Чи вдарили б ви жінку/чоловіка (дівчину/хлопця)?

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Чи вдарили б ви жінку/чоловіка (дівчину/хлопця)?

Так
10
56%
Ні
5
28%
Незнаю
3
17%
 
Всього голосів: 18

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Чи вдарили б ви жінку/чоловіка (дівчину/хлопця)?

Повідомлення keepo »

Собственно опрос.
Висловлюйте думки. Пропонуйте ситуації...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Дівчину бити? Нафіг? все одно нічо не зрозуміє. А в пориві злості - смішно. Сам же потім жаліти будеш ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Доведено психологами, що сварка "по темі" тільки укріплює сім"ю, або зближує людей які зустрічаються...
Дехто вважає, що в крайньому випадку можливо і руку прикласти... але тут вже думки розходяться.
Цікава саме думка кожного...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

З межах необхідного замозахисту.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Було таке, не скажу шо приємно, але... Вобщєм нєфіг провокувати на дурниці... :x
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

На рахунок чоловічої частини населення в більшості випадків або ти або тебе ,так що тут да,на рахунок жіночої частини населення рука непідіймається да і низько це і тому наші красапети часто користуються цим доводячи мужиків до бешенства знаючи що більшість з них не дасть тумаків.Хоча рахую що профілактична піздюліна ще нікому немішала вона розтавляє все на свої місця,як казав мій прадід бабу треба пиздити один раз в житті але так щоб водою відливали і обовязково возжами щоб слідів не було :D і тоді буде в сімї мир і спокій.
Patria o Muerte
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Чоловычу частину населення пиздить доводилось доволы часто... Чомусь всы хочуть щоб я подылився вмыстом свого гаманця чи ще чимось... А от щодо женсчін... було, але лише один раз... і то за те, що спецом підбила свого хлопця на драку зі мною...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

На рахунок чоловічої частини населення підтримую думкуPoison'а. Краще інколи вдарити першим.
З дівчатами все складніше. Дід, видно, розумнй чоловік. Але з погляду сьогоднішнього дня трохи дико. Емансипація грьобана.
В дівчат інколи просипається прагнення довести хлопця до сказу. Якщо він не відповість - тряпка. Якщо відповість - також нічого хорошого йому не світить. Ситуація заплутана.
Загалом так, якщо заробив(заробила), занчить сам(сама) винен(вина). Любий конфлікт можна врегулювати мирним шляхом. Було б бажання в обох сторін домовитися.
Аватар користувача
lilan
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 48
З нами з: П'ят 10 лютого 2006 р. 00:30
Звідки: з дому

Повідомлення lilan »

Емансипація грьобана? :blackeye: :evil:

"В дівчат інколи просипається прагнення довести хлопця до сказу"--Та ви самі на грубість нариваєтесь ,зашо і получаєте або морального стусана,або ляпаса.
А взагалі у всіх буває бажання когось задушити,залежно від обставин.В жінок,як правило , коли не звертають уваги, не слухають, перебивають, затикають рота, грубо натякають про твою нездатність щось зробити так як чоловік ,а іноді (практично завжди, головне щоб не почули :twisted: ) говорять про "жіночу тупість".
Не дождетесь!!!!!
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

lilan писав: Та ви самі на грубість нариваєтесь ,зашо і получаєте або морального стусана,або ляпаса.

Шановна, розповідаю так би мовити случай із власної жизні... Іду рік тому з роботи. 1 вересня... 11 годин ночі... Біля мого будинку стоїть дівчина в білому фартушку і хлопець... Дівчина просить у мене сигарету... Я не курю, про що повідомляю її і йду далі... Ззаду чується щось на кшталт "Ну я ж його нАрмальна попросила, чого він вийо... :shock: " і кроки того її пацанчика... Я повертаюсь і бачу хлопця який біжить до мене з твердим наміром натовкти пику... Я сам кілька років займався рукопашкою... Хлопець за дурість свою отгріб відразу ж і більше не рипався, а дівчина вирішила сама зі мною розібратись... За що теж отримала в пику... Ось така жизнєнна історія...
Так що на рахунок самі виноваті... Є такі "дівчата", що спецом штовхають хлопців на дурість і дебілізм... За що потім і розплачуються...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
lilan
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 48
З нами з: П'ят 10 лютого 2006 р. 00:30
Звідки: з дому

Повідомлення lilan »

Я наведу свій приклад. Відпочивали ми в селі, звісно пішли в клуб.Коли вже збирались додому, мене тильною стороною руки вдаряє хлопець, при чому він і не помітив перед своїми очима дівчини. Мій , ще тоді не чоловік, підійшов до нього зі мною за вибаченням без усіляких наєздів.На це ми отримали пару наборів висококультурних фраз і на додачу газовий балончик.Хлопець втік, але коли я пішла за нашими речами і верталась назад ,то застала дауна який таскає за волосся мою подругу по сходам.На крики вийшли наші хлопці...А далі в хід пішли ноги , кулаки, пістолет, мотоцикли, куча крові, травмпункт, струси, синці на всю спину, при чому і у дівчини. Чудом ця кримінальна справа закінчилась 5-річним покаранням умовно, 3-ма роками відмічання у відділку міліції.(І це тільки один з вироків).Отак хлопцям захотілось відпочити, вони відчули себе героями коли дивились на переляканах дівчат і поряд непритомного хлопця ... :(
Не дождетесь!!!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Був в Поляндії в общазі на дискотеці. Забігли тіпи з бітами, розбили скло в вхідних дверях, влупили вахтьора, забігли на дискотеку і просто без базара почали всіх х...ти без розбору пацанів і дівчат бітами. Пацани зразу теж побігли по кімнатам за дубінами і чинили опір. Дівчата воювали теж нормально. Багато з них мали розквашені носи і синяки на півспини. Отакий от прикол. Через 10 хв приїхали поліцаї, швидка. Думав, що зараз почнеться облава і нас теж заберуть. Але мені потім пояснили, що в гуртожиток поліція взагалі немає права заходити, якщо її не викликали, тим більше ніхто немає права заходити в кімнату. А тим пацанам казали нічого не буде, просто заплатять штраф за побиті вікна і двері...
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

У ляхів дермократія розцвітає, у нас все було б по іншому і значно веселіше...

А в екстримальних ситуацях кожна людина починає діяти інстинктивно. Якщо ситуація загрозлива для життя то найшвидше включається інстинкт самозбереження. І тут мало хто може спрогнозувати на що здатна людина в такому стані. Навіть сама людина не знає на що здатна в стані афекту.
:blackeye:
To serve & to protect
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Я думаю повинна бути перш за все повага один одного!!! А про биття і мови не може бути... Як це вдарити?? нііііі! Це не правильно, навіть з точки зору психології. Це показує тільки низький розумовий розвиток і нічого більше! Можливо це буде звучати банально але я вважаю що все таки можна вирішити будь яку проблему мирним шляхом!!! А те що людина не може керувати собою в екстремальній ситуації це звичайно правда! Але ж потрібно мати голову на плечах і керуватись не лише емоціями, а й якимись підказками розуму....
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Я так теж думав але в житті виникали ситуації (екстремальні хто був в них той знає) коли мозок відключається і спрацьовують банальні інстинкти самозбереження ,тут вже не йдеться про розмови коли тобі в пику пістоля тицяють очко іграє дайбоже ,а жити ой як хочеться,і ти ж не знаєш в той момент що він пневматичний. Превентивна атака в тому разі якщо ти бачиш шо мова безполезна може привести як не до перемоги так до виграшу часу поки супротивник оговтається. І взагалі судити вдарив чи невдарив можна тільки на тлі конкретної ситуації .
Patria o Muerte
Відповісти