оригінальні прикраси

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Vovhik
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 299
З нами з: П'ят 18 грудня 2020 р. 15:08
Стать: чоловіча

оригінальні прикраси

Повідомлення Vovhik »

Я хочу знайти унікальні та оригінальні прикраси. Чи знаєте ви магазини, які пропонують ексклюзивні або ручної роботи вироби, і чи можна їм довіряти з питання якості та доставки?
Аватар користувача
Cergeiy
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 299
З нами з: Пон 28 грудня 2020 р. 20:53
Стать: чоловіча

Re: оригінальні прикраси

Повідомлення Cergeiy »

Я хотів би поділитися своїм досвідом покупок на https://goldensilver.ua/ цей магазин став для мене справжньою знахідкою, коли я шукав особливий подарунок для своєї дружини на день народження. Я вибрав витончений срібний кулон, який був майстерно виконаний з унікальним дизайном. Процес замовлення був зручний, а команда магазину професійно і швидко відповідала на всі мої запитання. Моя дружина була зачарована якістю і красою прикраси. Завдяки GoldenSilver.ua цей день став незабутнім!
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 126
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: оригінальні прикраси

Повідомлення Тарас Возний »

Интересно могут ли быть оригинальными по дизайну обручальные кольца....
Востаннє редагувалось Сер 06 березня 2024 р. 12:02 користувачем Тарас Возний, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 164
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: оригінальні прикраси

Повідомлення Мария Прокопенко »

Тарас Возний писав: Сер 03 січня 2024 р. 14:03 Цікаво чи можуть бути оригінальними по дизайну обручки...
Ну звичайно що так! В цьому навіть не треба сумніватись! Я от дивлюсь зараз колекцію обручок на сайті Ювелірної карти https://diamant.ua/catalog/obruchalnye-koltsa/ і мені кожне друге колечко подобається!!!! Навіть не знаю, як ті дівчата мають собі їх обирати, коли вибір величезний і кожна обручка - це справжній витвір мистецтва! Приклад такої оригінальної обручки зараз вам покажу на фото. Як би я готувалась до весілля, то таку б точно для себе обрала!
Зображення
Аватар користувача
Sirena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: П'ят 23 лютого 2024 р. 22:22
Стать: жіноча

Re: оригінальні прикраси

Повідомлення Sirena »

Я тоже ценю в украшениях необычный дизайн
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 126
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: оригінальні прикраси

Повідомлення Тарас Возний »

Sirena писав: Вів 05 березня 2024 р. 12:53 Я тоже ценю в украшениях необычный дизайн
Так наверное все украшения ценят за дизайн. Было бы глупо на дизайн и стиль совсем не обращать внимание. У меня вот супруга сейчас на женские кольца в Oniks https://www.inform.zp.ua/ru/2024/02/01/265836_kak-podbirat-zhenskie-kolca-s-uchetom-formy-palcev-razbiraemsya-s-oniks/ смотрит и тоже хочет выбрать что-то максимально оригинальное и необычное. Я же не сильно в украшения разбираюсь, так что и посоветовать ей толком ничего не могу
Відповісти