Unix versus Windows

Обговорюєм операційні системи, усілякій софт, комп'ютерні ігри.

Модератор: Саня

Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Хто тут модер? Я чи ти?
black закохав
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Alexandoros писав: Юніх і лінух маст дай однозначно.

Тупішого вислову я ше не чув!!!
Alexandoros писав: Оці всі їхні конфігі, команд лайни, конфлікти версії + перекомпіляція, гальманутійший старофіс, тормознутий х сервер. Кому нада - сидіть і колупайтесь, а я манав. В вінді все просто клац клац і в дамках, а тут же здуріти треба просто. Щоб почати роботу з програмою треба перечитати 200 сторінок доків, потім на 90% переписати конфіг, і тоді вже запускати. І то 3/4 прог - під консоль, это в наше - то время, когда космические корабли ......

В наше время, на тих самих косміческих кораблях стоять Юніхи і Лінухи... А якщо людина не вміє працювати з командною строкою, а лише клацає по кнопках, то це мавпування... І знаєш, я краще почитає доки, напишу свій власний конфіг, перекомпілю ядро (викинувши з нього все непотрібне обладнання) і буду впевнений на 100% що система працюватиме без переустановки декілька років... А Вінда це один великий колхоз... Вроді і всьо включено, а работать нехоче стабільно...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А що поганого у тому, що зробили можливість простої настройки в віндах? Мастєра установки типу. Це ж спрощує роботу простому користувачеві... Чи ви переживаєте, що в вас роботу заберуть. В ДОСі теж колись було з командної стрічки і редагування файлів настройок...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

mix_forever писав: Тупішого вислову я ше не чув!!!


Виходити з песочніци треба частіше, ще й не таке почуєш.
mix_forever писав: І знаєш, я краще почитає доки, напишу свій власний конфіг, перекомпілю ядро (викинувши з нього все непотрібне обладнання) і буду впевнений на 100% що система працюватиме без переустановки декілька років... А Вінда це один великий колхоз... Вроді і всьо включено, а работать нехоче стабільно...


Потім помножиш це все на 20 компів і без переустановки працювати декілька років будеш ти :lol:
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

ПС у кого лінукс не падав - той з ним не стикався.
black закохав
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

To Alexandoros
Шановний, якщо мены треба буде встановити Юныкс на багато машин, то це елементарно робиться... Всы засоби для цього вже встроэны у саму операцыйну систему... І не тре ныяких там Ghost...
А на рахунок пісочниці... Я з неї виліз досить давно... І з комп"ютерами працюю вже десь років 13... Тому прекрасно знаю про що говорю...
Всі подальші "питання" можу легко вирішити при, так би мовити, особистій зустрічі... :x
To black, я не говорю, що мастер настройки це погано... Для простого користувача - це супер... але... я не вважаю себе і багатьох тут присутніх просто користувачами... Мені потрібна ГНУЧКІСТЬ настройки... І в Юніксах вона є! Я хочу знати, ЩО я міняю, а не просто тикати в кнопки, бо так тре...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В вінді теж є. колупати реєстр і іні файли тільки треба. І в основному більшість функцій недокументовані, що не є дуже добре. Хоча проти Лінуха нічо проти немаю. Непогана альтернатива, яка розвивається паралельно і конкурує принаймі з іншими, безкоштовна і open source.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Оті я про те ж... на мою думку щоб щось обсирати, треба хоча б знати за що, а не просто тому, що це тобі не подобається, чи тому, що так усі роблять... Ніхто силою нікого не заставляє працювати з Юніксами... Мені подобається, я юзаю... Комусь не подобається - його власні проблеми... Хай обирає те, що подобається...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Alexandoros вніс пожвавлення в цю тему. :-) Сиділи, скучали, а тут відразу така дискусія розгорнулася.
Лінукси все більше обростають різними майстрами. Загалом вони стали більше придатними для використання "домашніми" користувачами. Прогрес є. Але все-рівно ручками зробиш більше. Особливо, якщо знаєш де і як колупатися.
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Alexandoros
Судячи по твоїм висловам про Юнікси ти не маєш а ні найменшої уяви по сімейство цих ОС.
Скажу по секрету: у кого прямі руки які дружать з головою *нікс просто так сам по собі не впаде.

black
Що стосується консолі то це є дуже потужний інструмент для тих хто вміє ним користуватися. Так історично склалося що юнікс використовується здебільшо на серваках де графіка як така не потрібна, тому розробники вирішили що основним інструментом роботи в *нікс буде консоль, а графіка на любителя.

Насправді Х-вікна це лише графічний сервер, а вже на нього встановлюється менеджер цих вікон. Більшість людей користуються КДЄ і його візуальне оформлення і зручність набагато краще реалізовано чим у вінді. Деталізувати небуду бо про це пишуть цілі книжки.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Мені Frenzy сподобався. Якби то розібрався як налаштувати FreeBSD на роботі так, як в тому live-cd. А то наш адмін до цього ще не скоро добереться :-(.
Мені подобається як працює Frenzy. Швидко, стабільно. Русифіковано багато що. Документація на знайомій мові. Значно легше розбиратися, хоча й читати треба чимало, але ж це не проблема.
SysR
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 90
З нами з: Сер 16 листопада 2005 р. 14:44
Звідки: localhost.localnet
Контактна інформація:

Повідомлення SysR »

Саня
В мене сама оригінальна фря викачана з ФРеБСД.ОРГ

Постав собі на машину ВіртуалПК і починай вивчати ФРЮ самостійно з встановленою на вінт це є набагато цікавіше. До речі в поставку ОС входить русифікована документація.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Юнікс - система минулого. В ній вже немає і половини того, що є у віндовс. Інструменти для роботи незрозумілі, та не інтуітивні. Робота з графікою - ніяка, Гімп атдихає, фотошопа там не з'явиться ще довго. Х - тормознутий. Оупен офіс і стар офіс теж гальмануті, а при роботі з великими файлами (табличка більша 10Мб) ваще піпец. Ігр немає, залізо починає підтримуватись через півроку після виходу, ще й в кращому випадку.

Сама конфігурація системи - ужас. Замість одного реєстру - 100 тис конфігураційних файлів. Зворотня сумістність - бажає кращого. При одній версії ядра працюємо, при іншій - вже нада перекомпілити. І то компілятором тіко певної версії.

Що в лінуху хорошого???? Короче, старьйо - фтопку. А ті хто тут слюнями бризкає - хай собі дома спочатку лінух поставлять, а потім варнякають.
black закохав
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Слухай дай трави яку ти куриш.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Бля, я тож хачу травы мастера Иоды... Alexandoros, нехіло тебе тиркає...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Відповісти