Автомобільне страхування

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Verona
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Сер 17 грудня 2008 р. 13:56
Стать: жіноча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення Verona »

Якщо ти купив КАСКО за немалі гроші і страхова компанія відмовляється тобі виплачувати гроші, це не просто сумно, це я навіть скажу трагічно, взагалі вважаю, що поняття надійної страхової компанії знівелювалося – після кризи залишаться тільки найсильніші СК.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

Це якраз та сторона кризи, яка принесе нам користь, от тільки хотілося б щоб хоч декілька компаній лишились на плаву, і за рахунок свого професіоналізму, а не за рахунок клієнтів, яким перестали виплачувати по своїх зобовязаннях, а у нас більшість СК так і роблять, на жаль..:(
Аватар користувача
Verona
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Сер 17 грудня 2008 р. 13:56
Стать: жіноча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення Verona »

Професіоналізм? У нас? Не плекайте ілюзій, страхові компанії – це далеко не благодійні організації, тому чекати на порядність і фаховість тут марно. Впевнена, що скоро виплачувати перестануть всі, криза ж тільки починається.
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення flip1715 »

хм, цікаві думки в слух....Цивілку я вже купив, брав у Провідній...мені там доречі КАСКО пропонують...думаєете є сенс? взагалі, чи варто в умовах кризи купляти такий дорогий поліс ?
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

Це вже залежить від ваших доходів і від "умов зберігання авто", у мого сусіда тиждень назад вікно розбили в його шевролеті, мабуть просто тому, що в нього не було сигналки, з машини нічого не вкрали - там не було що брати, л от вікно прийшлось міняти. Прикро, що ще трапляються такі відморозки...
Є такий от цікавий сайт, там зможете дізнатись де НЕ варто страхуватись
http://www.insurhelp.org.ua/home.html
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення flip1715 »

Вчора чув фразу, що в сьогоднішніх умовах страхову компанію простіше порадити ворогові. Мабуть так і є. Треба не тільки дуже уважно читати умови договору, але й попередньо зібрати побільше інформації про компанію. Я на разі не мав нагоди перевірити свою ск на надійність ( надіюсь, що і не матиму ). Але каско мабуть таки буду змушений купити, автомобіль стоїть під вікнами у дворі, так що якось страшнувато надіятися лише на сигналізацію.
Аватар користувача
Verona
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Сер 17 грудня 2008 р. 13:56
Стать: жіноча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення Verona »

Недавно пройшла інформація, що ТАС зібралися продавати, теж саме стосується Оранти, багато страхових взагалі банкрутують, СК КАСКО уже банкрот, Страховий Альянс на підході, так що при виборі страхової дійсно треба бути ду-у-у-уу-же обережними
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

Продовжуючи свою місію ознайомлення громадян з неадекватними страхувальниками прпоную ознайомитись з рядом відгуків на цю СК, найкраща "реклама" діяльності компанії це відгуки її клієнтів :)
http://www.strahnadzor.ua/company/review/bycompany/88/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення Black »

Справді корисний сайт в наш непростий час :super: !
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення flip1715 »

Verona писав:Недавно пройшла інформація, що ТАС зібралися продавати,
Цікаво, кому таке "щастя" потрібне? Хоча клієнтам мабуть вже все одно - лиш би бути впевненими, що їм заплатять...як на мене в сьогоднішніх умовах НАДІЙНОЮ компанією можна визнати ту, котра просто виплачує...сьогодні вже не так важлива різниця в тих пару відсотків в ціні поліса, як просто той факт, що компанія здатна оплатити відшкодування
Аватар користувача
Verona
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Сер 17 грудня 2008 р. 13:56
Стать: жіноча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення Verona »

Чула, що на Оранту претендує АIG і Провідна, тобто Росгосстрах. Можливо продаж піде компанії і її клієнтам на користь.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

Я впевнений, що такі зміни підуть на користь персоналу Оранти, як мінімум, вони зараз працюють 4 години на день, і зарплата відповідно менша, там чим далі тим цікавіше.., я теж чув по радіо, що Оранту Прповідна збирається купляти, проте там ще є спірні моменти, хоча це й не дивно, торгуватись усі вміють в наш час.
Аватар користувача
username
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 35
З нами з: Сер 22 квітня 2009 р. 11:32
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення username »

Оранта має перше місце в Україні по збору премій.

Тому потрібно рахуватись із лідером. Якщо вам не довподоби оранта, то ідіть дальше - Лемма, Аванте, Дженерали...
Аватар користувача
flip1715
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 236
З нами з: Вів 31 липня 2007 р. 11:51
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення flip1715 »

Чомусь відгукм клієнтів свідчать про протилежне, особливо тих, хто купляв поліси каско в Оранті. Так, це найбільша компанія в Україні, та чи найкраща -це вже інше питання. Хоча судячи з телебачення грошей на рекламу у них багато. Щодо Дженераллі, Аванте і Лемми - краще ппромовчу. як на мене це компанії - одноденки
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Автомобільне страхування

Повідомлення TORRY »

Те що оранта лідер усім відомо, я навіть думаю багато хто знає завдяки чому вони лідери - адмінресурс, вони нас страхують навівть тоді кколи ми цього не знаєм - на залізниці, наприклад, відкати в нас у країні поки ше ніхто не відзначав, того Оранта й працює, як через одне місце, їм за клієнта боротись не треба, їх їй стосами подають.
Відповісти