Intel чи AMD?

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Який процесор у вас?

Intel
21
44%
AMD
26
54%
Cyrix/IBM/Via
0
Немає голосів
Інший
1
2%
 
Всього голосів: 48

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я перепробував вже кулерів з 10. Жоден не допоміг. Гріється АМД афігенно, якщо розігнати. І безумовно по швидкодії АМД рулєззззз.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Belamor aбсолютно з тобою згідний ,a на рахунок кулера то збираюсь завтра собі заказати таке диво http://www.overclockers.ru/lab/18657.shtml якщо комусь ще треба пишіть в ICQ 246451516 може на пару штук в них скидка?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

До речі, AMD подала в суд на Intel, оскільки остання змушувала різні компанії відмовлятись від використання продукції AMD. Intel звинувачується в підкупе пяти японських виробників компютерів (Fujitsu, Sony, Hitachi, NEC і Toshiba), щоб останні використовували виключно їхню продукцію.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

black писав: Я перепробував вже кулерів з 10. Жоден не допоміг. Гріється АМД афігенно, якщо розігнати. І безумовно по швидкодії АМД рулєззззз.


Спробуй кулер Zalman http://www.overclockers.ru/lab/15874.shtml
гарно охолоджує і основна перевага, не шумить.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Кулер вартістю більше 10 доларів ніколи в житті не куплю! переводняк грошей. А то проц коштує як вентилятор (в проці десятки мільйонів транзисторів!), а то кусок метала і моторчик з лопастями.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Ха! За комфорт треба платити, 40 баксів за кулер не астрономічна ціна і за них проца не купиш, а кулер за 20 баксів реве як реактивна турбіна :))
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

у мене на пні 4-му кулер боксовий від Інтел, збираюсь міняти на Zalman
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Misha писав: Ха! За комфорт треба платити, 40 баксів за кулер не астрономічна ціна і за них проца не купиш, а кулер за 20 баксів реве як реактивна турбіна :))


В мене за 6 баксів - Glacial Tech, майже не чую його. На упаковці пише шо можна ставити на проци Атлон 3000+. І проц за 36 баксів брав рік тому - Дюрон 1400, переробив в Атлон і розігнав на 2005 МГц (211*9,5). До речі у вас у Львові на Неосервісі брав і проц і вентилятор.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Не вір написам на упаковці:)
Взагалі шумові ефекти можуть залежати не від типу кулера а від його якості.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Крім написів на упаковках є ще вуха, яким я довіряю більше. Взагалі гудить в компі - вінт, БЖ і вентилятор на проці. Вінти намагаюсь кожних півроку міняти, бо починають підшипники розбиватись і вінт більше шуміти. БЖ майже не чути. Але о 3 ночі чути всі ті сайлент брізи і децибели, які вказані на упаковках. Правда, коли в мене врубається холодильник 70-их років на кухні, то про вентилятори я вже не думаю, а про заміну холодильника.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

прошу видати список кулерів для лохів :)
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Холодильник річ набагато потрібніша чим якийсь кулер :)
Не купую НОРД :)) а може нову тему відрикти по холодильниках....
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

PashaZT писав: Зараз в мене процесор Інтел Селерон Туалатин 1200 МГц (до 1600МГц, але треба піднімати напругу). Я зовсім не згодний, що камні від АМД сильно нагріваються, всі сучасні Атлони менше виділяють тепла ніж Пні на ядрі Прескот.


Celeron Tualatin - класний процесор на свій час. В комплекті з i815 він показує цілком пристойні результати. Не даремно ж сучасні мобільні процесори Pentium M побудовані на основі Tualatin, а не на основі P4. В них краща продуктивність на 1МГц робочої частоти.

PashaZT, в мене є до тебе запитання: Як ти здійснив розгін до 1600МГц. Як я розумію, ти підняв шину зі 100 до 133. Так? А от як це зробити? В мене з біоса максимум можна виставити 115МГц. На такій шині проц працює чудово. Темперетура підвищується на 1-3 градуси в порівнянні з не розігнаним. Думаю, що потенціал до розгону в процесора хороший. Хотілося б спробувати.
Адже шина 133 - стандартна. При такій її частоті PCI, AGP працюють на штатних частотах. А то в мене при шині 115 не працює інтегрований звук :-).
Буду вдячний за консультацію з приводу розгону.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Цікава утиліта CPUFSB, дозволяє розганяти проц і шину прямо з вінди.
У мене на мамці К7VMM шину розігнав до 150 МГц більше память не дозволяє РС2100, при цьому частота проца також зростає відповідно до множника.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Колись намагався скористатись цією прогою, результат - зависання компа при спробі змінити частоту хоча б на мегагерц. Не паше вона в мене. Мені цілком вистачає розгону з BIOSa.
Відповісти