Домики на базу отдыха

Оголошення про купівлю/продаж/оренду об'єктів нерухомості

Модератор: Саня

Відповісти
Рустам Колл
Новачок
Новачок
Повідомлень: 19
З нами з: Нед 27 листопада 2022 р. 17:11
Стать: чоловіча

Домики на базу отдыха

Повідомлення Рустам Колл »

Хочу посоветоваться... У нас есть база отдыха с достаточно большой территорией и хочу построить небольшие отдельные домики для гостей. Куда можно обратиться?
Аватар користувача
Klettb
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Сер 23 листопада 2022 р. 13:54

Re: Домики на базу отдыха

Повідомлення Klettb »

Советую вам вот тут посмотреть, какие можно купить модульные домики для базы отдыха https://moduldom.com.ua/domiki-dlya-bazy-otdyha/ Цены вполне демократичные, потому что качество исполнения и планировка вообще отличные. Вот мне, например, очень нравятся домики такого типа
Зображення
Рустам Колл
Новачок
Новачок
Повідомлень: 19
З нами з: Нед 27 листопада 2022 р. 17:11
Стать: чоловіча

Re: Домики на базу отдыха

Повідомлення Рустам Колл »

Отличные варианты по ссылке! Спасибо. Буду пока рассматривать предложения в каталоге. Как раз интересуют домики площадью 40-50 кв. м .
BobbiChupt
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Сер 01 травня 2024 р. 20:46
Звідки: Bealrus
Контактна інформація:

Імплантація чи реплантація?

Повідомлення BobbiChupt »

Імплантація чи реплантація - що краще обрати? Це питання, яке часто виникає у багатьох людей. Імплантація може бути дорогим та складним процесом, але вона може забезпечити стійке та естетичне відновлення зубів. З іншого боку, реплантація може бути менш втручальною процедурою, але вона може не мати такої довготривалої ефективності. Які ваші думки на цей рахунок? Які переваги та недоліки ви бачите у кожному з цих методів? Поділіться своїм досвідом та думками з нами!

Сайт
Відповісти