Чи хотіли б Ви домофон в себе в підїзді?

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Чи хотіли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Belamor »

От цікаво знати Вашу думку. Ті, хто живе в підїзді з домофоном - чи це зручно? Чи дійсно стало менше сміття, наріків і алкашів ,які спішать помітити стіни мочею?
Ті, хто живе в підїзді без домофона - чи хотіли б Ви собі таку річ?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Black »

Хотів би. В мене кодовий замок - чистота і порядок, бомжі не сплять, в підїзді ремонт, а з домофоном ще краще.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Belamor »

Блін, всі говорять, що існує універсальний код, який відкриває двері. Тоді яка ж перевага над кодовим замком (як правило код з 3 цифр всі знають в окрузі). Всі говорять, що часто ламається. От попробуй і вибрати в таких умовах.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Poison »

В моїх батьків стоїть домофон в жінки стояв кодовий замок такщо можу порівняти обидва.І так домофон дуже удобна штука тількі над ним треба написати номера початку і кінця квартир ,щоб вразі чого ваші знайомі хоч приблизно орієнтувались куди дзвонити .Але в домофона є мінус ,якщо хтось захоче пошуткувати серед ночі то ви замучитесь до нього бігати ,а відключити звук виклику неможна тільки відкрити двері ,якщо хтось захоче зайти буде набирати декілька разів номер квартири поки не надоїсь і його невпустять .Плюс дотого пяні жильці тоже часто путають педалі і середночі устроять вам сюрпрайз.Кодові замкі геть гавно вся округа знає в тому числі і бомжі да і неживуть вони довго часто ламаються щоб змінити код треба оббігати всіх жильців і попередити їх про зміну кода. Наприклад останній кодовий замок в мому підїзді розбив молотком розлючений сусід з першого поверху якого напрягло що люди бахкають дверима. В кінці скажу ні домофон ні кодовий замок не панацея люди регулярно забувають закрити за собою двері ,єдине що добре що зимою в підїзді тепліше,і ще при сильному морозі вони замерзають. :D
Patria o Muerte
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Belamor »

То ж є різні моделі трубок. В деяких моделях можна на ніч зменшувати звук до мінімуму. Нда я про то думав. Якщо в двері так бавляться, то хоч можна вискочити і в табло дати. А так да - праблема. Значить тре обирати той, в якому можна звук убавляти.

Наразі тут інша проблем - переконати всіх жильців. Бо є такі старпери яким начхати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Саня »

В мене кодовий замок на під'їзді. З його появою стало трішки чистіше. Відразу якос і двері більше закривали, школярі на перекур не забігали... Зараз великої різніці не помітно. Замок пару разів ламався. Код при бажанні можна просто підібрати. Так що, великої вигоди від того немає. Хіба що двері металеві стали.
Під дверима постійно сторож сидить - Маруська. Ото більш ефективний засіб :-)
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Viktor »

У мене в під"їзді стоїть домофон, скинулися десь 3-4 роки по 150-180 грн. з квартири і встановили. Спочатку мені здавалося, що, дійсно, буде чистота і порядок. Однак, не так сталося, як гадалося. Я зрозумів одне: багато що залежить від того, які люди проживають в конкретно взятому під"їзді. Пояснюю чому. Десь півроку після встановлення все було нормально: у кожного індивідуальний код, в квартирі телефон встановлено, двері щільно зачиняються, в під"їзді стало тепліше, зникли різні асоціальні елементи, п"яниці, бомжі, злодії та інше. Однак, потім почалося з того, що деякі сусіди (шпандюки на 1 і 2 поверхах) порозказували іншим шпандюкам коди від дверей і почалося: постійне куріння, пиття пива та інших напоїв на сходових клітках, двері, звичайно, вже не закривалися. Далі більше: взагалі зламали замок на дверях і скільки його не лагодили його настирливо ламали далі. Результат: вже більше року у мене в під"їзді двері не зачиняються. От такий от домофон. Вважаю, не має суттєвої різниці в тому аби ставити в багатоквартирний будинок домофон, чи просто кодовий замок. Все залежить від тих мешканців, які там проживають і від того , як вони будуть ставитися до цього майна.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Belamor »

Viktor, Poison, Саня ну уявіть, що у Вас нема зараз домофона. І Вам пропонують скниутися. Ви б погодилися?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Belamor »

Саня писав:В мене кодовий замок на під'їзді. З його появою стало трішки чистіше. Відразу якос і двері більше закривали, школярі на перекур не забігали... Зараз великої різніці не помітно. Замок пару разів ламався. Код при бажанні можна просто підібрати. Так що, великої вигоди від того немає. Хіба що двері металеві стали.
Під дверима постійно сторож сидить - Маруська. Ото більш ефективний засіб :-)
Тобто кодовий замок єрунда? А де твоя позиція про домофон? Як ти до домофона ставися?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Саня »

З домофонами рідко стикаюся. Штука зручна, але все залежить від того, хто і як нею користується. В нас ж будь-яку хорошу затію можуть довести до абсурду :-(.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Viktor »

Belamor писав:Viktor, Poison, Саня ну уявіть, що у Вас нема зараз домофона. І Вам пропонують скниутися. Ви б погодилися?
Ні. Читай вище. Дійсно, як каже Саня, у нас будь-яку хорошу справу можуть довести до абсурду. Гроші скидали, а результату - нуль.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи хоітли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Black »

Viktor, по моєму треба скинутись ще раз, а сусідам вставити люлєй за таку херню...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чи хотіли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Belamor »

Ну та ясно, що будь-яку ідею зпоганити можна. Ясно, що якшо захочуть пограбувтаи квартиру - все одно пограбують, ясно - що якщо живе шпана то буде розпивати пиво на клітках, двері не будуть так і так закриватися - але це вже зовсім інші проблеми.

Питання, чи домофон все ж варто ставити?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чи хотіли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Viktor »

Belamor, я не бачу різниці між домофоном і звичайним кодовим замком.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи хотіли б Ви домофон в себе в підїзді?

Повідомлення Black »

кодовий замок механічний і нажати 2-3 кнопки треба одночасно, які зазвичай стерті. А домофон електронний і ці паролі програмуються, відкривання здійснюється електромагнітом плюс ще є дзвінок і звязок між тим хто заходить і тим хто вдома, плюс ще є електронні ключі щоб не вводити код. Тобто переваги всі наяву.
Відповісти