Не будь байдужим !!!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Золушка писав: В багатьох країнах розмовляють двома, а то і більше мовами, і ніхто не преться, навпаки цим пишаються, тому що і дурному ясно що кожна мова може в житті пригодитись...

А хіба хтось говорив, що не потрібно вчити інші мови? :Search:
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я просто хочу аби люди жили спокійно, і ті, і другі, все з часом буде мінятись, виросте нове покоління яке буде розмовляти тільки на українській, я хочу аби люди розуміли один одного розмовляючи на різних мовах, аби була повага і толеранція, і тоді все стане на свої місця, тоді можемо гордитись тим що ми українці.
Ніхто нікого не заставляє на російську мову відповідати російською, я спокійно спілкують з подругою вона російською, я укр, і нікому це не заважає.
Хто винен в тому що історія так переплітається? Що все саме так? Чи ті звичайні люди батьки яких розмовляли російською? Давайте прислухаємось ЩО говорять, а не як!
Приклад. Раніше була Чехословакія, мови чешська і словенська, розділились, кожний має свою, словаки живуть в Чехії, розмовляють словенський, всі їм розуміють, ніколи щось подібне як в нас я не чула, типу МУСИШ говорити на чеській мові.
От в тому є той розділ, просто не любимо ми рускіх, все є пов"язане з комунізмом, повинно бути так і так. А хіба зараз ведемо себе гуманніше? Треба напевно більше часу аби це з нас вивітралось....
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Cherry писав:
Золушка писав:В багатьох країнах розмовляють двома, а то і більше мовами, і ніхто не преться, навпаки цим пишаються, тому що і дурному ясно що кожна мова може в житті пригодитись...

А хіба хтось говорив, що не потрібно вчити інші мови? :Search:


Я писала РОЗМОВЛЯЮТЬ, а не знають, спілкуються, наприклад в Лівані дві мови, французька (бивша їхня колонія) і арабська, це офіціальні мови, кожний говорить як хоче, в школі також учать дві мови, але населення дуже багатомовне, спокійно можна договоритись і англійською, багато знають німецьку, і російську.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: все з часом буде мінятись, виросте нове покоління яке буде розмовляти тільки на українській


На чому це покоління має вчитися? З москальської попси, книжок і думки, що українською мовою не модно говорити?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Ага, теж саме і в Канаді - дві мови. І нічого доброго двомовність не принесла. Навпаки підсилила сепаратистські настрої.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Народ ВИ ЩО СЛІПІ ??? Золушка,  тут закликає до толерантності і терпимості з російською мововою. А чого вона не бачить, як в Росії запускається могутня машина інформаційної війни? Купу пі-ар технологій з популяризацією САМЕ РОСІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАНІ. Якщо як лохам чекати і надіятися на нове покоління, то ми ризикуємо взагалі втратити індивідуальність українського народу. Тут треба вже спасати не російськомовне населення, а наше - українське. Ви що не бачите яка іде холодна війна з Росією? Саме росіяни акцентували проблему двомовності в Україні. Саме проросійські партії верещать про так звану мовну проблему. А ми далі як тєрпіли будемо мовчати? Це не моя психологія.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Знову ж таки - ніхто не говорить, що потрібно заборонити розмовляти будь-якою іншою мовою, окрім української.
Мова іде про виховане десятиліттями почуття меншовартості в україномовних людей. Українську мову називали діалектом, тих, хто цією мовою розмовляє - "крєстьянамі" і т.д. От і получається, що навіть діти, які ростуть в україномовних сім"ях, в школі переходять на російську. І не тому, що хочуть показати знання російської. Одна моя знайома з Києва сказала, що дуже хоче розмовляти українською, але їй ніде це робити, бо всюди тільки російськомовні. От для таких людей і було розпочато акцію "не будь байдужим!"
Невже не помітно, що українську мову свідомо знищують і утискають? Поясніть мені, як можна було скасувати постанову про дублювання фільмів українською? Чому я не можу купити український журнал українською мовою? Чому на українському форумі мені кажуть, що доречніше розмовляти російською? І таких питань можна поставити безліч. А у нас в країні говорять про утиски російськомовних, про те, як їх силують вчити мову країни, в якій вони живуть.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

ЇЇ і зараз деякі депутати Верховної Ради називають діалектои російської, один навіть книжку написав про це, і чув як він казав, що цим діалектом спілкуються в селах. А інший депутат казав, що "Волинянє харашо сєбя зарєкомєндовалі в освоєнії Сібірі" і він пропонував виселяти волинян в Росію в Сибір, бо там зараз навала китайців. І сам цей депутат вважає себе українцем, хоча він народився в Ніжнєм Новгороді, а вчився в Усурійську (чи навпаки). Який він українець і як така людина може бути депутатом, він думає більше про Росію і російську мову, аніж про Україну і українців, він немає морального права бути не то шо депутатом, а українцем!!!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: Це для них важко і принизливо, ціле життя вони розмовляють так як розмовляли їх батьки, а тут на тобі!


:shock: ЩО ЗНАЧИТЬ ПРИНИЗЛИВО? Принизливо говорити в країні де живеш державною мовою?  :wow: Скажіть то в будь-якій країні. Я хочу побачити реакцію.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Якщо Україна приєднається до Європи, нічого такого небуде. І поки є такі як ви, а таких багато, нікуда не дінеться наша мова. А як в Росії запускається могутня сила інформаційної віїни я дійсно не бачу, я там не живу, я пишу про наше відношення до конкретної російськомовної людини, сусідки, покупця тощо. Давайте перестанемо їм грубити і ображати. Мені погано навіть стає як уявлю маму своєї подруги, яке ціле життя чесно пропрацювала, яка є інвалід праці, ніколи ні про кого поганого слова не сказала, що їй хтосбь нагрубив із-за того що вона розмовляє рос. Міняти все треба в корні, тобто в владі.
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Золушка писав:
Cherry писав:
Золушка писав:В багатьох країнах розмовляють двома, а то і більше мовами, і ніхто не преться, навпаки цим пишаються, тому що і дурному ясно що кожна мова може в житті пригодитись...

А хіба хтось говорив, що не потрібно вчити інші мови? :Search:


Я писала РОЗМОВЛЯЮТЬ, а не знають...

А що, хіба в даному контексті є значна різниця між "вчити інші мови" і "розмовляти іншими мовами"? І те і інше передбачає і вивчення і розмову. Інакше що за вивчення, якщо не розмовляти?
Золушка, перечитайте ще раз про мету акції "Не будь байдужим!" І брошурку скачайте. Бо Ви говорите про толерантність до інших мов... а ми про інші речі  :D
Яка мета акції «Зроби подарунок Україні до Нового року! З 2007 переходь на українську!»? Ми хочемо допомогти людям, які живуть у Києві й хочуть розмовляти українською, але не наважуються, бо соромляться російськомовної більшості. Ми з Тобою спробуємо розірвати замкнене коло — «я не розмовляю українською, бо ніхто не розмовляє».
... Наша мета — спілкуватися українською мовою в Києві має бути так само легко, як і російською.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Золушка писав: Якщо Україна приєднається до Європи, нічого такого небуде.

Ну, по-перше, Україна і так в Європі (це я знаю з уроків географії). А по-друге, це на випадок, якщо ви мали на увазі Європейський Союз, то ЄС розширятись не планує, тобто наміри приєднання України відміняються (прогляньте новини)
Золушка писав: Міняти все треба в корні, тобто в владі.

Цікава думка... треба міняти владу... а владу обирає народ... частина якого воліє не знати української і вважає її діалектом... зачароване коло получається з такою логікою :D
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ось так і виходить. Як тільки москалі напряму закликають до сепаратизму і пускають повно своїх акцій - то це нормально. Терпіть українці - ВАС знищують. А як тільки запустимо про-українську акцію "Не будь байдужим!" то МИ погані МИ ображаємо російськомовних.

Прожити все своє свідоме життя в україні і вважати принизливим говорити тою мовою ...
Це неповага до мене і всіх українців.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

Золушка, "корні" це якраз не влада, а сам народ. І змінювати його можна лише одним способом - жорстокою диктатурою, але нажаль справжні патріоти до влади не доберуться ніколи і диктатура в нас може бути лише промоскальська.
.
подивіться новини, згадайте що зробилося в світі на краще демократичними методами ?
та ніфіга. Всі проблеми вирішуються лише зброєю. Колись читав як "морячки" в Одесі чи Києві десь після революції (не помаранчевої) здоровкались російською і хто їм відповідав українською - того стріляли. Так от поки не зробимо навпаки - нічого не досягнемо...і насрать в кого там які заслуги перед батьківщиною чи народом.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я в принципі писала не відносно акції, а відносто деяких постів.
Акція класна, для людей які ХОЧУТЬ розмовлят українською мовою.
А нарахунок мов, є різниця знати мову, вчити, але не спілкуваись на цій мові на вулиці. Як я писала про дві мови мала на увазі коли люди в повсякденному житті розмовляють на двох мовах.

В нас на форумі також є такі що пишуть на російській мові, от цікаво що вони про це все думають, а то я вже задовбалась, вас багато а я одна.

А  Шері, звертайся до мене будь-ласка на ти....
Відповісти