Діагностичний адаптер VAG-COM KKL

Сучасні автомобілі сьогодні управляються досить складною електронікою, і щоб відремонтувати автомобіль в разі поломки потрібно мати відповідне обладнання. Сьогодні практично будь-яке СТО має автомобільний сканер, а часом навіть і кілька. Та й не тільки автосервіс, вже навіть і багато автолюбителів купують собі діагностичні адаптери для самостійної діагностики і адаптацій електронних блоків автомобіля, оскільки ціна такого кабелю для діагностики приблизно дорівнює одному-двом проведенням діагностики на автосервісі. І нічого складного в проведенні самостійних тестів немає, багато інформації на цю тему є в мережі інтернет і на тематичних форумах.

Діагностичний сканер – це пристрій, який призначений для зчитування даних і налаштування параметрів основних електронних блоків. За допомогою автоадаптера ви маєте можливість зчитувати коди помилок, зробити опитування електронного блоку на наявність проблем, а також здійснювати кодування керуючих блоків. Найбільш поширеною і популярним автосканером є VAG-COM і його нова версія VCDS. Що відрізняє дані адаптери? Більш рання версія кабелю VAG-COM працює c автомобілями до 2003-2004 року по K або K / L лініях, а VCDS підтримує також шину HEX-CAN, якою оснащуються сучасні автомобілі після 2004 року.VAG-COM KKL

Кабель-адаптер VAG-COM або його новіша версія VCDS, являє собою діагностичний кабель, призначений для проведення діагностики автомобілів групи VAG – Volkswagen, Audi, Skoda, Seat. Цей пристрій дозволяє здійснювати тест виконавчих механізмів, настройку блоків управління, скидання сервісних інтервалів. Багатьох цікавить, чи можна цей кабель використовувати для перевірки інших автомобілів, не тільки VAG. Звичайно ж це можливо, використовуючи стандартні протоколи OBD-II.

Устаткування для автосервісу звичайно ж використовується з програмним забезпеченням, від якого залежить кількість можливостей для тестування автомобіля. Програмне забезпечення VCDS надає можливість переглядати параметри, записувати їх і будувати графіки для трьох блоків одночасно, що дуже зручно при пошуку складних несправностей. За допомогою протоколу KWP-2000, вагком відкриває перед користувачем доступ до ЕБУ автомобіля. VCDS дозволяє отримувати параметри регулювання уприскування дизельних двигунів у вигляді побудови графіка. Автоадаптер має здатність відображати параметри, контрольовані датчиками, такими як температура, витрата палива, повітря, зчитувати і прати помилки АКПП і ДВС, кліматичної установки, системи ABS. При программірованііке нових ключів для иммобилайзеров VAG за допомогою ПО VCDS використовуються нові семизначні коди PIN / SKC. Щоб виконати прив’язку нових ключів потрібен прямий доступ до пам’яті ЕБУ – з цим завданням VCDS справляється відмінно. Варто зауважити, що дане обладнання і ПЗ не сумісне з протоколами J1850-VPW і J1850-PWM, які використовуються в авто General Motors і Ford, вироблених для ринку Америки.

Кабель VAG-COM (VCDS) має USB-інтерфейс (старіші версії підключалися через COM-порт) дозволяє працювати з електронними системами понад 100 моделей автомобілів, вироблених VAG. USB-версія кабелю VAG-COM побудована на чіпі FT232R або CH341, який створює віртуальний COM-порт в системі. У кабелях VCDS використовуються мікросхеми FT232RL або FT232BL і мікроконтролер Atmega 162. За допомогою адаптера користувач може отримати найточніші ідентифікаційні дані від електронного блоку управління двигуном (ЕБУ). Широка функціональність VCDS надає величезні можливості зчитувати будь-які помилки, які зберігаються в ЕБУ автомобіля з подальшою розшифровкою їх, після усунення несправностей слід здійснити їх стирання.

Діагностичний кабель VCDS, крім активацій різних функцій і адаптацій виконавчих блоків і систем, дозволяє здійснювати ще й кодування цих блоків. Автомобілі з великим пробігом як правило часто мають проблеми в роботі АКПП і ДВС. Для їх усунення рекомендується за допомогою кабелю Vag-com здійснити скидання всіх параметрів блоків до налаштувань, які встановлені заводом при виробництві. Велика база даних останньої версії ПО VCDS 12.12 дозволяє отримати розшифровку більш ніж по 17000 кодів помилок. Дуже зручно, то що є можливість виведення зведеного звіту про скануванні всіх електронних блоків автомобіля на екран комп’ютера та можливість роздрукувати цієї інформації на принтері.

Хотілося так само відмітити, що обладнання для діагностики VCDS і VAG-COM 409.1, найкраще використовувати з англійською версією ПО. Справа в тому, що знайти повноцінну російську версію практично неможливо, а в існуючому вигляді вона має величезну кількість помилок, що відображається на коректності роботи обладнання. При використанні некоректної версії ПЗ VCDS можливий вихід з ладу адаптера, тому завжди рекомендуетcя використовувати кабель версією ПО, яке поставляється на диску в комплекті з адаптером та користуватися кабелем на комп’ютері або ноутбуці з відключеним доступом в інтернет.

попередня статтяІсторія ґміни Циців

Similar Articles

Comments

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Instagram

Most Popular

Діагностичний адаптер VAG-COM KKL

Сучасні автомобілі сьогодні управляються досить складною електронікою, і щоб відремонтувати автомобіль в разі поломки потрібно мати відповідне обладнання. Сьогодні практично будь-яке СТО...

Історія ґміни Циців

Ґміна Циців (пол. Cyców ) розташована на шляху з Любліна в Холм і Володаву, відноситься до Ленчинського повіту Люблінського воєводства, знаходиться на...

Вітаємо на сторінці українського перекладу phpBB2!

На цій сторінці ви можете завантажити переклад останньої версії phpBB 2 - 2.0.23.  Український мовний пакет...