Не будь байдужим !!!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Нічого собі не дінеться, да бля тут на Новий рік одні москальські звьозди поют по тіві, і більша половина наших на російській... Я вважаю, що кожен країнець повинен знати українську мову і не цуратись її, знати традиції і звичаї, а не казати "а зачєм мнє учіть етат язик".
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ну і хай собі співають. Мене здивувало коли ми підключили сателітарне телебачення і я подивилась Музикальний блок, то там пісні наші українські частенько бувають, особливо Океан Ельзи. Якщо пісня гарна то хай і на китайській буде.
А також дуже здивувало коли я приїхала на Україну після 4 років, то діти моєї сестри взагалі російської не знають, і подруга моя яка все життя розмовляє на російській, тому що з Білорусії, зовсім не хоче аби доня розмовляла на російській мові, тільки вона одна   в сім"ї  говорить на українській мові. Дивно так....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А я хочу на українській!!! Набридла фанера, коли рускі звьозди відкривають рота під фанеру і люди, які сидять в залі хлопають відривши рота. Музика в якій три акорди і примітивні слова і як завжди голі баби дригаються на сцені і це вже продовжується багато років, артисти шо 20 років назад і зараз співають під фанеру. Мали б совість по-перше так робити, по-друге інші б мали совість таке організовувати...
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

black, 8 з десяти українців - або москалі і дебіли моральні або просто дебіли. Тому ці програми знімаються і саме через це мають такий шалений успіх. Нєфіг тут філософствувати на теми політики чи культури. Бо культури немає (якщо носіями є 3 відсотки населення - то це не культура) а політика перетворилась в бізнес і ніхто вже не хвертає уваги на розборки можновладців. Це теж через те що найпопулярніша приказка українського народу яка відображає всю його сутність і історію - "моя хата зкраю - я нічьо не знаю". Цей рік - наш національний, бо живемо як в свинарнику - одне бидло навколо.
.
Не будь байдужим !!! До кого це сказано ? ті хто не був - той і не буде, а кому було насрать - тому і буде насрать.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Це для них важко і принизливо

Принизливо не знати мову тієї держави, громадянином якої ти є.
Вивчити кілька фраз, щоб мати змогу спілкуватися на побутовомі рівні - не так вже й складно.
А те, що дітей з малечку вчать української мови - це є правильно. Візьмімо хоча б приклад з Польщі.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Вони ціле життя громадяни України , але раніше нікому не заважало що розмовляють російською. По-перше акцент завжди залишиться, по-друге все ж таки старшим людям важко.

Що дітей навчають української це більш чим правильно, так має бути, так і є, і нема на що жалітись, Україна процвітає.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

vladek писав: І не тільки прибалти - згадайте Львів при совку, там в чергах при звертанні покупців російською мовою продавці тих наче і не бачили... :x


І правильно робили. Ти спробуй зараз в Крим поїхати.
Українською поговори. Від повної зневаги до ігнору. І то було завжди. За совка також.

Чогось на фразу "Дайте мені будь-ласка цукерок" відповідають "Я не панімаю". Зато на наступну фразу "Добре ти сука все поняла" одразу дає все, що треба.

Все гівно, яке повилазило з сіл там говорять на веліком і могучем. Думають, якшо заговорять російською, то вони стануть богемою.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ну і до чого ми дійдемо, ВОНИ БУДУТЬ РОБИТИ ВИГЛЯД ЩО НАС НЕ РОЗУМІЮТЬ, МИ ЩО ЇХ НЕ РОЗУМІЄМО... Чим це все закінчиться?  Одного сукою обізвемо, другого сілюхом, оце наша культура... Бєламор тільки не пиши будь ласка що я провокую, просто наболівша тема. Згадується мої перші дні в Чехії, як пішла в магазин щось купити, а продавщиця, яка має подібні націоналістичні погляди, казала, аж вивчиш чеську мову тоді приходь купляти... Я тоді цілий вечір голодна проплакала... Насамперед треба залишатись людьми....
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, а тому, що чехи ненавидять москалів. Нефіг було танками в 68 році давити. А перед тим, як їхати в чужу країну - варт думати, чи ти там комусь треба. І не треба думати, що там тебе по голівонці погладять чи одразу в обійми візьмуть. МИ ТАМ ЧУЖІ. І до тих пір, поки в себе вдома не зробимо нормальну країну, ніхто ТАМ ніколи НАС поважати не буде. Та й нема за що поважати. Чуть що продаємся то москалям то америкосам. Рідну мову продаємо і не поважаємо. В нас вся москальомовна Україна верещить, що їх тут угнітають, що  треба захищати російськомовне населення. АЛЬООО НАРОД. Пробудися !!! Тут тре вже говорити про захист української мови в Україні. Це навіть смішно звучить. Захищати рідну мову в себе вдома.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Золушка, не путай чеську/українську і українську/російську. Всі мої знайомі, які хотіли навчитись балакати по українськи це зробили. І ніяких незручностей не відчувають, хоча дома, наприклад, спілкуються російською, а дехто англійською. Я не ярий прихильник націоналізму, але якщо людина прожила бодай 5 років в країні, то вивчити слова повинна. За цей час навіть папуги розмовляти вчаться :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Belamor, думаю продавщичя просто не відрізняла українську і російську мови, що свідчить не про патріотизм, а скоріше про недолугість... і конкретно в вищеописаному випадку вона явно була неправа...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Хто і що би не говорив, але людина, яка живе в Україні повинна знати українську. І не важливо, якої вона національності. І не важливо, якою мовою вона розмовляє вдома, з рідними і т.д.
Чомусь, коли наші по грін кард виїжджають в США, то вчать англійську (це стосується будь-якої іншої країни). І неважливо, скільки тобі років, чи які у тебе здібності - усі розуміють, що без знання мови нікуди. А у нас можна шукати виправдання - от розумієте, важко людині вивчити мову країни, в якій вона живе.
От з такими виправданнями і дійшли до прийняття законів, що депутат з трибуни повинен говорити тільки українською. Так, ніби це не очевидно, що народний обранець до цього народу повинен говорити його (народу) мовою. І вік - не виправдання. Як сказав keepo, навіть папугу можна навчити говорити.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Belamor писав: Золушка, а тому, що чехи ненавидять москалів. Нефіг було танками в 68 році давити. А перед тим, як їхати в чужу країну - варт думати, чи ти там комусь треба. І не треба думати, що там тебе по голівонці погладять чи одразу в обійми візьмуть. МИ ТАМ ЧУЖІ. І до тих пір, поки в себе вдома не зробимо нормальну країну, ніхто ТАМ ніколи НАС поважати не буде. Та й нема за що поважати. Чуть що продаємся то москалям то америкосам. Рідну мову продаємо і не поважаємо. В нас вся москальомовна Україна верещить, що їх тут угнітають, що  треба захищати російськомовне населення. АЛЬООО НАРОД. Пробудися !!! Тут тре вже говорити про захист української мови в Україні. Це навіть смішно звучить. Захищати рідну мову в себе вдома.


Так, чехи не люблять москалів за події 68 року, не люблять українців за те що лізуть зараз,і зовсім не за те що не знають української мови... А за те що не виховані, за мафію, за проституцію, це ми які роблять все погане в Чехії... Це думають більше 50% населення,  так, ми там чужі, хоча після 12 років я вже не знаю де більше дома, в Чехії чи на Україні. Якби мені моя рідна Україна запропонувала роботу, ніхто нікуда і не їздив би...
Аби було ясно, я ЗА те щоб на Україні розмовляли українською мовою, але чому б це не зробити цивілізованим способом, тож змінилась програма в школах, російську вже не учать, чому не дати спокій тим людям які розмовляють рос. мовою? Мій тато справжній козак, в нас дома книжкі майже всі тільки Шевченко і про козаків, дома мене постійно виправляв коли якісь рос. слова проскакували. Але це не заважало мати друзів рускоязичних. Давайте почнемо з себе, з своєї сім"ї...
А в Америці учать англійську тому що українську там ніхто не знає, а в нас російську розуміють всі, це ж так подібні мови.
В багатьох країнах розмовляють двома, а то і більше мовами, і ніхто не преться, навпаки цим пишаються, тому що і дурному ясно що кожна мова може в житті пригодитись...
Взагалі я вас майже не розумію, це напевно тому що вже довго не живу на Україні....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я знаю і російську і українську, більш-менш англійську і польську. Чому б деяким українцям не вивчити українську??? Проблема в небажання, неповазі до мови і до населення, яке розмовляє українському і взагалі традицій.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ніхто не говорить, що непотрібно вчити мов. Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина.
Але в рідній країні я волію читати книжки українською мовою (а не ті, що тисячами везуться з Росії, бо там ввели закон про допомогу російському виданню), хочу бачити фільми українською мовою (а не російською чи ТОЮ українською, якою перекладає ТРК Укрїна чи решту про-російських каналів, які нібито чемно виконують закон україни про українізацію єфіру, перекладають так - що гидко дивитися), хочу чути українську музику, якісну, сучасну
(а не москальску попсу, яка заполонила всі українські частоти, всі міста, всі канали). Хочу в східних містах розмовляти українською мовою і щоб люди не шушукалися і не називали бандерівцем (хоча горжуся історією Волинського краю).

А російську в нас всі розуміють, бо була тотальна русифікація. Винищення українськомовного прошарку, створення штучної української мови. Чому за СРСР викладач російської мови ма на 50 рублів більшу зарплату, ніж викладач української мови?

Зараз я хочу, щоб почалася українізація. Говорити про подібність - абсурд. Польська, білоруська, сербська та решту мов також подібні. Чому я маю виділяти москальську мову?

А в нас і так все робиться цивілізованим способом. Ніхто не ходить і не стріляє москалів. Просто завжди чомусь українським проектам в Верховній раді ставляться палки в колеса.
Чомусь як говориш українською то тебе називають КРАЙНІМ НАЦІОНАЛІСТОМ (в поганому сенсі цього слова).

Золушка, тут говорить, що нехай всі розмовляють тією мовою якою хочуть. Анука дарагіє признайтеся чесно. Яка кількість туристів в Москві чи Росії розмовляла рідною мовою? Всі лукаво переходять на російську. Бо бач москаль української не розуміє. А в нас він буде говорити москальською, і я маю йому також бачте москальською відповідати.

В українців атрофоване почуття гордості. В тому вся проблема.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти