Beeline в Україні

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Banzai
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 449
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 00:56
Звідки: Луцк

Повідомлення Banzai »

то-есть шарфикоф на фсех не хватит  :twisted:
Благодаря деятельности Удаффа неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями.
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вчора купив Білайн говори легко, активував улюблений номер і пробував звязатись між цими номерами як модемами, виявляється Білайн такої послуги не надає... Афігеть. Всі інші оператори надають.  :(
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

black,

До речі вони дають якісь подарункі, про які вони говорять в рекламі?
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Луцький, ти хоч ходити полосатим і рекламувати задаром Білайн???
Аватар користувача
Луцький
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 75
З нами з: Чет 13 липня 2006 р. 18:08
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення Луцький »

black,

Я просто запитався  :D
Зображення
Аватар користувача
aruse
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: Чет 03 серпня 2006 р. 19:56

Повідомлення aruse »

На 1 декабря 2006 года количество абонентов «Beeline» в Украине составило 1 595 400. В ноябре «Beeline» подключил 323 730 новых пользователей, что на 25% больше, чем в прошлом месяце.
По данным независимых аналитиков сотовой связи, «Beeline» продолжает оставаться наиболее быстрорастущим оператором Украины. Появившись на высококонкурентном рынке в апреле 2006 года, «Beeline» за короткое время сумел понравиться и полюбиться более полутора миллионам пользователей.
За полгода «Beeline» удалось практически полностью «обновить» сеть сотовой связи, установив новое высокотехнологичное оборудование на базе решения Ericsson. Впервые на территории Украины был реализован масштабный проект комплексной модернизации сети — заменены и усовершенствованы базовые станции, установлены медиашлюзы нового поколения, расширена сеть коммутаторов.
Наряду с этим были проведены работы по замене всего оборудования для Call-центра компании, внедрены новые программные решения для управления контактами, заменены биллинговые платформы.
«Инвестируя в развитие «Beeline», мы инвестируем в развитие новых технологий в Украине. За неполный год наша компания создала в Украине более тысячи новых рабочих мест, открыла 39 эксклюзивных офисов, создала эффективную сбытовую сеть, обучила более 6000 сотрудников партнерских компаний, обеспечила заказами десятки организаций, задействованных в сфере IT, строительства, транспортных услуг, логистики, маркетинга и т.д. Практика показала, что первый год деятельности «Beeline» в Украине оказался более чем успешным, и мы уверены в закреплении этого успеха в наступающем году» — добавил Евгений Малиновский.

www.mobilnik.ua
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

З 15 грудня 2006 р. вартість дзвінків у тарифі «Ви популярні!» становить 0,05 грн/хвилина на всю мережу Beeline. А до 31 грудня 2006 р. придбати стартовий пакет «Ви популярні!» можна усього за 5 грн. (із ПДВ і ПФ) і отримати всі 5 грн. на рахунок.

Підключайтеся на тариф «Ви популярні!» і отримуйте доплату за вхідні дзвінки: 10 копійок за кожну хвилину з стаціонарного або мобільного телефону і 1 копійку за хвилину вхідного дзвінка з телефону Beeline. Чим більше вам дзвонять - тим більше ви отримуєте!

Існуючі абоненти Beeline можуть перейти в тариф «Ви популярні!», зателефонувавши за номером 0674. Вартість переходу - 10 грн. (із ПДВ, без ПФ). Довідайтесь більше про всі переваги «Ви популярні!» у розділі «Тарифи».
beeline_tm
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 27
З нами з: Суб 30 грудня 2006 р. 15:41

Повідомлення beeline_tm »

700 бесплатных минут !!!!!

С 1 января по 11 февраля 2007 года вы можете подключиться на тарифный план «Простые вещи» и получить дополнительно 700 бесплатных минут для общения в сети Beeline!

Найдите  подарочный купон Beeline в январском выпуске журнала «Сота» и посетите один из фирменных магазинов Beeline. Предъявив купон при покупке стартового пакета «Простые вещи», вы получите 700 сетевых минут в подарок!
живи на яскравiй сторонi
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Дзвонити нема кому блін... Хоть мільйон давайте тих хвилин...
beeline_tm
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 27
З нами з: Суб 30 грудня 2006 р. 15:41

Повідомлення beeline_tm »

на Волині вже 40 000 абонентів.... приріст надзвичайно швидкий!!!!
чому?
все просто!!!!
умови вигідні!!!
покриття є!!! і воно постійно збільшується!!!!
проблем з дозвоном немає!
Білайн своїм абонентам роздає подарунки!!!
отже, нехай кожен сам зробить висновок....
але я буду жити на яскравій стороні!!! :D
живи на яскравiй сторонi
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

beeline_tm, для тебе сторона може і яскрава... говориш нєбось нахаляву взагалі... подарунки лайно, серед моїх знайомих нема кому дзвонити, дзвонити на умз невигідно, телефонів на контрактне підключення не дають. Де вигода???
В мене 2 картки вдома, телефони з ними не вяжуться як модеми, бо в Білайна нема послуги передачі даних CSD...
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

black, дзвони мені 8-068-1085158 :wink:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

black, і в мене є номер Beeline - 564-01-00. Користуюся ним рідко, але тарифи мені подобаються (всередині мережі, звісно :-))
beeline_tm
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 27
З нами з: Суб 30 грудня 2006 р. 15:41

Повідомлення beeline_tm »

говориш нєбось нахаляву взагалі... подарунки лайно, серед моїх знайомих нема кому дзвонити, дзвонити на умз невигідно, телефонів на контрактне підключення не дають. Де вигода???
В мене 2 картки вдома, телефони з ними не вяжуться як модеми, бо в Білайна нема послуги передачі даних CSD...

звідки така агресивність?
ну добре, припустимо, що я говорю "на халяву".... хоча не така вона вже і халява... безкоштовно лише сир в мишоловці....
звонити на умз невигідно???? ти про який тариф говориш? навіть якшо вартість хвилини 95 коп, то всеодно є вигода, адже плата за зєднання відсутня, а тарифікація посекундна.... по статистиці, 70% усіх дзвінків тривають не довше 20 сек.... от і порахуйте... в будь-якому випадку виходить дешевше ніж на умзі та куївстарі...
якби це було не вигідно, то таки не підключались би.... вся моя сім я також на білайні... і не на халяву а платать.... і заощаджують....
а про цсд.... то ми на ринку лише 8 місяців.... ше все попереду....
отже, ця сторона всетаки яскрава!!!! :)
живи на яскравiй сторонi
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

beeline_tm, вмене 2 телефони, 2 картки, 2 оператора - Білайна серед них нема.
Я ще розумію подання менеджерами інформації в форумі - тут тільки "за", але викрикування рекламних слоганів від першого лиця - це вже занадто...
Внас є розділи по кожному оператору, і там іде інфа прямо з сайту, навіть з рекламними слоганами... але вихваляння оператора його ж працівниками виглядає трохи смішно.

ЗІ агресивність Блека якраз і пов"язана з прямою рекламою на форумі вашої контори...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти