Якісний пілінг у Львові

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Відповісти
Layma
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 45
З нами з: Вів 15 листопада 2022 р. 01:35
Стать: жіноча

Якісний пілінг у Львові

Повідомлення Layma »

Хочу дізнатися про досвід відвідування салонів краси у Львові для якісного пілінгу. Які процедури вам вдалося спробувати? Чи може хтось порекомендувати салон, де проводять дійсно ефективний пілінг? Чекаю на ваші відгуки!
Ennabert
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 172
З нами з: П'ят 21 січня 2022 р. 06:19
Стать: жіноча

Re: Якісний пілінг у Львові

Повідомлення Ennabert »

Я нещодавно відвідала салон Косметологія Si https://si.lviv.ua/ у Львові та випробувала їхній якісний пілінг. Враження лише найкращі! Вони пропонують різні види пілінгу, серед яких хімічний пілінг на основі фруктових кислот. Він допомагає відновити шкірний покрив, позбутися відмерлих клітин і покращити текстуру шкіри. Після процедури відчуваєш себе свіжою та засмаглою. Я була вражена професійністю персоналу та атмосферою салону "Косметологія Si". Якщо вам потрібний якісний пілінг у Львові, рекомендую спробувати їх послуги.
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 114
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Якісний пілінг у Львові

Повідомлення Тарас Возний »

Linden писав: Вів 24 жовтня 2023 р. 18:33 Дівчата, а пілінг потрібно робити перед процедурою лазерної епляції? Взагалі можна?
Це вам треба напевно у самого майстра питати
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 145
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Якісний пілінг у Львові

Повідомлення Мария Прокопенко »

Linden писав: Вів 24 жовтня 2023 р. 18:33 Дівчата, а пілінг потрібно робити перед процедурою лазерної епляції? Взагалі можна?
Це ви певно трішки процедури наплутали)) Це перед шугарінгом бажано зробити пілінг по тим зонам, де буде проводитись процедура. При лазерній епіляції нічого подібного точно не треба робити! Просто гарно поголите усі зони і все на тому. Мені дуже подобається, як ефективно проходить лазерна епіляція Львів у салоні MOVEO . Є їхньою клієнткою вже більше року і страшенно задоволена тими результатами, які в мене є зараз.
Відповісти