Допоможіть з купівлею ТОВ?

Оголошення рекламного характеру

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Mosak
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 117
З нами з: Нед 02 квітня 2023 р. 17:04
Стать: чоловіча

Допоможіть з купівлею ТОВ?

Повідомлення Mosak »

У мене виникло питання щодо покупки ТОВ. Я б хотів придбати компанію, але не знаю, з якою юридичною компанією краще зв'язатися. Мене цікавить процес та всі необхідні документи для цього. Які фірми ви порадили б?
Аватар користувача
ПТН ПНХ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 123
З нами з: Суб 01 квітня 2023 р. 23:34
Стать: чоловіча

Re: Допоможіть з купівлею ТОВ?

Повідомлення ПТН ПНХ »

Це, безумовно, важливе питання. Теж стикався з такою ситуацією. На жаль, я не можу сказати, яка компанія краща, оскільки мені також потрібні поради у цьому питанні. Але, безумовно, є досвідчені юристи, які зможуть допомогти.
Аватар користувача
Mosak
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 117
З нами з: Нед 02 квітня 2023 р. 17:04
Стать: чоловіча

Re: Допоможіть з купівлею ТОВ?

Повідомлення Mosak »

Розумію, що це не така проста задача. Сподіваюся, що хтось поділиться досвідом і порадить хорошу компанію, з якою можна зв'язатися. Мені справді потрібна допомога у цій справі.
Аватар користувача
vorog50
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 117
З нами з: Нед 02 квітня 2023 р. 17:03
Стать: чоловіча

Re: Допоможіть з купівлею ТОВ?

Повідомлення vorog50 »

Mosak писав: Чет 28 вересня 2023 р. 13:43 У мене виникло питання щодо покупки ТОВ. Я б хотів придбати компанію, але не знаю, з якою юридичною компанією краще зв'язатися. Мене цікавить процес та всі необхідні документи для цього. Які фірми ви порадили б?
Я чув про добру юридичну компанію в Україні, яка спеціалізується на покупці ТОВ https://faktoria.kiev.ua/uk/gotovi-tov-z-pdv/ компанія під назвою "Факторія". Вони вже багато років працюють у юридичній сфері і мають великий досвід у супроводженні угод з придбання компаній.

Раджу вам зайти до них на офіційну сторінку та дізнатися більше про їх послуги власно я сам давно вже працюю з ними, тому їх рекомендувати стовідсотково можу! Я чув, що вони надають якісну допомогу та можуть вирішувати різноманітні юридичні питання. Можливо, це саме те, що вам потрібно для придбання ТОВ в Україні.

Зображення
Відповісти