Пропозиції і роздуми про сайт Blacka

Новини луцького форуму. Пропозиції, зауваження, питання та відповіді.

Модератор: Black

Відповісти
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

суперстраусятко писав: Форум розвивається досить стрімко, особливо прогресує розділ “М і Ж”! Що ж не дивно…


Цілком згоден, тільки не зрозуміло щось - постів там найбільше, а розділ "Д" так і не з'явився. На лице користь від топіка http://blackforum.volyn.net/forum/viewt ... sc&start=0
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Alexandoros вірно підмітив. І на цей раз він чемно висловив свою думку, спостереження. Ніякої пошлості та нецензурщини. Може, коли хоче.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

black писав: В прайсах багатьох фірм, які торгують комп'ютерною технікою вказано саме ББЖ...
Мені здається цей спір на зразок, як правильно Mainboard чи Motherboard... Правильно і так і так. А тим більше немає офіційного словника комп'ютерних термінів...

А може то варто створити відповідну тему. Хай так і називається "Словник". Зможемо обговорювати подібні питання. Не сперечатися, а саме обговорювати. До нас більшість термінів прийшло з англійської. До того ж - через російську. Непогано було б мати і власні. Хоча й знання та використання англійських термінів спрощує розуміння.
Так і тут Universal Power Supply - як найкраще перекласти? Чи може свої варіанти назви подасте?
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Словник ком"ютерних термінів є, знайду ссилку виложу. Правда це теж не панацея, оскільки терміни міняються від словника до словника.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

В тому то й справа, що кожен перекладає по-своєму. Я також вже зустрічав подібні словники. Але, на жаль, єдиної термінології немає :-(
А ще б хотілося мати Український комп'ютерний словник.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Пропоную надати mix_forever статус "офіційного оцінювача якості створених тем". Почнемо вводити цензуру і диктатуру.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
erica
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 331
З нами з: Чет 23 березня 2006 р. 16:35
Звідки: Луцьк

Повідомлення erica »

Belamor, даремно ти так... Людина хотіла як краще...
До того ж цензура в певному розумінні присутня на форумі.

А щоб уникати подібних суперечок я думаю Блеку і модерам варто просто видаляти повідомлення не по темі... В тій темі, про яку говорить Belamor я знайшла 3 чи 4 пости по темі, решта - просто писали хто що хотів!

Але це теж буде цензура! Belamor і мене мабуть тапками закидає...
Взагалі-то я ангел... але крила в хімчистці, а німб на підзарядці :wink:
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Belamor писав: Пропоную надати mix_forever статус "офіційного оцінювача якості створених тем". Почнемо вводити цензуру і диктатуру.

Угу... Давайте... А Беламору заодно статус офіційного пох..їста... Цензура має бути полюбому, на то і існуєть модери... а щодо якості тем... то за тим теж мають слідкувати модери... і не допускати (через власні вподобання і амбіції) створення тупих тем і засирання форуму... То є моє ІМХО... Всі протести приймаються в письмовій формі в П/П, або тут... За Блеком залишається право викинути мене геть звідсиля і тим самим дозволити прогрес дебілізму і маразму на форумі... А так хотілось нормального спілкування...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

mix_forever, erica, особисто ні до кого немаю претензій. Просто хочу задати питання чого так накинулися на тему саме Супертраусятка? Що теми створені трьома іксами кращі? як на мене тут на форумі половина тем не несе ніякого сенсу. Просто своєю вознею і наїздами mix_forever відбив ще одну дівчину з форуму (А їх і так мало).
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

На форумі зараз взагалі зявилась така негативна тенденція загружати нових користувачів форуму. Збийтеся трохи. Написав хтось щось не те - прошу модераторів попередження в приват і видалення повідомлення, а не починати загружати учасника.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

За Блеком залишається право викинути мене геть звідсиля і тим самим дозволити прогрес дебілізму і маразму на форумі...


Це що шантаж? Типу хочеш сказати, що ти промінчик світла на цьому маразматичному і дебільному форумі? Тебе ніхто не виганяє звідсиля. Ти як мала дитина.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ви єсчьо подєрітєсь, гарячіє фінскіє парні. Краще пива разом попийте, а взагалі такі сварки влаштовуйте собі в асьці. Так що видаляйте ці повідомлення.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

по-поводу ніків: може продовжити термін знищення неактивних акаунтів до 2 місяців. Може у когось відпустка довга буде...
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

Давайте все перформатуємо???? :)
black закохав
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

То в тебе після ЦЬОГО такі ідеї в голову лізуть?
Відповісти