Ремонт двигуна Львів

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Відповісти
Kalyan
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 110
З нами з: Пон 14 листопада 2022 р. 19:29
Стать: жіноча

Ремонт двигуна Львів

Повідомлення Kalyan »

У мене виникла проблема з двигуном мого автомобіля в Львові. Де можна знайти надійний автосервіс, який спеціалізується на ремонті двигунів і зможе швидко та якісно їх відремонтувати? Може, ви можете порадити якийсь автосервіс, з яким у вас був досвід?
Ennabert
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 172
З нами з: П'ят 21 січня 2022 р. 06:19
Стать: жіноча

Re: Ремонт двигуна Львів

Повідомлення Ennabert »

Я вже мав справу з ремонтом двигуна у СТО «Prator-Auto» в Львові https://prator-auto.com.ua/ , і вони справді знають, що робити. Вони провели повну діагностику мого автомобіля та оперативно виявили проблему з двигуном. Ремонт був виконаний професійно і з використанням якісних запчастин. Весь процес був під контролем кваліфікованих механіків, і результат мене повністю задовольнив. Я б рекомендував СТО «Prator-Auto» усім, хто шукає надійний та кваліфікований ремонт двигуна в Львові.
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 145
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Ремонт двигуна Львів

Повідомлення Мария Прокопенко »

А мне по Киеву нужна такая помощь. Авто на дизеле работает
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 114
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Ремонт двигуна Львів

Повідомлення Тарас Возний »

Мария Прокопенко писав: Нед 16 липня 2023 р. 08:52 А мне по Киеву нужна такая помощь. Авто на дизеле работает

Пробуйте связаться с мастерами этого профильного киевского СТО https://dieselservice.kiev.ua/ . Оно точно специализируется на ремонте именно дизельных авто и в идеале знает как устранять любые неполадки в системе. Диагностика проводится максимально чётко и оперативно и уже на е основании и планируются ремонтные работы
MillerM
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Нед 11 червня 2023 р. 03:37
Стать: чоловіча

Re: Ремонт двигуна Львів

Повідомлення MillerM »

Підбір правильної гальмівної рідини та оливи для вашого автомобіля - це важлива справа. Як людина, яка мала проблеми з ТНВД раджу тільки TurboSTO. Так само, як я запобіг можливому ремонту ТНВД завдяки TurboSTO, експерти в автомобільних сервісах можуть надати вам консультацію та допомогу у виборі правильних матеріалів. Не допускайте експериментів і довірте цю справу фахівцям. Так, що знайте що TurboSTO це кращий ремонт ТНВД Львів і в інших містах теж. Заходьте на сайт і дізнавайтеся докладніше. Раджу тільки їх.
Аватар користувача
Лакмус
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Нед 10 грудня 2023 р. 23:26
Стать: чоловіча

Re: Ремонт двигуна Львів

Повідомлення Лакмус »

Привіт! Мене воднева очистка двигуна цікавить. Хто допоможе порадами?
Аватар користувача
Эстелла
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 118
З нами з: Нед 02 серпня 2020 р. 13:43
Стать: жіноча

Re: Ремонт двигуна Львів

Повідомлення Эстелла »

На СТО Hydroxy воднева очистка двигуна https://hydroxy.com.ua/ochyshchennia-dvyhuna-vodnem/ можлива. Ми з чоловіком також сюди за послугою зверталися. Дуже задоволені результатом. Після очищення авто стало менше пального споживати. І потужність збільшилася.
Відповісти