Пропозиції і роздуми про сайт Blacka

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Поставив в налаштуваннях http://blackforum.volyn.net/forum/rss.php?c=500. Мало б прийняти до 500 останніх повідомлень, але всерівно більше 100 не проходить. В тебе в налаштуваннях можна більше поставити, штук та 250. А то активність учасників форуму значно зросла і вже всі повідомлення не влазять :-(
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Сьогодні знову більше 100 повідомлень за день:-). По RSS прочитати всі не виходить, а лазити по форуму в пошуках - нема часу :-(
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

нічого собі!а це як мало чи багато? :roll:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Це вже досить багато. Були часи, коли стільки павідомлень і за тиждень не назбирувалося. Форум живе й розвивається. Хай процвітає й надалі.
Аватар користувача
суперстраусятко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 108
З нами з: Вів 14 березня 2006 р. 17:59

Повідомлення суперстраусятко »

Значить так!! Чесно кажучи не подобається мені цей ваш форум. Подивіться хоча б на теми які ви створили. “Сперма”,”Маты”,”инструкция по лишению невинности”,”пиздата тема”!! І це ще далеко не все. Список може бути довгий!! Як можна говорити про якусь мораль? Яка там мораль, яка там філософія? З вас такі психологи і філософи, як з мене газоелектрозварювальник.
Ви звичайно вибачте,якщо я вищесказаним когось образила… Я просто пишу те що я думаю.
Мені здається,що навіть зайшовши і зареєструвавшись на цьому форумі я ситуацію ніяк не змінила. Перша тема, яку я прочитала це “ну шо тим дівкам потрібно”! Шо можна сказати…
Зібрались собі хлопчики, якісь женоненависники і почали дружно гнати на дівчат!! І не кажіть що такого нема! Ви цілих 15 сторінок настрочили всякої фігні(вибачте за слово). Я пробувала вам шось писати, пробувала показати свою точку зору, але я більше ніж впевнена, що ви залишились при своїй думці. Не варто було навіть шось писати, це беззмістовно і безрезультатно. Ше там шось писала вам Танцює з вітром!! Але ви всі дружненько знову ж таки зібрались і ще раз сказали шо всі дівчата в Луцьку дурепи, і є лише поодинокі випадки нормальних. Я не дивуюсь чому в вас на форумі так мало народу сидить… Просто люди заходять, читають і думають:”блінн, як же все запущено…”.Шо це таке за фігня.
Ну але ваш форум йде на поправку, з”являються нові, цікаві теми, нові цікаві думки, побачимо що з того получиться…
I tried to be perfect
But nothing was worth it
I don't believe it make me real
I'd thought it be easy
But no one believes me
I meant all the thing that I said ("Pieces" Sum 41)
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Давайте створимо теми про метеликів, пухнастих котенят та духм'яні квіточки. А потім запишемось у братсво "Білого Аленя" і будемо спасати марроканських шахтерів.
black закохав
Аватар користувача
volost
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 120
З нами з: Чет 02 березня 2006 р. 05:40
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення volost »

суперстраусятко писав: … Я просто пишу те що я думаю…


Так робить кожен.. І так повинно бути.. А форум класний, нема чо на нього гнати. Кожен сам собі вирішує що читати і писати..
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Мені також деякі теми не подобаються. Я їх просто не читаю.
В нас все борються за свободу слова. І от до чого це призводить - до падіння моральності. Мало людей здатні перебувати на самоконтролі і не виходити за певні рамки. Потрібна помірна диктатура, але й цього нікому не хочеться.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Я пропоную свою кандидатуру на роль диктатора :twisted:
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Black давай дійсно присвой Alexandoros спеціальний статус. Хай буде Диктатором. Я ЗА!!!
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Підтримую Саню!
Alexandoros висловлюється оригінально і з гумором.
Такие товарищи нам ой как нужны
To serve & to protect
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Тут вродє всі дорослі, і спеціально оберігати чиюсь мораль ІМХО недоцільно. Кожен сам вибирає, що читати. І ваще якщо існує розділ без цензури, то, відповідно, заходячи туди очікуйте на нецензурщину.
Так, правильно, не всі тут філософи та психологи (вибач, маємо іншу прохвесію), просто, як і ти ми пишемо те, що думаємо. Щодо жононенависників - це суперстраусятко даремно написала, судячи по постам, більшість хлопців на цьому форумі жіночої компанії не цураються, а навіть - навпаки, давно вже одружені. А те що написали всякої пурги - так то наболіле (на 99% впевнений, що дівчата написали б те саме, тільки про чоловіків, тіпа всі мужики - казли).
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Значить так!! Чесно кажучи не подобається мені цей ваш форум. Подивіться хоча б на теми які ви створили. “Сперма”,”Маты”,”инструкция по лишению невинности”,”пиздата тема”!! І це ще далеко не все. Список може бути довгий!! Як можна говорити про якусь мораль? Яка там мораль, яка там філософія? З вас такі психологи і філософи, як з мене газоелектрозварювальник.

Про що народ хоче, про те й пише. Ніхто нікому не навязує тем і не буде, кожен має право висловити свою думку. В розділах "Розмовах без цензури", "Психології/Філософії", "Політиці" немає модераторів (Взагалі то планувалось лише в Розмовах, але Розмови розділились на 3 частини.
Перша тема, яку я прочитала це “ну шо тим дівкам потрібно”! Шо можна сказати…
Зібрались собі хлопчики, якісь женоненависники і почали дружно гнати на дівчат!! І не кажіть що такого нема! Ви цілих 15 сторінок настрочили всякої фігні(вибачте за слово). Я пробувала вам шось писати, пробувала показати свою точку зору, але я більше ніж впевнена, що ви залишились при своїй думці. Не варто було навіть шось писати, це беззмістовно і безрезультатно. Ше там шось писала вам Танцює з вітром!! Але ви всі дружненько знову ж таки зібрались і ще раз сказали шо всі дівчата в Луцьку дурепи, і є лише поодинокі випадки нормальних.

Там теж викладені думки інших. Якщо ж таке пишуть, значить все-таки такі факти мають місце... Чому мовчати...
Я не дивуюсь чому в вас на форумі так мало народу сидить… Просто люди заходять, читають і думають:”блінн, як же все запущено…”.Шо це таке за фігня.
Ну але ваш форум йде на поправку, з”являються нові, цікаві теми, нові цікаві думки, побачимо що з того получиться…

Ну не знаю мало це , чи багато, але я ледве встигаю прочитати усі повідомлення, особливо після вихідних. Форум все таки живе і розвивається.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Те що в "Розмовах без цензури" немає модераторів, то й правильно.
В "Психології/Філософії" варто ввести модератора. Можливо ним стане хтось з нових учасників?
Щодо "Політики", то навіть не знаю. Модерувати там щось складно. Говорити на цю тему і не вживати міцні слівця складно. Залишим це за користувачами та адміном.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

“Сперма”,”Маты”,”инструкция по лишению невинности”,”пиздата тема” чесно кажучи хоч і постив туди деякі пости але також вважаю їх дурними і недоречними. Туди навіть не заглядаю.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти