Чим здивує Луцьк

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Чим здивує Луцьк

Повідомлення oks »

Ситуація:
приїздить подруга зі Львову, що б такого цікавого їй показати, щоб сподобалося і здивувало

Замок вже був у культурній програмі
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

До мене як приїжджають, то я показую старе місто - замок, костьол, підземелля костьолу, кірху, потім з Лесі Українки до ЦуМа. Потім показую півнухі - "Майдан", "Оболонь" та інші. :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Елементарно --- набери їм гарячу воду вдень. Попадають в обморок.

А взагалі дійсно в Луцьку культурної програми не так вже й багато. Але хоча наше мітсо маленьке - воно достатньо затишне і гарне. Просто погуляти варто. Фонтани теж гарні. І якби біля Лесі Українки добудували -- взагалі б супер було б.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ага. Забув. Ще в нас є парк і звіринець. Недавно до речі був.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Блек мабуть перечислив усе куди можна піти, але якщо бути чесним то ходити навіть нікуди. Шкода що наше місто таке старе і таке не богате на памятки культури, навіть по старому місту ніде не погуляєш :(
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Багато памяток було зруйновано під час війни. Від Луцька мало шо лишилося.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Belamor писав: Багато памяток було зруйновано під час війни. Від Луцька мало шо лишилося.


То ти мабуть помилив з якимось іншим містом, бо під час війни нічого не зруйнували, навіть жидівська синагога стоїть до сьогодні. Скоріше совєтська влада до цього причинилась.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Я придумав!!!!! Поведи її у півнуху шо в мене за будинком. Твоя подруга ще такого не бачила. Адреналіну їй вистачить на два місяці в перед. Враження будуть просто незабутні. :D (більше вона напевно до тебе в гості ніколи не приїде) :P
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

до повідомлення агресора

а шо непогана ідєя :D , я раз там був з Беком (не плутати з Блеком). можу підтвердити, екстрім гварантований. можна ще сходити в пивнуху по вул. Л. Українки що біля будинку побуту - Таверна чи якось так (не був ще там :cry: :wink: ), але думаю шо там теж незабракне незабутніх вражень :D
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

searcher писав: до повідомлення агресора

а шо непогана ідєя :D , я раз там був з Беком (не плутати з Блеком). можу підтвердити, екстрім гварантований. можна ще сходити в пивнуху по вул. Л. Українки що біля будинку побуту - Таверна чи якось так (не був ще там :cry: :wink: ), але думаю шо там теж незабракне незабутніх вражень :D


схоже що враження від пивнух самі яскраві в нашому місті :o
треба й собі може сходити
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А у нас в місті непогані заклади такого плану. Гості, які приїжджають отримають враження від наших кнайп і піцерій. Ти що ніде не буваєш?
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Піцерії інтер"єром непогані, а от меню підводить
Одноманітно і нецікаво

Хоча проблем з тим щоб піти й посидіти немає (Луцьк в цьому одне з перших міст), я питалася не зовсім про це
хочеться взнати щось нове про своє місто
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

to oks

Блек вище написав що можна піти у підземелля під костелом, 1-2 годинна екскурсія вам гарантована, черепи, скелети і не тільки. Але може бути одна проблема якщо вас буде тільки двоє то вас тільки там поводять і все, найкраще коли є якась група або принаймні кілька чоловік.
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

щодо екскурсії це прекрасна ідея, я й сама ще там всюди не бувала
лише раз випадково впала німцям на хвіст то трохи побачила і почула.

Так що екскурсія - пункт №1 в моєму плані
ще в нас в картинній галереї (правда вона якось не так називається) біля замку проводяться цікаві виставки , всякі мистецьки зустрічі. Але не всі про це знають. Я колись випадково попала на виставку наших художників, картини надзвичайні.
Шкода що людина (маю на увазі себе) яка відірвана від інформації про такі події втрачає багато чого
Хоча може й добре, бо як час від часу на таке потрапляєш завжди ходиш з "відкритим ротом і щасливими очима" 8)
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

мені цікаво які в тебе будуть враження від екскурсії, напиши на форумі чи варто були туди спускатись? цікаво почути враження інших людей на цю тему :)
Відповісти