Станок

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Юлий
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 56
З нами з: Чет 03 грудня 2020 р. 16:48
Стать: чоловіча

Станок

Повідомлення Юлий »

Уже давно ищу у поставщиков рельсосверлильный станок и не могу найти. У одних его и не было, у других был, но продали... Вобщем, беда. Кто может подсказать поставщика, мужики?
Аватар користувача
Биц
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 65
З нами з: Суб 26 вересня 2020 р. 18:37
Стать: чоловіча

Re: Станок

Повідомлення Биц »

Вам прямая дорога на Пром.юа. Не обещаю что там будут самые дешевые станки, но они там точно будут.
Аватар користувача
Дайсон
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 53
З нами з: Сер 14 жовтня 2020 р. 19:43
Стать: чоловіча

Re: Станок

Повідомлення Дайсон »

На Сверла ин юа вы были? Там и станки, и сверла. Каждый раз когда захожу на сайт, нахожу все что мне нужно. С закупками накладок не бывает.
Аватар користувача
Ларос
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 53
З нами з: Пон 07 грудня 2020 р. 20:27
Стать: чоловіча

Re: Станок

Повідомлення Ларос »

Можно тут найти рельсосверлильный станок https://www.railway.supply/relsosverlilnyj-stanok-rss/ Сам магазин в Харькове, они с помощью транспортной компании организуют доставку в любой город. Так что и до Луцка станок дойдет, буквально, через несколько дней. Вам насколько срочно он нужен? Есть время дождаться доставки из Харькова?
куктусик
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 100
З нами з: Нед 29 травня 2022 р. 17:33
Стать: чоловіча

Re: Станок

Повідомлення куктусик »

Мне кажется, что вот такие важные вещи можно даже будет покупать с доставкой, но оплата при получении
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Станок

Повідомлення shuminator »

Хочу в следующем месяце тоже выбить бюджет на покупку ленточнопильного станка https://elektromotor.com.ua/g46943955-l ... nye-stanki И уже даже знаю, что на сайте компании "Электромотор" можно достаточно выгодно сбить цену на нужный вам товар такого плана. Да, возможно немного сложно будет первоначально все понять, но реально все сделать и купить выгодно. Такие возможности не так часто и бывают.
SHUMINATOR
МирВам
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 53
З нами з: Пон 06 лютого 2023 р. 03:25
Стать: жіноча

Re: Станок

Повідомлення МирВам »

Я останнім часом дедалі більше захоплююсь деревообробкою і вирішив, що пора розширювати свої можливості з допомогою професійного обладнання. Довго шукав інформацію про рейсмусові верстати, але чесно кажучи, загубився серед всіх цих варіантів та рекомендацій. Мені важливо, щоб верстат був надійним, функціональним та не вимагав занадто багато місця, адже мій гараж не такий великий. Де я можу знайти якісний рейсмусовий верстат?
бариста
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Нед 10 вересня 2023 р. 16:26
Стать: чоловіча

Re: Станок

Повідомлення бариста »

Зі свого досвіду скажу, що краще всього звернути увагу на асортимент, який пропонує магазин Eurotools. В них є рейсмусові верстати https://eurotools.ua/uk/424-reysmusovye так як компактні моделі, так і для домашніх майстерень, так і більш потужні версії для професійного використання. Що мені особливо подобається в Eurotools, так це детальні описи та характеристики кожної моделі, що дозволяє зробити обґрунтований вибір, виходячи з ваших потреб. Також важливим є наявність відгуків від реальних покупців, які вже використовують це обладнання у своїй роботі. Враховуючи ваші потреби у компактності та функціональності, рекомендую звернути увагу на моделі з можливістю точної настройки та легкістю в обслуговуванні.
Відповісти