Beeline в Україні

Обговорюємо якість зв'язку, акції, новини, тарифи українських операторів.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Shaman000
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Пон 20 серпня 2007 р. 01:04
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Shaman000 »

Водафону?? яку?
fenom
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: Сер 07 лютого 2007 р. 13:59

Re: Beeline в Україні

Повідомлення fenom »

flip1715 писав:Білайн навіть рекламу від водафону вкрав...

Давайте не будем путати праведне з грішним....
@Плагиатором на рынке коммерческой рекламы оказалась компания «Beeline». Телезрителям наверняка запомнился ролик «Летний безлимит», где оператор мобильной связи использует образ «вставных челюстей на ножках». Реклама достаточно милая, и все бы ничего, если бы не оказалось, что такой же самый образ не использует другая компания – британский оператор мобильной связи Vodafone.

Вряд ли компания Vodafone, воспылав завистью к креативным способностям компании-разработчика рекламы для Beeline, украла эту идею. Все же Vodafone является одним из крупнейших мировых операторов мобильной связи, работает в 27 странах и имеет в общей сложности 186,8 миллионов абонентов.

Редакция источника связалась с отделом рекламы компании Beeline с вопросом об авторских правах на рекламный образ ролика «Летний безлимит». В компании сообщили, что не знают об использовании подобного образа британским Vodafone. При этом в Beeline отметили, что разработкой ролика «Летний безлимит» занималась пиар-кампания BBDO Москва. По словам представителей Beeline, эта компания работает с российским офисом телекоммуникационного оператора, и ролик «Летний безлимит» был попросту адаптирован с российского варианта рекламы.
Вполне возможно, что Beeline не знали о плагиате. Однако это вряд ли поможет в случае, если Vodafone начнет судебное разбирательство о нарушении авторских прав.

Еще одной интересной деталью является то, что на сайте BBDO Москва указано следующее: «репутация BBDO Москва позволяет агентству стабильно привлекать новых клиентов без участия в тендерах». С развитием скандала вокруг рекламной кампании Beeline репутация московского BBDO Москва явно пострадает. Но возникает вопрос: как часто это рекламное агентство использовало плагиат в своей работе. Ведь под угрозой судебных исков могут оказаться и другие ее клиенты, а именно: Wrigley, PepsiCo, Mars, Tetra Pak, Schwarzkopf&Henkel, Motorola, DaimlerChrysker, Вимм-Билль-Данн и другие известные компании.Издание: Mobila - Мобильный портал

[Украина - Киев - Интернет-издания - Hi-Tech]@

Треба пояснювати далі?
Тобто, ти собі такий класний хлопчина, маєш свою фірму.... Хочеш зробити рекламу та звертаєшся з цим проханням до РІА... Вони тобі роблять рекламний ролик, ти його дивишся, він тобі подобається, ти його купляєш і розміщаєш на ТБ....
Проходить час, раптом тобі звонять з компанії АДІДАС і кажуть, що ти вкрав у них ідею цього ролика.... Ти такий ган...он і плати штраф за плагіат.....
Твоя реакція? А я не знав.... А не хвилює.....
В даному випадку, БІлайн є потерпілою стороною.....

Отже, не плутайте праведне з грішним....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Black »

Рекламні виробники справді дуже сильно займаються плагіатом. Постійно ліплять на рекламах фотки різних моделей, не маючи на ці зображення жодних прав. Так само газети і журнали. Хоча багато вже виправляються, це як правило солідні видання, вказують фото, робив то такий то, або це фото нам надане тими то.
buxter
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 211
З нами з: П'ят 23 березня 2007 р. 14:47

Re: Beeline в Україні

Повідомлення buxter »

Справді дивно. Відповідати мала би агенція в даному випадку...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення flip1715 »

Який оператор - така я рекламна агенція... :razz:
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Basil »

flip1715 писав:Який оператор - така я рекламна агенція... :razz:
Нормальний оператор. Користуюсь його ТП "Ви популярні" 10 коп (було 5) в середині мережі, 69 на інші... без ПЗЗ. Плюс доплата за вхідні дзвінки 10 коп. за хвилину з інших операторів і 1 коп з Білайну....
fenom
Новачок
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: Сер 07 лютого 2007 р. 13:59

Re: Beeline в Україні

Повідомлення fenom »

flip1715 писав:Який оператор - така я рекламна агенція... :razz:
Повністю згідний!!!!!!!!
Яка рекламна агенція такий і оператор.....

Це ж можна сказати і про решту клієнтів даного агенства?
Wrigley, PepsiCo, Mars, Tetra Pak, Schwarzkopf&Henkel, Motorola, DaimlerChrysker, Вимм-Билль-Данн

Читайте, уважніше, шановний flip1715!
І не поводьтесь, як малолітній невихований хлопчисько!!!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Belamor »

Галімішого звязку ніж в білайна не бачив ніде. Головна реклама для оператора - якість звязку. ГІВНО ПОВНЕ. :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Black »

А Лайф???
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Basil »

Ну не знаю... мене влаштовує якість Білайну повністю... а кому подобається платити за повітря (читай ПЗЗ) най так і буде.
А лайф є лайф... він і далі з нас сміється. ;)
Количество абонентов Beeline сократилось
«proIT» // 31.08.2007

Количество абонентов оператора мобильной связи компании «Украинские радиосистемы» (ТМ Beeline) сократилось по сравнению с первым кварталом 2007 года на 6,7% и составило 1821 8. тыс. Об этом «proIT» сообщила пресс-служба компании «Вымпелком», который является владельцем 100 % акций «УРС».
http://proit.com.ua/telecom/2007/08/31/154220.html
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Belamor »

Basil писав:Ну не знаю... мене влаштовує якість Білайну повністю... а кому подобається платити за повітря (читай ПЗЗ) най так і буде.
А лайф є лайф... він і далі з нас сміється. ;)
Количество абонентов Beeline сократилось
«proIT» // 31.08.2007

Количество абонентов оператора мобильной связи компании «Украинские радиосистемы» (ТМ Beeline) сократилось по сравнению с первым кварталом 2007 года на 6,7% и составило 1821 8. тыс. Об этом «proIT» сообщила пресс-служба компании «Вымпелком», который является владельцем 100 % акций «УРС».
http://proit.com.ua/telecom/2007/08/31/154220.html
Я краще буду платити за ПЗЗ і переплачувати за звязок, але буду мати якісний звязок. Це певно тільки українці можуть тіко тішитися, що вони не платять за ПЗЗ зато мати посторонні шуми, інколи взагалі поруч телефон - поза зоною досяжності, та й купу інших може і малих - але дефектів.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення flip1715 »

я теж вважаю, що на якості не варто економити...
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Basil »

Belamor писав: Я краще буду платити за ПЗЗ і переплачувати за звязок, але буду мати якісний звязок. Це певно тільки українці можуть тіко тішитися, що вони не платять за ПЗЗ зато мати посторонні шуми, інколи взагалі поруч телефон - поза зоною досяжності, та й купу інших може і малих - але дефектів.

Плати...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Beeline в Україні

Повідомлення Belamor »

Новая акция для абонентов Билайн:
Набери со своего мобильного "02", громко скажи: "В Кремле - бомба", и полосатые вещи станут твоими!
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Beeline в Україні

Повідомлення flip1715 »

Belamor писав:Новая акция для абонентов Билайн:
Набери со своего мобильного "02", громко скажи: "В Кремле - бомба", и полосатые вещи станут твоими!
СУПЕР!!!! :lol: :lol: :lol: от звідки у них така чудова симоліка
Відповісти