Вибір літніх дисків на BMW

Оголошення про купівлю/продаж/обмін/оренду інших товарів та послуг.

Модератор: Саня

Відповісти
Kravchenko
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Сер 31 січня 2024 р. 15:42
Стать: чоловіча

Вибір літніх дисків на BMW

Повідомлення Kravchenko »

От думаю прикупити до літа диски собі на БМВ. Тільки не знаю які взяти магневі, алюмінієві чи титанові? Які легші та міцніші хто знає, розкажіть про них. На жаль із друзів автолюбителів теж мало хто розуміється на цьому. Вирішив запитати тут на форумі, може потрапить людина з досвідом. Буду вдячний, якщо ще покажете, на яких виробників варто звернути максимально увагу.
Богдан_В
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят 16 червня 2023 р. 21:30
Стать: чоловіча

Re: Вибір літніх дисків на BMW

Повідомлення Богдан_В »

Титанові диски є дуже легкими і мають високу міцність, але вони дуже дорогі.
Вони надають автомобілю ексклюзивний вигляд і можуть покращити динаміку автомобіля. Тобто, для BMW - тільки титанові!
Аватар користувача
Milangas
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 41
З нами з: Суб 28 січня 2023 р. 20:49
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Вибір літніх дисків на BMW

Повідомлення Milangas »

У кожних дисків свої переваги та недоліки. Диски на BMW виготовлені з використанням магнієвого сплаву, мають високу міцність і легкість. Однак вони можуть бути схильні до корозії в порівнянні з іншими матеріалами. Можна замовити в інтернет-магазині у Києві https://roadstyle.com.ua/bmw/. Алюмінієві диски, ймовірно, є найпопулярнішими через свою легкість, що впливає на загальну вагу автомобіля БМВ. Вони менш схильні до корозії, що робить їх довговічними. А там уже клопоту за вами.
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 164
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Вибір літніх дисків на BMW

Повідомлення Мария Прокопенко »

Богдан_В писав: Сер 31 січня 2024 р. 23:15 Титанові диски є дуже легкими і мають високу міцність, але вони дуже дорогі.
Вони надають автомобілю ексклюзивний вигляд і можуть покращити динаміку автомобіля. Тобто, для BMW - тільки титанові!
А я і не знала, що є такі відмінності між дисками
Богдан_В
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят 16 червня 2023 р. 21:30
Стать: чоловіча

Re: Вибір літніх дисків на BMW

Повідомлення Богдан_В »

Мария Прокопенко писав: П'ят 16 лютого 2024 р. 10:47 А я і не знала, що є такі відмінності між дисками
Є ще штамповані зі сталі. В яму колесом попадеш - такий диск зігнеться, прийме на себе удар, а підвіска ціла залишиться.
Відповісти