Що нам дала ця влада?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Несамовитий писав: та ніхто нікого не обманював - кожен працює для себе



Ню-ню. Кожен в свою кишеню грибе методом обману. Що нам держава дала? Нічого крім обіцянок. ТОму і так люди працюють ухиляючись від податків та т.п. А такі звичяйні як ми люди заробляємо як можемо.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Що вона тобі має давати? Бери і заробляй...
Ти ж на недержавній конторі працюєш... Чого жалієшся???
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

black писав: Що вона тобі має давати? Бери і заробляй...
Ти ж на недержавній конторі працюєш... Чого жалієшся???



Хтож жаліється Блек?!?!?!?
Я писав про обман. Ти коли на майдані був (можей не був), ти нінащо ненадіявся, навіть на 1%???
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Блек запитання до тебе: хто встановлюэ розмір заробітної плати? Хто піднімаэ ціни на продукти та інше? Хиба не держава? (чи державні діячі, економісти хренові).
Ось тепер можна і пожалітись як ти писав.
Ти задоволений своїм життям?
Не думаю що задоволений!
Що за життя коли молода людина не може нормально встати на ноги, нормально харчюватися, вдягатися, хіба ми живемо?!?!? ми виживаємо. То про яку честність можна писати чи говорити?
Де та держава чи ті керівники держіви які обіцяли нормальній рівень життя? Поморозились вони всі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зміни все ж таки відбулися. Єдине, що ще необхідно зробити, зняти недоторканість і посадити за грати винних у злочинах.
Аватар користувача
Несамовитий
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 431
З нами з: Сер 11 травня 2005 р. 15:16
Звідки: Україна, м.Луцьк

Повідомлення Несамовитий »

xXx, а на що ти надіявся ? Мерседеси роздавати будуть ?
Ти б поїхав на Східну Україну в якесь містечко (багатомільйонники до уваги не брати) і спробував там прожити... В нас тут Америка ще і жалітись немає на що. Хто хоче заробляти - той заробляє, варіантів дуже багато.
А все що за рік вводилось нового чи похабилось владою - нас, простих інженерів, програмерів, продавців і т.д., особливо і не зачепило.
А якщо шеф приватної контори мало платить - то це у всьому світі так - можеш шукати на свої здібності щось краще, якщо не подобається. І таку політику я вважаю правильною. Виріс і готовий заробляти більші гроші - їдеш у Київ, ще виріс - їдеш закордон....
Cвобода слова вовсе не гарантирует объективности и достоверности информации
и сама по себе не прибавляет журналистам ни ума, ни вкуса, ни таланта.
Аватар користувача
Zews
Новачок
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: Сер 25 січня 2006 р. 19:58
Звідки: Україна, Луцьк

Повідомлення Zews »

На мою думку когоб ми не обирали, всеодно буде одне те саме. Ми змінюємо депутатів та владу одну за одною, хоча змін це ніяких не приносить(можливо є але ми їх не відчувємо).
Справа в тому що скоріше не проблема влади а проблема менталітету народу.
Поки не прийде один диктатор і не посадить всіх на "КОЛ" нічого не буде.
Якщо в нас в країні демократія значить повна!!!! І кожен тягне одіяло в свій бік. У нас така натура що ми робим все заради себе а не інших, і навіть якщо хтось один із нас "Таких РОЗУМНИХ" вирветься до влади то він нічим не буде вирізнятися від інших. Так було є і буде, поки не настане диктатура. :!:
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Я не проте Несамовитий, не так зрозумів і ти мене. Я в загальному писав, а не конкретно про себе. Є люди які ще хуже живуть. В нас щей народ такий сам-за-себе. І якщо так то для чого дивитись на когось давайте тоді дивитись і думати тільки про себе, а? Сам за себе, без підтримки, поваги одне до одного зі збобою ненавистю та таким іншим жити далі. Хто хоче працювати той буде. Але держава всеоодно нам (народу торчить).
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Треба щоб люди самі в середині мінялися в кращю сторону.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Знаєш, xXx, був я в Донецьку... Це - жах... справді... в нас порівняно з ними - інший світ... Там всі будинки за 2-х метровими заборами, люди бідують страшенно... от і ведуться вони на заклики всяких Януковичів та ін... А нащот держави... не скоро ще все буде ок... бо просто посадити всіх не вийде... і депутати самі з себе недоторканість не знімуть...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

xXx писав: Блек запитання до тебе: хто встановлюэ розмір заробітної плати? Хто піднімаэ ціни на продукти та інше? Хиба не держава? (чи державні діячі, економісти хренові).

Проблемою, недоліком нашої влади є те, що зрослися капітал і державотворення. Люди, які мають серйозний бізнес, створений нечесним шляхом, прийшли до влади. З одного боку захистили свої шкури. З іншого - отримали ще більше можливостей до наживи. Зараз вони "недоторкані" і це не скоро зміниться. Вони надто віддірвані від реального життя, потреб простих людей :-(.
Майдан дещо змінив, але головного не зроблено. Винні не покарані, значить нічого хорошого скоро нам не світить.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

-Вот вы думаете когда моя партия придёт к власти всё будет хорошо? Х#й!!! Да я е@ал вас всех в рот, да мне насрать на каждого из вас, дайте мне достаточно денег и я продам всю страну вместе с вами... Любі друзі! Це не мої слова, це так говорять мої вороги...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Belamor писав: Любі друзі!


Belamor, НЕ МАТЮКАЙСЯ!!!
To serve & to protect
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Інколи мат є дорчений. А там де політика в самий раз.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

xXx писав: Блек запитання до тебе: хто встановлюэ розмір заробітної плати? Хто піднімаэ ціни на продукти та інше? Хиба не держава? (чи державні діячі, економісти хренові).
Ось тепер можна і пожалітись як ти писав.
Ти задоволений своїм життям?


Розмір заробітної плати держава не встановлює. Встановлює лише прожитковий мінімум і мінімальну заробітну плату (дивно тільки чомусь вона нижча за прожитковий мінімум). А кожен роботодавець платить зі свого кармана і тому він теж не зацікавлений платити більше. Які існують варіанти? Поміняти роботу на більш високооплачувану, піднімати свій рівень знань, їхати в Київ, більше місто або за кордон. Ще один варіант зареєструватись підприємцем і теж чимось займатись . Ціни на продукти держава теж не встановлює, вона їх лише може регулювати. Підйом цін повязаний частково з підвищенням цін на енергоносії зокремо, хоча на мою думку наші модні підприємці піднімають їх самі, щоб косити капусти більше. Так що ти хоч від держави? З чим я можу погодитись, то лише, з тим що потрібно відібрати накрадене майно і посадити винних за грати, а також викорінити корупцію. Тоді я думаю буде легше жити.
Відповісти