Вперше в Луцьку лекція з Буддизму 28 жовтня

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А я, наприклад, проти засилля негрів, арабів, турків, китайців в Європу. Ти глянь що зробили з Франції - одні негри, в Німеччині - одні турки, в усіх країнах повно китайців, малайзійців. Вони не хочуть будувати свою власну державу, вірять в хрен зна кого, мають дебільні звичаї, ображаються на якісь карикатури і вислови, готові вбивати в імя бога, продають на ринках, живуть хрен зна в чому... Хватить з мене циган, це теж блін стихійне лихо, яке не можуть побороти.
І тільки в нас стане краще життя, вони всі попруть сюди через наші прозорі кордони.
Я не расист і не дискриміную, але коли тобі в хату ломляться непрохані гості, то звиняйте...
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я думаю Франції негри зовсім не заважають, насчот арабів це інша тема, люди бояться тероризму. От так і я себе почувала, коли приїхала в Чехію, чому сюди прилізли? А продавати сігарети в ларьку і получати зарплату яку хватало тільки на тіж сигарети не хотілось. Як кожній нормальній людині хотілось нормально жити. А насчет звичаїв, які звичаї наприклад дибільні? Всі що я знаю найбільше сміються з нашого звичаю нажратися до німоти. Чесне слово ніде такого нема. І сильно сомніваюсь що хтось попре на Україну, завжди буде десь лучше місто. А ще, наприклад в Чехії за останні роки дуже впала породність, всі кричали "Чехі вимирають!". Останні два роки рекордні числа.  І то завдяки Українцям і В"єтнамцям. Бо чешки не хочуть рожати, всі женуться за кар"єрою.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Я впринципі теж проти європейського лібералізму, це вже трохи занадто.
Золушка, в Франції майже всі афроамериканці - мусульмани, тому робити великої різниці між ними і арабами в розрізі недавніх подій неварто.
Доведений факт - множаться ті нації, яким погано живеться, чим більший добробут, тим меньша народжуваність.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Доведений факт - множаться ті нації, яким погано живеться, чим більший добробут, тим меньша народжуваність.

Процес розмноження для них - єдина радість в житті?
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Саня, закон природи - чим гірші умови, тим більше має бути потомства, щоб хоч якась частина вижила...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
nekto
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 64
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 14:34
Звідки: обласний центр

Повідомлення nekto »

Золушка писав: Буддизм з"явився ще перед церквою, і перед ісламом.

Християнство має більш, ніж 2000-літню історію. Додайтt ще часи Старого Завіту і Ви зрозумієте, що твердження про буддизм, як одну з найдревніших релігій — хибне. А з культурою, загалом з буддизмом поцікавитись і справді варто. Сам збираюсь в суботу. Хоче, сильно в них там все запутано, імхо.
Мир вам!
Відповісти