Пропозиції і роздуми про сайт Blacka

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Аватар користувача
Rastaman
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 29
З нами з: Сер 02 лютого 2005 р. 04:35
Звідки: Львів

Повідомлення Rastaman »

Bad Tank писав:
Rastaman писав:Так так треба розділ без цензури а то бля паматеріца нема де йомайо :D

Блин, возьми да в окошко матом поори, соседских бабушек напугай, взорви мусоропровод в родном подъезде и гордись, нафига тебе матом на форуме?

Ти виявився не правим на рахунок мата! Бачиш вже є такий розділ :lol: Більшість проголосувала ЗА :!:
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

да я тоже голосовал за эту комнату, но непосредственно как за частицу территории, где black ничего сделать не сможет, то есть помодерить, попеределывать сообщения и т.д., но не как за место, где будет сплошь мат, тогда надо названь "Кiмната мату" или что-то типо такого
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

Black, вот я тут заглянул в раздельчик "Пользователи"... да, можно смело наливать пиво, ибо нас уже больше 50! Но с другой стороны, штук 15-16 здесь нам оставили... правильно, 0 сообщений. Лично я считаю, что минуло время, когда форум пустовал, поэтому предлагаю сначало выслать им предупредительные письма, и если те через три дня не отреагируют, то нахрен поудолять их надо.
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Періодично розсилаються новини форуму всім користувачам. :)
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

не, black, ты не понял - надо им сказать типо херли, че за безобразие, не оставляете сообщений, и вообще как для вида сидите, и предупредить - если за три дня не напишут 10 сообщений, то нахрен их выкинуть оттуда
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Пропозиція

Повідомлення xXx »

Не завжди на кожну нову тему хтось щось відпише, смаки та зацікавлення людей не завжди можуть співпасти, деколи настрій грає не малу роль. На форумі всякі теми мають бути. А тому можу підкинути ідею про повідомлення чи теми які не прогресуть зосім протягом 2-х тижнів,чи якийсь інший термін, знищювати. Або ще якусь систему прогресування тем. Найактивніша тема форуму, чи щось в цьому стилі. Що ще можна придумати? З цого приводу. Давайте зробимо цей форум найактивнішим, найпрогресивнішим, найкращим разом.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Re: Пропозиція

Повідомлення Bad Tank »

Kazanov писав: Давайте зробимо цей форум найактивнішим, найпрогресивнішим, найкращим разом.

Хех, товарыщ, а мы что делаем общими усилиями? Ты только погляди на наглость black'а - человека из России заставляет продвигать этот форум ))
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

На мою думку, якщо хтось заходить в чкусь тему, кнопка "Нова таме" не потрібна. Достатньо заликшити кнопку "відповісти".
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Kazanov писав: На мою думку, якщо хтось заходить в чкусь тему, кнопка "Нова таме" не потрібна. Достатньо заликшити кнопку "відповісти".


А на мою думку, уважніше потрібно читати написи на кнопках. :D
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

мені здається що тут всьо понятно і нічого складного нема, ц ж не атомну бомбу запускати :lol:
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Я не можу зрозуміти однієї річі на форумі коли заходиш в якусь тему навіщо там кнопка "ННОВА ТЕМА"? На мою думку вана зайва.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ти переглядаєш пости в темі і вони тебе надихнули на нову тему. Відразу береш і створюєш. А взагалі-то форум розробляв не я, а phpbb. Можеш поставити це питання їм. Мені наприклад ця кнопка не заважає і я нею користуюсь.
Аватар користувача
Bad Tank
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: П'ят 17 червня 2005 р. 10:44

Повідомлення Bad Tank »

Да вы б не о кнопках спорили лучше, а тащили сюда ресурсы. Так black я не пойму, почему статьи из наших, русских фэнзинов, которые у нас то трудно достать, нельзя разместить здесь??? хер бы с теми правами авторскими, ибо в фэнзинах их нет!!! В онце концов, кто узнает, что на украинском форуме они есть?
Анархия - Мать Порядка
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А що таке фензіни? :?: :?: :?:
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Скоро будем вітати black'a з 1000 повідомленням на його форумі.
Відповісти