Викрадено телефон

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

Рис Л
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Чет 01 лютого 2007 р. 18:10

Викрадено телефон

Повідомлення Рис Л »

Допоможіть будь-ласка. Чи можна якимось чином знайти по емейлу вкраженний телефон???

Саня:  Тему перейменовано. Її назва не відображала суті питання.
Як на мене, то тема досить цікава і може стати у нагоді.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Я так розумію по емею? Найти можливо але тим ніхто займатись не буде з операторів хібащо когось знайомих маєш в крутій міліцейскій структурі в мене друган так знайшов свій телефон але прийшлось заплатити і ментам і новому власнику перепроданого телефона.
Patria o Muerte
Рис Л
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Чет 01 лютого 2007 р. 18:10

Повідомлення Рис Л »

Дякую за відповідь. Міліція працює, но я думав може можливо  якімось іншим шляхом. Дякую.
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

Як на мене то шансів майже 0% найти той телефон.А наша доблісна міліція тим більш його ненайде. :(
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

В моєї жінки позавчора викрали телефон Нокія 7270 з кармана в маршрутці коли виходила з неї перед тим засвітила його розмовляючи в ній.В міліцію неподавали сам відмовив жінку оскільки ймовірність знайти телефон стрімко наближається до нуля :D. І так правила нех світити телефона це раз нех пяним по ньому говорити це два ,носити його тільки в кабурі це три і щоб стояв рівностільки скільки нешкода провтикати і буде вам щастя  :D .Свого мотора віддав жінці тапер хожу як лох  :lol: з одним телефоном мега крутою нокією 1101 і мені глибоко насрати що з ним станеться 8)
Patria o Muerte
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

International Mobile Equipment Identifier -
Набрати на клаві  *#06#

Але толку з того? Хтось памятає свій IMEI
:o
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Аббревиатура IMEI расшифровывается как International Mobile Equipment Identifier, что в переводе означает "международный идентификатор мобильного оборудования". Иначе сказать, IMEI - это уникальный серийный номер каждого телефона формата GSM, который автоматически передается аппаратом в сеть оператора при подключении. То есть если в ваш украденный сотовый телефон кто-то вставит свою сим-карту и сделает хотя бы один звонок, силовые структуры через оператора связи могут узнать, на кого оформлена сим-карта, и изъять телефон. Однако перед этим он может пылиться в витринах какого-нибудь магазина месяцами.

Узнать IMEI своего телефона можно, набрав на клавиатуре сочетание клавиш *#06#. При этом на экране высветится 15-значная цифра, которую необходимо запомнить либо записать. Также, IMEI указан на коробке под штрих-кодом и под аккумулятором на корпусе телефона. Поэтому при покупке сотки всегда рекомендуется сравнивать эти цифры, чтобы не попасть впросак.

Есть вероятность того, что IMEI могут изменить при помощи специальных программ. Однако производители мобильных телефонов с каждым разом совершенствуют свою продукцию, из-за чего изменение серийного номера становится все более сложным и возможность обнаружить другой телефон с таким же IMEI маловероятна.

Итак, если у вас украдут мобильник, в своем заявлении в органы правопорядка вы должны будете указать его IMEI. Затем эти данные должны быть направлены к операторам связи, чтобы они проверили, пользуется ли кто-либо другой украденным телефоном.

Теоретически все очень просто, но на деле гораздо сложнее...

1. Есть такая организация, расположена в Ирландии (Дублин), которая ведет черный список IMEI всей Европы. Чтобы "подключиться" к этой базе нужны инвестиции в программное обеспечение в размере 1 млн. долларов.

2. Если сотовый оператор России подключится к этой базе, то автоматически будут отключены из своей сети те абоненты, телефоны которых были ввезены в Россию по серым каналам, а так же, те телефоны, которые числятся пропавшими.
Т.е., например, если МТС подключается к этой базе, то он заблокирует у себя в сети порядка 1 млн. абонентов, которые гипотетически могут перейти в Билайн или Мегафон. Поэтому, нужно подключать эту базу всем операторам одновременно.

3. Если отслеживать IMEI локально, т.е. только в России, то оборудование для этого есть, но опять же, нужно всем оператором заключить соглашение о том, что все это будут делать одновременно. Что тоже достаточно сложно.

4. Операторы не хотят этого делать, т.к. считают, что отслеживать воровство - это полицейские функции, которыми должны заниматься силовые органы. Т.е. по аналогии с автомобилями: если тебе фирма поставила противоугонную сигнализацию, то это не означает, что если машину украдут, то эта фирма будет ее искать.

5. Так же, считается, что вся эта затея не стоит выеденного яйца, поскольку перепрошивка IMEI в промышленных масштабах стоит порядка 500-700 рублей.

Есть только два способа добиться этого от операторов:

1. Глобально: Выпустить распоряжение от Ассоциации GSM, обязывающих всех операторов, входящих в Ассоциацию делать это.
2. Локально: Выпустить распоряжение от МВД России обязывающих операторов исполнять полицейские функции.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Belamor, IMEI зазначається на заводській упаковці. Чи телефони разом з упаковкою крадуть ?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Poison писав: .мене друган так знайшов свій телефон але прийшлось заплатити і ментам і новому власнику перепроданого телефона.


Кстаті а чого власнику платили перепроданого телефона? Скупка краденого це ж стаття.  :) Він по ідеї так мав віддати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

SunSeth, я наприклад не знаю куди дів свою коробку. Десь валяється тре шукати.
А я не контрактник. В договорі не вписано мій IMEI.

Та й сам IMEI можна перепрошити (принаймі в старіших моделях).

http://www.sony-ericsson.ru/forums2/lof ... 20653.html
Simone
14.09.06, 08:20:01
Вот пару советов в случае кражи:
1. Самое главное - сохраняем спокойствие.
2. Звоним оператору мобильной связи - блокируем номер.
3. Обращаемся в РОВД по месту проживания или места совершения кражи. С собой берем гарантийный талон либо коробочку от телефона(для подтверждения IMEI - ""электронного номера телефона).
4. Пишем заявление о креже телефона, обязательно указываем
а) IMEI;
б)значительный материальный ущербж
в)требовании о возбуждении уголовного дела.
5. Обращаемся к оператору мобильной связи - восстанавливаем свой первычный номер.
6. Узнаем ФИО сотрудника МВД, занимающимся нашим уголовным делом и "надоедаем" ему звонками с вопросом: отправлены ли запросы ЮМС, Киевстар, Голден телеком, Велком, Билайн и т.п. - о регистрации в их сетях телефона с IMEI указаннным в заявлении.
7. Если уголовное дело возбуждено и запросы отправлены - ждем.
8. Когда приглашают в МВД для "опознания" телефона, спечалью смотрим на его внешний вид.
P.S. А вот человеку, который купил Ваш телефон, можно только посочуствовать - телефона он лишится; получит уплаченные за телефон деньги, только если МВД разыщет вора(получая ежемесячно не более 50% от его тюремного дохода).

У нас в Украине проверено на все 100%.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Belamor,
SunSeth, я наприклад не знаю куди дів свою коробку. Десь валяється тре шукати.
А я не контрактник. В договорі не вписано мій IMEI.


Ну, то вже, як кажуть "проблєми індєйца"....
Та й сам IMEI можна перепрошити (принаймі в старіших моделях).

http://www.sony-ericsson.ru/forums2/lof ... 20653.html


Можна, але не завжди... Знайди мені кого-небудь, щоб перепрошили Mitsubishi M342i 2004 р.в.  :wink:
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Власник телефона сказав що купив за чесні гроші в якогось таксиста коли повертався додому тому його негрибе питання що телефон твій ,а поскільки все це проходило нелегально (пошук телефона) то і наїзжати нестали дали 300грн і розійшлись.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Якщо немає IMEI телефону, то заяву можна не писати. А взагалі міліція зараз шукає телефони і знаходить більше ніж раніше. Коли викрали телефон в мене, то тоді знаходили телефони по IMEI лише через СБУ, міліція ж тим не займалась. Телефон так і не знайшовся. Взагалі зміна IMEI в телефоні - геморойна справа, дуже легко вбити телефон назавжди, тому я не думаю, що крадії і настільки освічені і не понесуть його міняти чи перепрошивати їх самим. Тим більше йдеться про один якийсь телефон б/в а не про викрадену партію нових (тоді був би смисл міняти ІМЕІ).
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

black писав: Взагалі зміна IMEI в телефоні - геморойна справа, дуже легко вбити телефон назавжди, тому я не думаю, що крадії і настільки освічені і не понесуть його міняти чи перепрошивати їх самим. Тим більше йдеться про один якийсь телефон б/в а не про викрадену партію нових (тоді був би смисл міняти ІМЕІ).


Та я думаю, шо карманікі і не перепрошивають їх. Вони їх просто тирять а далі по накатаній схемі ті телефони попадають до якогось спєца месного.

Згідний з пойсоном. Тре або уважно за телефоном дивитися або купити собі такий, щоб не жалко було як спиздять. Та й постійно ж не будеш на шухері. Правда після багаторічної їзди в маршрутках в мене автоматом рука вже на телефоні (кошелька не ношу, бо то перше шо тирять, хоча купюри портяться)
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я не думаю що ІМЕІ взагалі міняють... Телефон просто толкають так як є, бо треба чим швидше.
Відповісти