МТС-Україна

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

А тариф таки ввели! Мені подобається, а те що звонити на інші оператори дорожце це сумно, проте немогли вони такі ж умови як і лайф запропонувати, тай звонити з Лайфу на інші оператори приходиться набагато чапстіше! А тут повна халява і на МТС і на Джинс, так що як вигідніше і дешевше це ще питання, хоча мені 25 гривень, які требе полюбому буде використати, мабуть вистачить!
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: МТС-Україна

Повідомлення buxter »

Отож бо й воно. Тариф назовні ненабагато вищий від МТС Першого, а отримати за 25 грн по суті 2500 хвилин всередині мережі без ПЗЗ - воно себе однозначно окупить, навіть якби ці гроші знімалися з рахунку.
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: МТС-Україна

Повідомлення Orchid »

Мене в цьому тарифі приваблюють 100 хвилин щодня, це дуже класно з огляду на те, що в мене брат і більшість друзів саме на МТС. Раніше деколи використовували Лайф, щоб спілкуватися с чоловіком, але МТС має суперове покриття і звісно ж заради цього тарифу можна всіх близьких перевети на МТС. :razz:
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

Можете мене привітати ! Я вже на Супері, "польет нормальный"! Ні обривів ні перегрузок поки що нема, надіюсь воно й надалі так буде. Вчора виговорив 98 хвилин :razz:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Тариф Супер МТС для абонентів МТС Контракт – АБСОЛЮТНИЙ нуль в мережі МТС та JEANS!

Підключайтесь з 05.04.2008 до 31.05.2008, спілкуйтесь БЕЗКОШТОВНО з 20 000 000 абонентів мережі МТС та JEANS!

Дзвінки всередині мережі МТС, грн.* 0
Плата за з’єднання на дзвінки в межах України, грн. 0
Дзвінки на міські та інші мобільні мережі в межах України, грн./хв. 1
SMS по Україні та на мережу МТС інших країн, грн./шт. 0,25
Вартість пакета/об’єм пакетних послуг, грн./міс. 50

* Кожного місяця може бути використано 500 безкоштовних хвилин в мережі МТС та JEANS. Якщо ви підключитесь не з першого числа місяця, кількість хвилин буде зменшена пропорційно до залишку днів у цьому місяці. Після вичерпання 500 безкоштовних хвилин, тариф у мережі – 0,25 грн/хв без плати за з'єднання.
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: МТС-Україна

Повідомлення Orchid »

Надо будет мою маму на этот контракт посадить, а-то она за последние месяцы целое состояние проговорила с домашнего телефона.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

Якщо мама звонить різним операторам їй краще "перший", чесно кажучи мене "Супер" так розслабив, що я вже і на контрактний тариф не дивлюсь з великим захопленням, до доброго привикаєш швидко, в контрактному тарифі є свої плюси, проте я з передплати не перейду..
Brims
Новачок
Новачок
Повідомлень: 15
З нами з: Нед 17 лютого 2008 р. 18:49
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення Brims »

но все равно - контракт это как постоянное обязательство. да ну с ним связываться. Теперь и на припейде у мтс нормальные ТП так что хватит и пообщаться и в минуса не залезешь.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

До речі сьогодні дізнався, якщо ви поповнили рахунок на "супері" на день піізніше, у вас поновлюються всі привілеї! Тобто знову звоните по абсолютному 0 всередині сітки! Тому нічого страшного не станется якщо на день-два промахнетись і не поповните! :)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Відтепер всі контрактні абоненти МТС можуть отримувати рахунки без деталізації дзвінків в електронному вигляді на свій е-mail.
Аватар користувача
Orchid
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: П'ят 11 січня 2008 р. 13:12
Стать: жіноча

Re: МТС-Україна

Повідомлення Orchid »

TORRY писав:До речі сьогодні дізнався, якщо ви поповнили рахунок на "супері" на день піізніше, у вас поновлюються всі привілеї! Тобто знову звоните по абсолютному 0 всередині сітки! Тому нічого страшного не станется якщо на день-два промахнетись і не поповните! :)
Та так же само и на Лайфе. Это не новость. Ведь всякое может случиться и от нескольких дней тариф не поменяется и не сгорит.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: МТС-Україна

Повідомлення Саня »

Замовив здуру собі пакет з 50 SMS за 7 грн. І тепер не можу їх викоирстати :-(. В день замовлення спокійно відправив зо дві смски. На Пасху хотів трохи знайомих правітати. Та де там :-(. Повідомлення відправити майже не можливо. Вроді ж і не Новий рік, що мережа перевантажена. Спробував з Djuice - відправляється без запинки. Сьогодні он знову виникла потреба надіслати повідомлення і та ж сама історія. Вирішив переставти картку в інший телефон. А раптом? всяке ж буває. Проте, не в цьому випадку.
Хтось зустрічався з подібною ситуацією? Послугу пропонують, гроші знімають, а надати її якісно не можуть чи не хочуть.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: МТС-Україна

Повідомлення Black »

Знайомий выдправляв потрыйний смс - не відправлявся, наступного дня зрубило гроші за 18 смсів і доставило їх в 5 ранку. Я б вже дзвонив нагружав оператора за такі приколи. Знову в мтс перегруз мережі на свята...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: МТС-Україна

Повідомлення Саня »

Щось це починає нагадувати Life. І тариф схожий ввели, і проблеми ті самі виникають.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: МТС-Україна

Повідомлення TORRY »

black писав:Знайомий выдправляв потрыйний смс - не відправлявся, наступного дня зрубило гроші за 18 смсів і доставило їх в 5 ранку. Я б вже дзвонив нагружав оператора за такі приколи. Знову в мтс перегруз мережі на свята...
У мене таке на лайфі було, відправлялась смска неконтрольовано, навіть коли я сімку з телефона витягнув.. поки всі гроші не "зїло"..
Відповісти