"Танці з зірками-2": проект українофобів?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

Саня писав:
ag326 писав: украинский язык на в украине не популярен =(
а Россию мы накажем =)))

І тут ж те саме. "Україна" пишемо з маленької, а зато "Россия" - з великої.

хм... подловил... глазастый =)))
я вообщето всегда пишу маленькими буквами, а в этом месте писал фамилии боксеров и так получилось... но если вам так приятнее, то можете считать это злым массонским заговором =)))
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

sashka писав: to ag326
русскоязычного населения много, и хотите вы или нет, но избавиться от русского повсеместно не выйдет никогда. придеться мириться и жить с двумя языками. скоро наверно и с двумя государственными

Ага... точно... "Нам януковычь обэщал шо мы в 2007 гаду будем расгаварывать на руском языке".... :D :D :D
А російський ламаний рубль замість української гривні ще не додумались ввести!? А може ви ag326 тільки "пшенічьную" і "русскую" п"єте...???
Нєфіг своє небажання вчити українську пропихати через ВР.

всі зрозуміли що ці питання не до мене, хоч оформлено як відповідь на мої слова...

але все ж таки відповім дещо:
1. я вживаю тільки львівське і закарпатський.... горілку не поважаю
2. про "небажання вчити українську" - точно не до мене, навіть знаю що "НЄФІГ" як виразився вельмишановний sashka (о як загнув =))) це не з української мови
3. про рубль - не знаю, що там думають ці політики різнокольорові, може і захочуть з часом. мені і гривня нормальна
4. янукович много чего обещал, помаранчи много чего обещали. кто им теперь верит? я вот ездил на майдан. постоял на морозе за "правду". и что?

а вообще почитай sashka предыдущие мои посты в теме. чегой то ты зря так

PS: как то не заметил как на русский перешел. переписывать не хочется. сорри если что

PS2 TO black: вот как с тобой общий язык в теме нашел... вот смотри sashka подбивает на поругаться, задиристый тон такой взял... вот так же и националисты наши в телевизоре делают. поругаться с пеной у рта они могут, а делом заняться - не проходили такого. вот такие политики меня харят извините за слово
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

ag326, ми ще похлєщє націоналістів з телевізорів. :lol:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення keepo »

Я от думаю, видалити все, що теми не стосується, чи нетреба, а то зараз в націоналізмі звинувачувати почнуть...

На рахунок танців з зірками 2 - проект перетворився на тупе косіння бабла, причом нехилого, ІМНО став нецікавим.

На рахунок недооцінки українців на конкурсі - Пономарьов справді як колода рухався, хоча і старався, але ІМНО тоді коли їх пару викинули він танцював найгірше. А Скрипка може не подобатись жюрі просто як людина (таке і тут, на україномовній Україні спостерігається :) ), от і пресують... ІМНО, профі по танцях, яких в жюрі двоє, вищі мовних конфліктів.

ЗІ на рахунок росія-україна, яник, крим ітд - флейм...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Саня »

Загалом згоден. Проект має явну комерційну спрямованість. Ті постійні нагадування номерів телефонів та з якою циферкою SMS надсилати - дратують. Для того, щоб заробити більше грошей - треба щоб учасники розмовляли російською. На це більше народу "поведеться".
ag326 писав: пс: это я конечно утрирую. ситуация с русским у нас уникальна. его у нас свободно понимают все. и для того чтобы продукт можна было продавать и в украине и экспортировать в россию, вариант только один - на русском делать

Жаль, але це правда.
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення vladek »

І судячи з рекламування голосувань з допомогою SMS та платних дзвінків - бабло збираються скосити нехіле, адже минулі "танці", як видно, за прибутками не влаштували... :?
А от ведучА - Тіна... мля, з прикарпаття, і так впасти - вести шоу на російський... :mad:. Абидно та презирливо...
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
ag326
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 69
З нами з: Вів 07 листопада 2006 р. 00:17
Звідки: @lutsk.ua

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення ag326 »

vladek писав: А от ведучА - Тіна... мля, з прикарпаття, і так впасти - вести шоу на російський... :mad:. Абидно та презирливо...

а я считаю, что она никуда не упала. сколько помню всегда она по русски гутарила и песни и клипы все по русски. ничего "презирливого" не вижу. поплевать в человека каждый может, а за талант похвалить и за например 7-е место на евровидении для УКРАИНЫ это слабо?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Саня »

А мені ота ведуча чим далі, тим менше подобається :-(. Раніше хоч міг на неї спокійно дивитися, а зараз плюватись хочеться... З тими її нарядами, переодяганням...
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Cherry »

vladek писав: А от ведучА - Тіна... мля, з прикарпаття, і так впасти - вести шоу на російський... :mad:. Абидно та презирливо...
ag326 писав: а я считаю, что она никуда не упала. сколько помню всегда она по русски гутарила и песни и клипы все по русски. ничего "презирливого" не вижу.

ag326, а що значить "сколько помню всегда она по русски гутарила"?
Вона вчилась в музичній школі, в якій викладає сестра моєї знайомої, так що про "завжди говорила російською" я би посперечалась. Це про її україномовні дитинство і юність. І ще - кілька місяців тому бачила її інтерв"ю УКРАЇНСЬКОЮ, і "звучала" вона значно краще. Якщо хто дивився "Танці з зірками - 1", то могли помітити її постійні помилки в мові, через неправильний переклад з українською на російську. Я вже мовчу про її майже знамениту вимову цифри сім: "семЪ" замість "семЬ" (твердий знак поставила суто для підкреслення твердого звучання букви "м" в даному слові)

А от чому як тільки в шоу-бізнес попала, так одразу на російську перейшла - то тут, я думаю, все зрозуміло. Російський ринок більший, от на нього наші "зірки" і орієнтуються. Приклад тому Ірина Білик, Ані Лорак (вона один час дуже українізувалась, а зараз русифікувалась - слова українською не почуєш).
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Саня »

Українську мову зневажають. Що тут можна сказати?
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення vladek »

Саня писав: Українську мову зневажають. Що тут можна сказати?

... саме це і мав на увазі. можливо дещо грубо - перепрошую... Тіна подобалась більше на початку її творчості, навіть під час приїзду в Луцьк, на відкритті гіпермаркету ТамТам...
А щодо Білик - пам’ятаю 1995 рік, коли вийшов її альбом з піснями "Вона мені сьогодні подзвонила", "Парами"... потім в 97-му - "Так просто". який то бів кайф її слухати!! а зараз... вуха закрити хочеться :cry:
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Black »

Мені теж подобалась Білик. Це була тоді якісна поп-музика. А зараз на екрані голі б..і з рускіми пєснями.
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Cherry »

У мене таке враження, що в людей, які люблять Україну, які є патріотами своєї Батьківщини, виховують якусь меншовартість; бачте, не можна спитати у суддей проекту "Танці..." чи знають вони слова гімну України. Бо одразу нарекуть націоналістом.
Думаю, в жодній іншій державі такого бути не може: вони усі б"ють себе в груди зі словами як я люблю свою країну і щиро співають гімн своєї держави, а не плямкають губами невпопад - лиш би зробити вигляд, що от я співаю... А у нас одразу націоналіст, бандерівець, шовініст і т.ін. І навпаки: українську мову можна ображати, називати її бідною, нерозвинутою і т.д. і це нормально сприймається.
Повертаючись до проекту: категорично проти двомовності ведучих, українську і так можна почути тільки у 3-х з 16-ти учасників проекту і у жодного судді, то хоч ведучі українського проекту повинні розмовляти українською.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення vladek »

Cherry, що пишемо ноту на канал "1+1"? :D
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: "Танці з зірками-2": проект українофобів?

Повідомлення Cherry »

:respekt:
Давай. У мене навіть думка була влаштувати акцію - аналогію Сімферопольскій, на якій поломали 10 телевізорів на знак протесту проти українізації. Тільки моя акція мала б бути проти русифікації. Тільки от телевізори дорогі, тому подумую, може б то палити газети і журнали? :D

Ну, і по темі: хотіла спитати, чи хтось бачив суботній виступ? Знову виділився Скрипка, і у свій Пасодобль вставив уривки гімну України (якщо цікаво, можна скачати на сайті tanci.tv, усього кілька Мб). Дехто не сприйняв його ідею, мов гімн України - це урочистість, а не якісь там танцульки. От цікаво вашу думку почути.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Закрито