А що у нас з гарячою водою?

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Poison »

Як завжди пани сваряться, а в холоп чуби тріщать.Сипилявий нас тут пнеться по ящику сцьось там тужиться погрожує тому кропиві ,а тому в свою чергу пох .Він каже я не член громади я бізнесмен і того мені насрати на вас злиденних .Як на мене всежтаки мер занадто мягкотіло веде боротьбу за наше щасливе майбутне нехватає жорсткості в діях ,хай би виключив їм світло перестав з території вивозити сміття і тд може тоді толк би був. Як на мене такі питання мають рішатись через суд між двома обєктами господарювання при тому щоб на час розгляду в суді громадяни не страждали і вода подавалась в повному обємі. І ще того хто віддав комунальну власність тому месному баризі потрібно повісити на гак :evil: ,комунальна власність повинна бути комунальною.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Таких бізнесменів треба на кол садити. Взяти відключити його від міста, побудувати нову сучасну котельню. Хай опалює свій заводік, який нахаляву замутив. До речі гарна стаття на цю тему http://www.pravda.lutsk.ua/?p=2908
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Poison »

Холера невже в нас немає нікого хто того засранця поставить на місце?Невже людям не надоїсть на таке гадство дивитись і слухати як він байкі травить про кореренаційне обладнання в виді всього однієї установкі яка зменьшить ціну на 40 відсотків це ж бред сивої кобили в майську ніч.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Поставить. Сміливець, який кулю зможе випустити в лоб. Але такого ще в нас на Україні не було.
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення vladek »

black писав:Поставить. Сміливець, який кулю зможе випустити в лоб. Але такого ще в нас на Україні не було.
Чиста правда.
А взагалі, щоб гадити на тих бюрократів з великої дзвонарні, - ставте бойлери, панове!
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Kima »

Сьогодні уже здається мають включити теплу воду. :) Сказали з понеділка, я так поняла з цього :)
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Poison »

Kima не тіш себе надією вони цей термін переносили вже кілька разів.Сьогодні обіцяли включити тількі невеликій котел тойщо обігріває воду по соборності і відродження.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

В мене зранку не було... :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Води так і нема :evil:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Саня »

І в мене ще немає гарячої води :-(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Оскільки ТзОВ „Луцьктеплоенерго” не має необхідних дозволів на теплопостачання, то на засіданні виконкому Луцької міської ради ухвалили рішення про підписання договору оренди ДКП „Луцьктепло” з ТзОВ „Луцьктеплоенерго” щодо котельні на вул.Карбишева,2. „Угода, підготовлена ДКП „Луцьктепло” і вручена підприємцеві Олександру Кропиві, буде чинна допоки „Луцьктеплоенерго” не матиме необхідних документів на виробництво тепла, а я , як міський голова , вживатиму усіх заходів для того, щоб це рішення виконкому виконувалася – підкреслив на традиційній прес-конференції Богдан Шиба. Не бачу вини міської ради у ситуації та не збираюся діяти в догоду організованим діям певних кіл. Міська громада сильніша.”
У міській раді паралельно працюють над проектом теплозабезпечення міста, що передбачає таку реконструкцію теплопостачання, яка б унеможливила відсутність тепла і гарячої води у великих житлових масивах. Створення власне резервної системи у подачі теплоносія вартуватиме декілька мільйонів гривень. Вирішенню цього завдання сприятиме втілення проекту технопарку „Київська політехніка”, згідно якого у Луцьку планують впроваджувати прогресивні системи когенерації.
Щодо судових суперечок між „ДКП „Луцьктепло” та ТзОВ „Луцьктеплоенерго”, то на думку міського голови Богдана Шиби, приватизація котельні на вул.Карбишева,2 відбулася непрямим шляхом. Котельня – це стратегічний об’єкт, а закон забороняє приватизацію таких об’єктів. Як зазначив Богдан Шиба, дії О.Кропиви ,як приватної особи, не відповідають суті справи, бо у складі „Луцьктеплоенерго” на правах засновника є ДКП „Луцьктепло”. „Дивною є боротьба між складовими одного підприємства, за нею стоять інтереси приватної особи, котра хоче приватизувати саме котельню”, - наголошує Луцький міський голова.
15.08.2007 Сайт Міської Ради
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Basil »

black писав:
Оскільки ТзОВ „Луцьктеплоенерго” не має необхідних дозволів на теплопостачання, то на засіданні виконкому Луцької міської ради ухвалили рішення про підписання договору оренди ДКП „Луцьктепло” з ТзОВ „Луцьктеплоенерго” щодо котельні на вул.Карбишева,2. „Угода, підготовлена ДКП „Луцьктепло” і вручена підприємцеві Олександру Кропиві, буде чинна допоки „Луцьктеплоенерго” не матиме необхідних документів на виробництво тепла, а я , як міський голова , вживатиму усіх заходів для того, щоб це рішення виконкому виконувалася – підкреслив на традиційній прес-конференції Богдан Шиба. Не бачу вини міської ради у ситуації та не збираюся діяти в догоду організованим діям певних кіл. Міська громада сильніша.”
У міській раді паралельно працюють над проектом теплозабезпечення міста, що передбачає таку реконструкцію теплопостачання, яка б унеможливила відсутність тепла і гарячої води у великих житлових масивах. Створення власне резервної системи у подачі теплоносія вартуватиме декілька мільйонів гривень. Вирішенню цього завдання сприятиме втілення проекту технопарку „Київська політехніка”, згідно якого у Луцьку планують впроваджувати прогресивні системи когенерації.
Щодо судових суперечок між „ДКП „Луцьктепло” та ТзОВ „Луцьктеплоенерго”, то на думку міського голови Богдана Шиби, приватизація котельні на вул.Карбишева,2 відбулася непрямим шляхом. Котельня – це стратегічний об’єкт, а закон забороняє приватизацію таких об’єктів. Як зазначив Богдан Шиба, дії О.Кропиви ,як приватної особи, не відповідають суті справи, бо у складі „Луцьктеплоенерго” на правах засновника є ДКП „Луцьктепло”. „Дивною є боротьба між складовими одного підприємства, за нею стоять інтереси приватної особи, котра хоче приватизувати саме котельню”, - наголошує Луцький міський голова.
15.08.2007 Сайт Міської Ради
Ага, Кропиви в садно замість гарячої води. :lol:
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Kima »

Мені здається, що в цій ситуації винен не тільки Кропива, а всі хто причетний і не хоче вирішити цю проблему.
Хоч котельня є власністю ТзОВ "Луцьктеплоенерго", але труби по яким йде вода належать "Луцьктепло" і гроші ми перераховуєм "Луцьктепло", то якщо вони захочуть підвищити тариф за вироблену теплоенергію - можна їм підвищити тоже ціну за експлуатацію труб, послуги, чи іншим чином скорегувати. Ну можна ж порішати цивілізовано.
Але міська рада намагається вернути котельню: захотіли дали, захотіли забрали - що за дитячий садок? Навіть в СССР є правонаступниця, а тут бивший мер це вже як інша реальність, ніхто за ті дії не відповідає. Треба рішати проблеми: якщо Кропива найшов шляхи на*бати мерію - хай і мерія шукає шляхи на*бати Кропиву. А то вперлись рогом - повернути котельню в комунальну власність, спригуючи на становище людей. Можна подумати я і кожен з нас будем мати більше прав на неї, коли вона буде комунальною, ніж приватною; так само нас ставитимуть перед фактом тарифів, а Шибі так само наплювати на людей як і Кропиві. Питання для них стоїть в реальних прибутках, грошах, які вони ділять і не хочуть йти на компроміси.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Black »

Сьогодні вже напевно буде вода. Зранку текла холодна нормальним струменем.
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: А що у нас з гарячою водою?

Повідомлення Kima »

В мене зранку була тепла :) :)
Відповісти