Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Саня, чоловіки завжди говорять про внутрішню красу, але не побачивши зовнішньої краси, як правило, навіть не починають шукати внутрішню...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Любимо і без косметики, але розслаблятись нефіг - вперед на штукатурку. І хоч зовнішня краса, як і внутрішня, у всіх і для всіх різна, приємно розуміти що над нею(красою, і над внутрішньою теж) іде робота, а не бачити перед собою "останне оновлення - перед весіллям"  :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

dilayla писав: Саня, чоловіки завжди говорять про внутрішню красу, але не побачивши зовнішньої краси, як правило, навіть не починають шукати внутрішню...


Для чого? Щоб потім жити з хорошою, а спати з красивою???
dilayla
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 121
З нами з: Вів 04 квітня 2006 р. 14:07

Повідомлення dilayla »

Так от і я про що!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

dilayla писав: Саня, чоловіки завжди говорять про внутрішню красу, але не побачивши зовнішньої краси, як правило, навіть не починають шукати внутрішню...

Як правило, але ж не завжди.
Наприклад, при знайомстві через інтернет зовнішня краса ролі не відіграє. От тут і постає нагода побачити людиною такою, яка вона є. Спілкуємося ж ми по асці з людьми, які близькі нам своїм внутрішнім світом, чиї погляди ми розділяємо, з ким нам просто цікаво поговорити про різні речі.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

Саня, +1!
ну так скажем не совсем не играет роли. для чего обмениваются фотками?
я так со своей женой познакомился. сначала не присмотрелся, даже не понравилась, когда по работе пересеклись, а потом в аське, через мыло, то да се...
а потом весна началась, все шубы поскидали и оказалась очень симпатишная девушка, и это + к ее внетреннему миру. я был сражен...
так на волынь и перебрался  8)
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Irkin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Пон 09 жовтня 2006 р. 15:27
Звідки: Луцьк

Повідомлення Irkin »

Я просто шокована прочитаним. Тут пишуть люди,які ні грама не розбираються в психології. Вважають свою стать “вищою” за
протилежну (я зараз про чоловіків, що ТУТ понаписували). Тим самим і дискримінують жінок, а говорять протилежне.
Ці чоловіки, що тут пишуть, швидше всього не популярні в нормальних і хороших дівчат, тому залишаються дівчатка тупі,
легкої поведінки і не завжди  привабливі. Які для цього натягують на себе відвертий одяг, щоб звабити хоч когось...
А ще – ці чоловіки не мають ні мобільного, ні авто, ні ще там чогось.... Вас мужчини, якщо так сказати можна, давить
жаба.От і все. Звісно жінки нададуть перевагу тим, хто має ці матеріальні переваги. Жінка в кожному мужчині бачить
потенційного чоловіка. Зустрічаються (намагаються зустрічатись) з тими,хто міг би дати для потенційних дітей більше благ... Це все закледено природою. А чоловікам відведена роль “ловити мамонтів”. Якщо чоловік не здатен заробити навіть на
себе,на якісь більш-менш пристойні блага, то чого ви на жінок, дівчат гоните? Вона що – і родить,і на вас заробить,і на
дитину???
Так що все, що тут написано – викликало в мене спочатку обурення , потім сміх    Якщо не звертаєте увагу на хороших дівчат,
то й самі винні. Придивіться... Чи немає сміливості? Бо на  вас такі не дивляться???    
А про суть дискусії – дівкам потрібні ЧОЛОВІКИ!!!! Справжні... А де їх таких знайти серед вас, любі мужчинки і хлопчики –
ото проблема... Тому й багато дівчат біситься... Набридло бути жінкою-чоловіком. Хочеться грати одну роль в цьому
житті.....
Аватар користувача
Irkin
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Пон 09 жовтня 2006 р. 15:27
Звідки: Луцьк

Повідомлення Irkin »

Ще хочу додати (щоб не думали мужчини, що я тільки й чекаю тих благ від своїх кавалерів), що мені чоловіки жодного разу не купували нічого - ні мобільного, ні косметики, ні тим більше шуби... І взагалі - ніхто на мене не тратився. Я цього не прошу, не шукаю спонсорів. Я працюю, заробляю собі  сама, і живу так, щоб мені вистачало. Шуби, прикраси мене не цікавлять. Серед моїх знайомих більшість таким. Не заперечую - є одиниці, які цікавляться шмотками, машинами і всяким барахлом... Я не поважаю таких, нема про що з ними говорити. Але знаходяться серед чоловіків, які із задоволенням забезпечують таких дівчат. Мабуть щось вони з цього мають, хіба ні? В кожного є вибір. Я не права?
Я не феміністка, я вважаю, що в кожного своя роль в суспільстві. Тільки це я маю на увазі, аж ніяк не придбання жінки...  Бачу ця тема в чоловіків болісна, особливо тих, що вище тут писали. Мабуть не спроможні вони дати коханій дівчині того, що вона хоче. Або нічого не має цей чоловік, або не тут дівчину знайшов...
А ще цікавий феномен - я не знаю вже коли за себе самій платити, а коли дозволити, щоб за мене платив мій кавалер. Були вападки, коли мужчини ображались, що я тратила гроші будучи з ними, сприймали це як прояв незалежності і небажання бути з цією людиною, і віддалялись... Як тоді зрозуміти - одні не бажають за дівчат платити, інші ображаються, коли дівчина сама за себе платить.. Хм...
Думаю багато жінок згодиться, що важко зараз знайти чоловіка, справжнього.... Я думаю винні в цьому самі жінки які виховують от таких синів. Після цього ці чоловіки вже називають дівчат дівками, і задаються питанням " Що ж їм треба?..."
Кумедно. А їм треба просто нормальний чоловік, не підлий, не підступний, який допоможе в біді, підтримає і т.д.. І взагалі - буде поруч...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Раз повідомлення пропали, то спробую повторити своє повідомлення.
irkin писав: дівкам потрібні ЧОЛОВІКИ!!!! Справжні... А де їх таких знайти серед вас, любі мужчинки і хлопчики – ото проблема...

Цю фразу можна розцінювати як спробу дискримінації, але вже з вашого боку. Виходить, що учасників форуму ти не вважаєш за справжніх чоловіків, хоча й в кожному з нас бачиш собі потенційного чоловіка.
irkin писав: Жінка в кожному мужчині бачить потенційного чоловіка.

А ще була фраза:
irkin писав: Звісно жінки нададуть перевагу тим, хто має ці матеріальні переваги.

Гадаю, вона не лише висловлює твою власну точку зору, а й має тісний кореляційний зв'язок з думкою твоїх подруг, знайомих відносно цього питання. Виходить, що для вас головним є гаманець, вірніше, його наповнення.
irkin писав: мені чоловіки жодного разу не купували нічого - ні мобільного, ні косметики, ні тим більше шуби...

Навіть тато?? І ти через це на всіх чоловіків ображена? Шкода...
irkin писав: Я працюю, заробляю собі сама, і живу так, щоб мені вистачало.

А ось цю фразу схвалюю. Таке відношення заслуговує на повагу. Від себе можу добавити, що добробут залежить не лише від рівня доходів. Значну роль відіграє вміння розпорядитися заробленим. Серед моїх знайомих є люди, які мають більші доходи, але ці гроші вилітають в трубу. Якщо жінка вміє грамотно розпорядитися "мамонтами", які приносить чоловік - сім'я житиме добре, комфортно, буде забезпечена усім необхідним.
irkin писав: Бачу ця тема в чоловіків болісна, особливо тих, що вище тут писали. Мабуть не спроможні вони дати коханій дівчині того, що вона хоче. Або нічого не має цей чоловік, або не тут дівчину знайшов...

Для того, що б дати те, що вона хоче потрібно знати, що саме вона хоче. Для цього ця тема й створена. Поки що виходить, що ви самі толком не знаєте, що ви хочете. Деякі потреби цілком зрозумілі і ми їх намагаємося вдовільняти в міру наших скромних можливостей.
irkin писав: А ще цікавий феномен - я не знаю вже коли за себе самій платити, а коли дозволити, щоб за мене платив мій кавалер. Були вападки, коли мужчини ображались, що я тратила гроші будучи з ними, сприймали це як прояв незалежності і небажання бути з цією людиною, і віддалялись... Як тоді зрозуміти - одні не бажають за дівчат платити, інші ображаються, коли дівчина сама за себе платить.. Хм...

Дійсно є такий момент. Якщо я запрошую дівчину на каву, то, звісно, я буду оплачувати рахунок. Якщо від дівчини надходить пропозиція сходити в кіно, то квитки купую також я...
Інколи все ж потрібно давати вам можливість оплачувати дещо самостійно. Це допомагає вам самоствердитися. Часом і у вас виникає бажання зробити нам щось приємне. Навіщо цьому перешкоджати?
Буквально позавчора моя мила запитала: "Навіщо кожен раз коли я дзвоню, ти відбиваєш і передзвонюєш. Всерівно ж гроші твої і на мому телефоні, і на твому?". Для мене вартість дзвінка в обох випадках однакова, але хіба вона не знайде куди потратити ті гроші з рахунку?
irkin писав: Думаю багато жінок згодиться, що важко зараз знайти чоловіка, справжнього....

Чоловіки можуть сказати точно те ж саме.
А щодо піступності, то тут жінки нас випереджають. В жіночому колективі завжди більше інтриг, недомолвок, конфліктів... Ви є більш коварними. На жаль, це правда.

irkin, вибач, що притомив своєю писаниною. Не хочеться своїми постами відбити в тебе бажання продовжити спілкуватися на форумі. Не сприймай, будь ласка, мої повідомлення за особисту образу.

P.S. Добре що є RSS.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я думаю що в кожного індивідуальний підхід, одні хочуть богатого, другі такого щоб слухався, треті з характером, четверті класного, але всі хочуть щоб любив, оберігав, дуже важливо для жінки щоб любив її дітей ( то всерівно чи має їх з ним чи до нього).
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Золушка, так, я згідна, для мене, наприклад, дуже важливо, щоб була злагода у сім"ї, затишок, тепло сердець........люблю коли ми разом гуляємо чи просто ввечері сидимо. А гроші....ну що тут зробиш, таке життя. За гороші ми можемо покращити наші блага. Я говорю про звичаїну зарплату (достатню), хоча знову ж таки для кожного поняття зарплати різне, для мене, щоб вистачало на їжу, одяг та за квартиру :) .
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Дівчата, що б ви не писали, але того "щоб любив", то явно не достатньо.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

А щодо піступності, то тут жінки нас випереджають. В жіночому колективі завжди більше інтриг, недомолвок, конфліктів... Ви є більш коварними. На жаль, це правда.


+1 - сам проробив в жіночому колективі 2 роки, на власній шкурі відчув. :)
Єдине виключення, коли між жінками різниця в  віці. тоді вживаються непогано.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

keepo, може це дивно, але з тобою погоджуюсь, сама працювала і в жіночому, і в чоловічому колективі, в вас все простіше, висказались і все.  Саня, щоб любив це достатньо. Буде любити по-справжньому, то буде і старатись, і забеспечувати, звичайно багато залежить і від жінки,  чоловік голова сім"ї, а жінка шия яка тою головою повертає.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Irkin, ПРЕВЕД БЛОНДІНКО.
black закохав
Відповісти