Лише 10% мужчин задовільняють жінок

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Лише 10% мужчин задовільняють жінок

Повідомлення xXx »

Медицина довела, що 90% мужчин, жінок не задовільняють в сексуальному плані!
Подумати лише - 10%. Мало їх - мужчин, що задовільнають отих жіночок...
Тепер мені зрозуміло чому так багато стервочок довкіля. Їм просто попався той з основної маси, а не той з тої вибраної десятини ЗАДОВІЛЬНЯЮЩИХ МУЖЧИН. :))))))))))))))))))))))))))))
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Відповім влучним анекдотом.
-Приходить одна жіночка до лікаря і каже мене ніхто не задовольняє.
-Виїдіть заміж
-Вже одружена
-Заведіть коханця
-Маю аж 6
-Ви мабуть якась особлива
-Я Вам, про що і кажу, а то всі бл@#ь, бл@#ь.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А навіщо їм отримувати задоволення в сексуальному плані? Вони сексуально вдягаються і потім за рахунок цього отримують задоволення в матеріальному плані. :D
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Можна подумати, шо вони (баби) такі білі і пушисті, ну всьо прям бля для них. Задоволення треба заслужити. А то бля лежить як колода і її ніхто незадовільняє. Таких і задовільняти ніхто не буде. Під лежачий камінь вода не тече. А якщо хочуть отримувати задоволення то хай думають не тільки про себе.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Так ці баби не зрозумілі тварючки. В них мабуть одне в голові (гроші). Але є баби які так сильно звертають увагу на бабкі ($) а по сексу виступаю, нать навпаки деколи вони задовільняють і не погано. Таких тьолок можна і задовільняти теж. Хоча тиких мало. В тьолок мабуть більше розвинута проституція. На задоволення мало яка баба піде.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Ну і тему підняли !!!! Можу сказати, що це пустий піздьож особливо про статистику. Якщо тёлку неможливо задовільнити то вона або фригідна або лесбіянка в інших випадках вона сама все зробить для того щоб отримати задоволення.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В мене таких проблем не буває.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

black писав: А навіщо їм отримувати задоволення в сексуальному плані? Вони сексуально вдягаються і потім за рахунок цього отримують задоволення в матеріальному плані. :D


Як це нащо? Ми що, не люди?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Та це я так. Пожартував. Не знаю як задоволення можна не отримати, хіба що не хочеш взагалі його отримати.
irenas
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 14 квітня 2005 р. 13:26

Повідомлення irenas »


Як на мене це тут все переважно пишуть пацани, і це не є чесно! тому що ми теж маємо право голосу!!!
І що це таке треба заслужити? Смішно! А ти що для цього робив щоб їй було супер? Знаєте серед вас є багато імпотентів і не так фізично як психологічно і всіх лікувати ... то даруйте треба має стальні нерви і моцне здоров'я! коли ти хочеш а він попригав і все... і ти його заспокоюєш що все буде добре! тому що і буде добре і все ж таки є добре і навіть буває в нього супер і в неї через раз. Ви в переважній більшості любите себе, і відповідно хочете щоб було у вас все добре а жінка має заслужити та не.... дістане це все!? має бути взаємо вигідний секс і ще я беру собі а ти собі а разом маємо взривні відчуття! І ніхто нікому нічого не повинен! чуєте чи ні! якщо вам духовно дуже добре то і в ліжку вам скучно не буде.
Кохайтеся, але з розумом! :lol:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

irenas писав:
Як на мене це тут все переважно пишуть пацани, і це не є чесно! тому що ми теж маємо право голосу!!!
І що це таке треба заслужити? Смішно! А ти що для цього робив щоб їй було супер? Знаєте серед вас є багато імпотентів і не так фізично як психологічно і всіх лікувати ... то даруйте треба має стальні нерви і моцне здоров'я! коли ти хочеш а він попригав і все... і ти його заспокоюєш що все буде добре! тому що і буде добре і все ж таки є добре і навіть буває в нього супер і в неї через раз. Ви в переважній більшості любите себе, і відповідно хочете щоб було у вас все добре а жінка має заслужити та не.... дістане це все!? має бути взаємо вигідний секс і ще я беру собі а ти собі а разом маємо взривні відчуття! І ніхто нікому нічого не повинен! чуєте чи ні! якщо вам духовно дуже добре то і в ліжку вам скучно не буде.
Кохайтеся, але з розумом! :lol:


Завжди думав, що щоб отримати "Взривнвідчуття (С) Копіявправо irenas" то треба віддавати щось взаємно, а не брати ... Якщо брати то це банальний перепихон ... ИМХО.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Vsi budut dovolni tolko v sluchae nalichiya krasnogo ferrari abo dlinnogo organa. V sluchaye dara prirody, na h... nuzhen toy ferrari, v protivnom nada podumaty pro pokupku(obyazatelno krasniy).
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

americansky писав
Vsi budut dovolni tolko v sluchae nalichiya krasnogo ferrari abo dlinnogo organa. V sluchaye dara prirody, na h... nuzhen toy ferrari, v protivnom nada podumaty pro pokupku(obyazatelno krasniy).


Да ето ти як завжди правий.!!!!
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Задоволення треба заслужити.

Отакої ти служи, і якщо заслучила, я тебе поцьомаю мила

Мабуть ті 90 % так і думають :?
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Задоволення треба заслужити.

Отакої ти служи, і якщо заслучила, я тебе поцьомаю мила

Мабуть ті 90 % так і думають


чесно кажучи, то вже відверто болять пальці стукати по клавіатурі, відповідаючи на такі незрозумілі відповіді.

Думати можна що завгодно, але реальність є зовсім іншою. Я прекрасно можу зрозуміти всіх. Не кожен може похвастатись висою вправністю в ліжку. Але коли бачиш в очах відверте небажання чомусь вчитися чи пробувати щось нове, і на основі цього виникають дурноваті комплекси неповноцінності, то винакає природнє відчуття відрази. і про ніяку насолоду мова вже не йде.
І на основі, що хтось хоче, а хтось не може виникає купа непорозумінь і не приємних ситуацій.

Так давайте напевно, всетаки будем позбавлятися комплексів і будем прагнути взаєрозуміння та взаємозадоволення.
Так набагато краще!!!! Повірте!!!!

Dont war. Make Love!!!!
Закрито