Скління балкону під ключ

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
АлаяВедьма
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 185
З нами з: Вів 14 червня 2022 р. 11:59
Стать: жіноча

Скління балкону під ключ

Повідомлення АлаяВедьма »

Як на маленькому балконі зробити скління, щоб вікна повноцінно відкривалися? Я вже і так прикидала, і так - за довжини балкона в півтора метра взагалі ніяк не виходить зробити щось нормальне. А хотілося б, бо сушильні мотузки будуть зовні...
Аватар користувача
Инкогнито
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 185
З нами з: Чет 16 червня 2022 р. 15:15
Стать: жіноча

Re: Скління балкону під ключ

Повідомлення Инкогнито »

Коли будете скління балкону під ключ замовляти, то просто попросіть зробити вам розсувні вікна. Вони дуже економлять місце, навіть за такої довжини, як у вас, можна забезпечити повноцінне відкриття. Суть у тому, що стулки не відчиняються, а зсуваються відносно одна одної. У нас ось теж балкон невеликий, розсувні вікна взагалі не напружують. І, до речі, раджу розглянути сушарку, яка всередині, але яка може підніматися вгору без білизни. І не займати місця.
Аватар користувача
Sirena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: П'ят 23 лютого 2024 р. 22:22
Стать: жіноча

Re: Скління балкону під ключ

Повідомлення Sirena »

Я думаю, что лучше всего такую работу доверить профессионалам.
Аватар користувача
Marinet
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 40
З нами з: Суб 10 лютого 2024 р. 19:55

Re: Скління балкону під ключ

Повідомлення Marinet »

Хочу заказать балкон под ключ цены https://evrookna-kiev.com.ua/balkonyi/balkon-pod-klyuch/ смотрю в компании ЕвроОкна. Тут предоставляют все услуги в оказании ремонта балконов, цены доступные. На сайте есть вся подробная информация. Можете посмотреть и проконсультироваться. Думаю, что вам предложат выгодные решения.
Відповісти