Як я вибирав холодильник

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

keepo, дик це сіре - і є емаль, та ще й зверху покрита чимось твердим та прозорим (наче лак якийсь). А про окислення - поживемо, побачимо... 8)
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

black, я не обіжусь... просто дам пі**юлєй при наступній зустрічі
тепер до теми.
ті Ноуфрости і вправду роблять з незапакованих продуктів - каку, тому, як на мене, краще звичайний холодильник.
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Єство, слава Богу, що щось відвернуло мене при покупці від НоуФроста, а то задивлявся був на нього (була б в мене кака в холодильнику  :lol: ), і все-таки купив звичайну "плачущу стіну"...
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Теж придбали в кредит "плачущу стіну" Ariston MBA2000, має 2 компресори, просторий та тихий.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

А чи всі ці моделі дозволяють перечіпити дверки на інший бік? Чи реально достати конкретну модель холодильника але в пенвій кольоровій гамі? Іншій, ніж пропонує виробник?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Belamor, перекрасити, або плівкою покрити. Заводська покраска дорого обходиться.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, якою плівкою?, де можна купити? і т.д і т.п. Хтось таке вже робив?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Плівка - стандартний оракал. Знайомий так обклеював, холодильник приобразився. Правда треба точність і акуратність, щоб все точно розміряти і наклеїти. Знайомий програвся так 3 дні. Впринципі за таку роботу спеціалісти багато не візьмуть, але точно не скажу - не цікавився. На рахунок витривалості - вмене вдома оракал наклеєний на дерев"яну основу експлуатується в ванній вже 4,5 роки - без видимих змін, тому на холодильнику він проживе набагато довше.
Вартість оракалу в Луцьку - 14 грн за 1 м.п шириною 90 см. Продається в магазинчиках, які торгують шпалерами. Також можна повзнавати на фірмах, які займаються зовнішньою рекламою (вони і поклеїти можуть і поріжуть за розмірами на плотері) але яка вартість цих послуг і матеріалів я незнаю...

є ще один варіант - створюється з пластмаси рубашка, яка кріпиться до холодильника магнітами, а вже рубашку обклеюй чим хочеш :)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

keepo, дякую
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Kruk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Чет 14 вересня 2006 р. 13:55
Звідки: Луцьк

Повідомлення Kruk »

Моя дружина дуже хотіла великий холодильник (дуже великий), тому купили Сіменс 185 см висотою та 70 см в ширину. Після установки зіткнулися з проблемою – відкриті двері, як виявилося, теж займають 70 см (і хто б міг подумати ;-) ). Тепер шукаємо компактний м’який куточок в кухню, щоб не заважав відчинятися дверям нашого «монстра». В такому випадку краще було б купити двох дверний – в нього двері не такі широкі.
Він схожий на Крука
Він майже Крук
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Як я вибирав холодильник

Повідомлення keepo »

ходжу, порівнюю ціни.
В євротехніці стоїть Bosch за 2600 (2590) - двокамерний, з нижньою морозильною камерою.
В обнові стоять Snaige такі ж самі - по 2400-2500.
толі бош пальоний, толі снайги подорожали.
буду думати...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Як я вибирав холодильник

Повідомлення ksiusha »

Napruklad y mene Whirlpool , ny toj sho mae 6 pocyttia :D , to nagadyje navid kolu puvo z morozulnoji kameru distatu, shob ne zamerzlo i bytulka ne lopnyla! molodcunka :razz:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Як я вибирав холодильник

Повідомлення Black »

keepo ціни різняцця по місту капец. Сьогодні купував мобільний телефон (не собі). Ціни відрізнялись на 600 грн (20% від вартості). Так шо вважай.
Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: Як я вибирав холодильник

Повідомлення Gannusya »

Poison писав:Цю тему я б ніколи не розпочав як би не гостра необхідність у виборі нового холодильника для сім’ї з трьох людей і кота. Почалось все з того ,що в черговий раз моїй тещі потрібно було щось у морозильній камері коли вона спробувала відкрити дверцята морозильника вони в неї залишились в руках експертиза показала ,що з ремонтувати не можливо оскільки холодильник стояв на своєму місці вже понад 28 років і за цей час в нього почали кришитись всі пластмасові частини. Після цього проблеми посипались одна за одною і насімейному консиліумі було вирішено брати новий холодильник. По перше потрібно було визначитись з технологією заморожування яка буде використана в холодильнику ,вибір впав на технологію “плачучої стіни”, суть технології полягала в тому що підчас роботи компресора волога б конденсувалась на задній стінці ,а при припинені роботи компресора волога розтавала і стікала на випарювальну чашу яка стоїть на компресорі звідки і випаровувалась у навколишнє середовище. Технологію No Frost я відкинув із за того ,що повітря яке циркулює всередині холодильника висушує продукти плюс до того змішується запахи різних продуктів ,тому необхідно тримати всі продукти в окремих герметичних ємкостях, а це додаткові затрати і незручності. Оскільки я людина лінива і непослідовна то мій вибір був зупинений саме на “плачучій стіні”.Друге питання було найлегше, оскільки клас енергоспоживання зараз роблять майже один , клас А тобто споживання до 1кВт на протязі доби на відміну від мого старого холодильника який жер 2.51кВт на добу. Питання трете і саме складне якого виробника вибрати ,прийшлось облазити Інтернет ,магазини побутової техніки, і ремонтні майстерні ,нарешті після довгих пошуків вибір зупинився на фірмі Snaige найбільша гарантія в 5-ть років і відмінна якість за такі гроші плюс до того комплектуються німецькими компресорами. Слідуюче питання яке мене турбувало то це питання об’єму холодильної і морозильної камер. Після довгих консультацій із знайомими які вже купили собі новий холодильник комбінація з однаковими камерами відпала із-за малої місткості холодильної камери вирішено було брати холодильник 193см. зросту з трьома морозильними і п’ятьма холодильними поличками отож остаточним вибором став Snaige RF-360.Останне питання де купляти я вирішив ще на етапі консультацій з продавцями магазинів. Було вирішено купляти холодильник в тому ж магазині в якому перед тим було куплено пральну машину. Оскільки я там був постійним клієнтом то мені було надано скидку в 50грн.(на пиво),отож остаточна ціна становила 2050грн.,на відміну цін які були по Луцьку від 2134 по 2399грн.на саме цю модель. Але при всіх моїх планах на холодильник тітка доля мене кинула через х.. ,виявилось що не тільки мені сподобалась саме ця модель холодильника і їх саме на той момент не було на складах прийшлось в муках чекати цілих два тижні. Завтра вже повинні привести так що напишу перші враження.

P.S Вибачайте вже за довгий пост , але може комусь і згодиться те що я виклав вище

я 2 роки тому приблизно так само вибирала холодильник. достала всіх продавців у всіх магазинах, але знала, що хочу зразу, просто знайти не могла, тому шукала альтернативу. купила тоже Снайге, але інша модель. дуже задоволена! тоже зі складу останнього забрала, та ще й від хвилювання, що мені не дістанеться заробила страшенний головний біль.
холодильником залишитесь задоволені - це точно))))))))))
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Як я вибирав холодильник

Повідомлення Black »

А я придбав собі Indesit SB200 відразу, як вкурив, що починається жопа в країні. Віддав за нього 2500 грн. Задоволений за такі гроші кращого не знайти!
Відповісти