що таке сни?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

які вам сняться сни?

Опитування закінчилось Вів 14 листопада 2006 р. 00:43

чорно-білі
0
Немає голосів
кольорові
9
75%
вже більше року їх небачу!!!
1
8%
непам*ятаю
2
17%
 
Всього голосів: 12

Аватар користувача
Shakal^6&7
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят 21 липня 2006 р. 21:52
Стать: жіноча

що таке сни?

Повідомлення Shakal^6&7 »

Чесно кажуси я вже і забув що це таке!!!! колись давно я їх бачив!!!!зараз ні,))))))десь читав що людині за ніч сниця 5 снів!!!! але вона запам*ятовує тільки один!!!!,) колись мені приснився кумедний сон. начепто я підсковзнувся на голові друга :lol: . я потім цілий місяць від нього сміхом горів!!!!а який ваш??????
Я кохаю тебе мій х*й!
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

старші люди кажуть, що раз пам'ятаєш сни - значить хворий і щось болить. Впринципі, так чомусь і виходить... принаймні в мене. Нащастя, пам'ятаю я їх дуже рідко  :)
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

Бачити сни це класно. Вони бувають як ужасні від яких просинаєшся в жуткрму состоянії так і спокійні красиві сни,в яких тобі добре і нехочеться просинатися.Думаю всім такі відчуття знайомі.Кажуть ще таке що коли просинаєшся і зразу дивишся у вікно то сни ніби стираються із тоєї пам'яті і ти вже неповшиш шо точно тобі снилося.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Фрейд вважав, що сни – це наші нереалізовані бажання, здійснення яких неможливе у реальності. І він же схилявся до того, що саме хвороби породжують ті чи інші наші сни. Наприклад, якщо у вас хворі легені, то вам сниться, що вам нічим дихати.

Дослідники снів знайшли зв'язок між фазою "швидкого сну" та діагнозом здоров'я. Протягом "фази швидкого сну" мозок особливо активний, і саме тоді ми бачимо картинки перед очима.

"Фаза швидкого сну" триває протягом 60-90 хвилин за ніч, і це пов'язано з інтенсивними змінами у фізіології тіла, з коливаннями температури тіла, зі зміною параметру пульсу, тиском крові, рівня адреналіну та показниками кислотності шлунку. Ці зміни і можуть навести вас на роздуми щодо стану вашого здоров'я, наприклад, проблеми з сердечними ритмами, серцевими нападами, мігрені чи астми.

У певних умовах сни, які вам наснилися, можуть справдитися. Але у всіх медичних висновках є свідчення про те, що люди, які серйозно хворі, взагалі не бачать снів. Це є свідченням того, що мозок намагається попередити вас про небезпеку для вашого життя.
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

По моєму Фройд сам був хворий. Мені часто сниться те, що через деякий час стається...
Взагалі ця тема не досліджена чи мало досліджена і тому, шо будується на здогадках, вірити не треба. А сни мені сняться рідко або я їх не памятаю...
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Ну то шо дядечко Фрейд сидів на коксі то знають всі... Але разом з тим його вклад в психологію та психіатрію неоцінений...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

ІМНО, сни - це здебільшого переробка отриманої інформації + гра уяви. Точно знаю, що якщо вранці створити гру світла на обличчі, то людина яка спить буде бачити сни...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Інколи сняться сни. Часом такий брєд просто жах, добре, що встав і забув про його зміст. Подобалось літати у вісні, зараз такі сни не сняться.
Аватар користувача
РУДЕНЬКА
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 448
З нами з: Нед 19 березня 2006 р. 22:46
Звідки: Луцьк

Повідомлення РУДЕНЬКА »

Сни ще залежать від обставин, в яких ми знаходимось під час сну. Точно пам"ятаю, як було 4 роки і ми їхали на море поїздом у плацкарті.....Було дуже душно, і мені снилось, що я лечу на повітряній кулі, хотілось все вище і вище....Як у тій рекламі:" Мама, я опять лєтел во снє" :D
Доки не закотиться сонечка тарілочка,
День у день клопочеться рудохвоста білочка :)
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

...в 4 роки вже курити ....
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Читав трохи Фрейда "Толкование сновидений". Цікава книжка. Він скоріше за все не був збочинцем, просто його, як психоаналітика цікавили різні патології. Так, він детально розглядає сновидіння хворих на різні психічні та звичайні хвороби, але мало зупинявся на снах звичайної здорової людини.
А звичайна нічим особливо не хвора людина бачить вночі кашу із денних вражень, шматків попереднього досвіду у різних комбінаціях і відразу забуває ці сни зранку при погляді у вікно. (Так як це роблю я :) ).
У мозок сучасної людини ллється купа усілякої інформації, фільми(ужастікі), ігри. За ніч мозок обробляє всю цю лабуду, прокручує, виділяє головне, а все інше - в топку. Так, прокинувшись, минулий день сприймається уривками, тільки найголовніше. Зато коли не спав ніч, усе пам'ятаєш, але вся інфа за день зліплюється в купу, жуть... :shock:
Так що сон, це шось на зразок "очистки корзини" у віндах. :)
Звичайно, сон також є сигналом про небезпечну ситуацію (хвороба, стрес). наприклад, наївшись на ніч м'яса, отримаєшь такі глюки... :shock:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Блін, хочу глюки від м"яса... а то тільки трава і горілка ефект дають...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

keepo, а я коли нап"юсь, то навпаки снів ніфіга не бачу :(
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Shakal^6&7
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят 21 липня 2006 р. 21:52
Стать: жіноча

Повідомлення Shakal^6&7 »

mix_forever, ги! а Фрейд і сам не розумів своїх снів(ну його глючило а не снилося :) )тому щоденник він вів на інших особах в яких зі здоров*ячком так нічогенько було!!(а кому потрібно з коксовим чуваком спілкуватись :( )
Я кохаю тебе мій х*й!
Аватар користувача
Shakal^6&7
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят 21 липня 2006 р. 21:52
Стать: жіноча

Повідомлення Shakal^6&7 »

keepo писав: ІМНО, сни - це здебільшого переробка отриманої інформації + гра уяви. Точно знаю, що якщо вранці створити гру світла на обличчі, то людина яка спить буде бачити сни...
ауа!!!! це повільне відтворюваня інформації мозку у не зовсім правельному порядку...ну тобто мозок людини за день запам*ятав щось, і намагається це відтворити... :ni:
Я кохаю тебе мій х*й!
Відповісти