Зависает ноутбук

Обговорюємо усіляке комп'ютерне залізо. А також оверклокінг та модінг.

Модератор: Саня

Відповісти
Ennabert
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 202
З нами з: П'ят 21 січня 2022 р. 06:19
Стать: жіноча

Зависает ноутбук

Повідомлення Ennabert »

У меня такая проблема: ноутбук зависает через некоторое время после запуска, даже если просто работает на холостых. Подозреваю, что проблема связана с перегревом, но не уверен. Кто знает, куда лучше обратиться, чтобы специалист быстро и качественно разобрался с этим?
Kalyan
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 135
З нами з: Пон 14 листопада 2022 р. 19:29
Стать: жіноча

Re: Зависает ноутбук

Повідомлення Kalyan »

Привет! Рекомендую обратиться в сервисный центр Техподдержка https://www.cmc.kiev.ua/ в Киеве. Они специализируются на ремонте компьютерной техники и справятся с такими проблемами как перегрев или зависание. Мне лично помогли, когда мой ноутбук начал виснуть из-за перегрева. Ребята профессионалы, знают, как решить подобные проблемы быстро и качественно!
Богдан_В
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят 16 червня 2023 р. 21:30
Стать: чоловіча

Re: Зависает ноутбук

Повідомлення Богдан_В »

Когда я пользовался одновременно тремя браузерами, то тоже наблюдался и перегрев, и зависания. Включал 1 браузер - и всё было нормально.
Аватар користувача
Marinet
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 40
З нами з: Суб 10 лютого 2024 р. 19:55

Re: Зависает ноутбук

Повідомлення Marinet »

Понятно, спасибо за совет.
Kitty87
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Чет 31 серпня 2023 р. 08:57
Стать: жіноча

Re: Зависает ноутбук

Повідомлення Kitty87 »

ваш ноутбук може дійсно мати проблеми з перегрівом, які можуть призводити до його зависання. Рекомендую звернутися до кваліфікованих фахівців у сервісний центр компанії, де ви придбали ноутбук. Там вони зможуть провести діагностику та визначити причину проблеми. Також можна спробувати використовувати програми для контролю температури компонентів вашого ноутбука, щоб переконатися, що перегрів є фактором. Надіюся, що це допоможе вам вирішити проблему швидко та ефективно!
Відповісти