Який варто купляти порохотяг?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Який варто купляти порохотяг?

Повідомлення Belamor »

Хочу придбати пилосос. Яку хто модель порадить? І на яку суму слід розраховувати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Блек помоєму пора робити новий розділ побутової техніки? Пилососи в наших магазинах продаються від 250до 1500 грн.,купувати апарати до 350грн не раджу оскільки їхня якість бажає кращого.В діапазоні від 350до 700грн вже гапарати хорошої якості вся різниця між ними заключається в бренді і кількості додаткових аксесуарів в цій ціновій категорії і радив би купувати,все що вище то це миючи пилососи і пилососи відомих брендів з нестандартними технічними і дизайнерськими збоченнями.В мене в дома подарований апарат LG робить вже рік ,але я б радив купувати пилососи фірм Bosh,Siemens(все теж саме) Philips,деякі моделі Samsung, абсолютно не раджу купувати пилососи дешевше 350 грн бо ця техніка в кращому разі пропрацює рік (неякісні комплектуючі ламається щітка горять двигуни).
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Казали купувати не менше 1500 ват, всі менше хєрово всмоктують. Думаю і ціновий діапазон 350-600 грн треба обирати. Думаю будову пилососа ти знаєш і особливо там конструкція не відрізняється. Придумують всякі непотрібні прибамбаси - ароматизатори повітря і тому подібне...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Купляв літом Saturn за 300грн. Треба було сестрі щось на весілля перепити :-). Апаратом задоволенна. Працює добре, шуму не багато. Потужності 1600Вт вистачає з головою - ковра від підлоги відриває коли на всю даєш, щітку протягнути не можна. Труби металеві, телескопи. Ламатися не повинні. А пластмасову щітку, у випадку чого, й купити можна.
Спочатку хотів брати Samsunga за 350грн., та сам продавець відмовив. Сказав, краще візьми цього - не пожалкуєш.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Як на мене подозрітєльна та фірма "Saturn"...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Що вже порохотяг зламався? Запамятайте скупий платить двічі ,а дурний все життя. Техніка фірми Сатурн працює тільки гарантійний термін а далі в сміття ,а продавець тобі порадив тому ,що не хто не хоче того гамна купляти, а воно наскладі вже пів року вісить і його тра продати.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я б сказав би трохи не так... Купуючи таку техніку, це як лотерея... 50 на 50. Повезе чи ні.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Чому, вмене багато хто зі знайомих користується "Сатурном", впринципі непогано, поломок не більше ніж в інших фірм, тих самих самсунгів, чи лг :)
Доречі, раз вже така тема: хто був в МаксіДомі на київській? Ваші враження, які там ціни. І взагалі, розказуйте про наші основні магазини побутової техніки.
Я наприклад чув, що в Ельдорадо кидалово страшне, причому не від однієї людини. Сам перевіряв, коли вони акції пропонували - гон, вних нічого за тими цінами небуло.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ельдорадо ставить ціни низькі в рекламних проспектах. Коли збирався купувати пралку, попросив показати самсунга за 1099 грн, щоб глянути на нього. Продавець сказав, що немає і ніколи не було. Багато пралок в Ельдорадо побиті і продаються на сотню дешевше. І більшість з того товару, що в рекламі, ніколи немає.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Це так звані маркетингові ходи призначені для того щоб покупець прийшов в магазин купляти пралку за 1099 ,а йому кажуть що буквально пару хвилин як продали але є тіко чуть дорозче ,челу влом дохати з пустими руками вертатись от і купляють всяку херню яка вже знята з виробництва 3 роки назад.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ходи ходами, але відповідальність за те якась має бути. В Фокстроті трошки інакша постанова, приходиш - написано продано такому то, хочеш купити - кажуть більш немає. Задавбали ці заманухи.
Аватар користувача
butmax
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 109
З нами з: Пон 28 лютого 2005 р. 16:20
Стать: чоловіча
Звідки: Луцк

Повідомлення butmax »

Я покупал технику в Крезе, по акции, нормально, телик за 2800 купил самый первый за 1999. Бомба 8)
Мафию нельзя победить, её можно только возглавить
Аватар користувача
butmax
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 109
З нами з: Пон 28 лютого 2005 р. 16:20
Стать: чоловіча
Звідки: Луцк

Повідомлення butmax »

Сатурн - ширпотреб. Нужно брать только европейского изготовителя с завода в Европе. :P
Мафию нельзя победить, её можно только возглавить
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

ага, польша - теж європа, і румунія... з такою європою я буду сатурн брати, там хоч знаєш, що під києвом скльопано...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Той Saturn цілком нормальний апарат. служить вірою і правдою. І виготовлений він, доречі, саме в Європі. Чим вам Чехія не Європа?
В СРСР все було ширпотребом, але служило довго і надійно, якщо не попадаш не брак. Так само і тут. Нормальний пилосос буде працювати. Попадеться брак - намаєшся. Мамка собі на день народження вже такого замовила. Знову буду купляти.
Відповісти