Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Так
3
5%
Ні
53
93%
Мені пофіг
1
2%
 
Всього голосів: 57

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Оце вірно написано. Підтримую.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

Тягнибок подає в суд на "провокаторів" з Партії регіонів

Кореспондент.net
22 Лютого 2007, 11:48

Заява Донецької міської ради - типова провокація. Партія регіонів користується тим, що вона має тотальну перевагу в представницьких органах", - заявив глава Всеукраїнського об’єднання Свобода Олег Тягнибок.

"Цей крок донецьких депутатів спрямований на те, щоб впровадити політику Кремля в Україні. Я буду радитися з юристами і, можливо, подам у суд на авторів цього звернення. Я обіцяю, що Свобода обов’язково відреагує на цю заяву. Природно, я міг використовувати лексику, якої донецькі депутати заслуговують, але не буду цього робити", - зазначив Олег Тягнибок в інтерв’ю ЗІК.

Напередодні Донецьке обласне відділення Партії регіонів вимагало від вищих органів влади "припинити політику обмеження прав російськомовних жителів України". У заяві стверджується, що нібито на всеукраїнському рівні приймаються рішення, що "не сприяють нормальному розвитку російської мови в державі". Автори заяви вітали заборону райсуду в обов’язковому порядку дублювати фільми українською мовою, а також попросили дозволити рекламувати товари на "рідній для нас - російській мові".
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Я холодний....
К июлю русский может стать официальным языком в Украине
Корреспондент.net

22 Февраля 2007, 18:18

Верховная Рада планирует рассмотреть в ходе третьей сессии, которая продлится до июля, законопроект о предоставлении русскому языку статуса официального.

http://www.korrespondent.net/main/180356/
Колись кінець цьому наступить?
Чи якусь блін бомбу туди кинути... :evil:  =@  :wow:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

І вони продовжують заявляти про пригноблення російської мови на Україні.
Скоти...
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Cекретар Донецької міськради (і одночасно член Партії Регіонів) Микола Левченко сказав, що "українська мова - це не мова науки та необхідність у ній просто відпаде"  :evil:
"Скоти" про таких - це слабо сказано :x
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

ДОЖИЛИСЯ: УКРАЇНСЬКА МОВА – ЛИШЕ ДЛЯ АНЕКДОТІВ
Різка і категорична заява секретаря Донецької міської ради, члена Партії регіонів Миколи Левченка щодо мовного питання викликала обурення навіть у деяких його однопартійців, зокрема Ганни Герман.
   
     «Українська мова — мова фольклору. І з наданням статусу державної російській необхідність говорити українською просто відпаде. Це не мова науки. Вона не помре, нею писатимуть пісні, розповідатимуть анекдоти, вона стане фольклорною, — пояснив свою позицію Левченко. — В Україні державна мова повинна бути одна — російська. І так рано чи пізно буде».
    Ці слова Ганна Герман назвала «зарозумілою і немудрою заявою малоосвіченого чиновника», які завдають шкоду єднанню українського народу. У відповідь Левченко сказав, що... попросить центральний апарат Партії регіонів розібратись і дати оцінку словам Ганни Герман про його неосвіченість. «Ганна Герман заплуталася і помилилася, у якій вона партії перебуває і кого вона представляє», — пригрозив чиновник своєму однопартійцю. «Якщо партія підтримає Колю (Миколу Левченка), виходить, я дійсно не туди потрапила», — відповіла Герман.
    Зауважимо, що народні депутати 231 голосом проголосували за рішення про включення до порядку денного третьої сесії законопроекту про надання російській мові статусу офіційної в Україні.

Цікаво, і хто кого?
Де мій кулемет у стрісі? :twisted:  :evil:
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Українська республіканська партія Собор звернулася до прем’єр-міністра, лідера Партії регіонів Віктора Януковича з закликом роз’яснити заяву секретаря донецької міськради Миколи Левченка про мову.

Представники Партії регіонів останнім часом робили відверто підбурюючі та дуже образливі для національної гідності українців заяви, зазначають у Соборі.

"Після того, як народний депутат Валентин Ландик закликав студентів не пускати в аудиторії україномовних викладачів, його колега по партії, секретар донецької облради Микола Левченко, заявив, що українська мова є лише мовою "фольклору та анекдотів", непридатною для науки й інших сфер сучасного життя, і що в майбутньому в Україні буде одна державна мова - російська", - говориться в звертанні до лідера Партії регіонів.

УРП Собор вимагає у Януковича роз’яснень, чи відображають ці заяви офіційну позицію Партії регіонів. "У випадку, якщо це не так, - УРП Собор вимагає від прем’єр-міністра та лідера Партії регіонів публічно відмежуватися від дуже небезпечних для суспільної стабільності заяв своїх однопартійців", - заявляє УРП Собор.

http://ua.korrespondent.net/main/67222

Я навіть не уявляю, як прокоментувати те, що відбувається... :o Усю ПР перестріляти треба  :evil:
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Як з їхнього рота такі слова вискакують?
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Просто бидло дорвалось до влади, от і кічаться - хто якого коника викине. Якщо ще другу державну (російську) захід України витримає, хоч і зі скрипом, але думаю витримає, то одну російську - ніколи, таким кроком можна хіба що підвести країну до розколу...
Якщо зараз я на запитання відповідаю тою мовою, якою до мене звертаються (по можливості), то при прийнятті російської другою державною - буду виключно українською...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Мля, Піночета на них не хватає!  :evil:
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Cherry »

Конституционный суд Украины отказался заслушать выступление представителя Верховной рады, народного депутата Сергея Матвиенкова на русском языке.

Объясняя свою позицию, почему он выступает на русском языке, С. Матвиенков в частности отметил, что в его выступлении есть много технических терминов, которые для него лучше употреблять на русском языке. Однако судьи заявили, что судопроизводство согласно с законодательством должно вестись на государственном языке, или на любом другом языке через переводчика.

Ввиду того, что переводчик не был заявлен ни одной из сторон, суд обязал докладчика перевести свое выступление на государственный язык.

http://obkom.net.ua/news/2007-02-28/1330.shtml
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Basil »

Респект Конституційному суду!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Саня »

Хоч один реальний крок на захист української мови. Якби ще у Верховній раді не слухали виступи на чужоземній мові, тоді і проблем не виникало з приводу двомовності, конфліктів різних на цьому грунті і т.п.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Black »

Ще б Мороз не дозволяв депутатам виступати на російській...
Ledifrog
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: Вів 29 серпня 2006 р. 13:49

Re: Чи необхідно зробити російську мову другою державною?

Повідомлення Ledifrog »

звісно що ПРОТИ!!!!!!!!!!!! :evil: .Треба як в Латвії, на роботу не візьмуть якщо не здав екзамен......не буде зарплати... пенсії і т.д. В нас інакше не можна....по доброму не доходить. Кому не подобається в Росію, там офіційна російська-відривайся скільки завгодно. НА УКРАЇНІ-державна мова одна-УКРАЇНСЬКА, іншої не може бути і питання про російську не може навіть стояти .Ну хіба що вдома хоч на китайській, справа кожного особиста .МИ все ж таки демократична держава :twisted:
Відповісти