Очищення води в басейні

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Natalka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: П'ят 17 червня 2022 р. 15:21
Стать: жіноча

Очищення води в басейні

Повідомлення Natalka »

Добрий день. Як правильно очистити воду в басейні? Я використовую звичайні засоби, але вода все одно забруднюється. Що з хороших якісних засобів порадите придбати?
Аватар користувача
Petro123
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 77
З нами з: Пон 19 вересня 2022 р. 09:05
Стать: чоловіча

Re: Очищення води в басейні

Повідомлення Petro123 »

Привіт! Для очищення води в басейні можна використовувати спеціальні хімічні засоби, такі як хлор або бром. Вони допомагають зберігати воду чистою і убивати бактерії та інші мікроорганізми.
Аватар користувача
Natalka
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: П'ят 17 червня 2022 р. 15:21
Стать: жіноча

Re: Очищення води в басейні

Повідомлення Natalka »

Petro123 писав: Нед 30 квітня 2023 р. 17:23 Привіт! Для очищення води в басейні можна використовувати спеціальні хімічні засоби, такі як хлор або бром. Вони допомагають зберігати воду чистою і убивати бактерії та інші мікроорганізми.
Дякую за відповідь. Але я чула, що вони можуть бути шкідливі для здоров'я. де можна придбати якісні засоби для очищення води в басейні?
Аватар користувача
Petro123
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 77
З нами з: Пон 19 вересня 2022 р. 09:05
Стать: чоловіча

Re: Очищення води в басейні

Повідомлення Petro123 »

Так, якщо засоби використовуються неправильно, вони можуть бути шкідливі. Але якщо дотримуватися інструкцій і правильно дозувати засоби, то ніякої шкоди не буде. Я можу порадити онлайн магазин "Аквадоктор" https://aquadoctor.ua/ua/ . Вони мають великий вибір засобів для догляду за басейнами, включаючи хімічні засоби для очищення води. Там ви зможете знайти якісні продукти за доступною ціною. Застосування дезінфікуючої хімії для басейнів, в комплексі з засобами для очищення води, забезпечить кришталево чисте і безпечне середовище для плавання. Дуже важливо застосовувати хімічні засоби чітко по інструкції і тільки тоді, коли у басейні відсутні люди.
Зображення
Аватар користувача
Sirena
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 34
З нами з: П'ят 23 лютого 2024 р. 22:22
Стать: жіноча

Re: Очищення води в басейні

Повідомлення Sirena »

Такі процедури варто проводити систематично
Аватар користувача
Мария Прокопенко
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 150
З нами з: Нед 25 жовтня 2020 р. 16:01
Стать: жіноча

Re: Очищення води в басейні

Повідомлення Мария Прокопенко »

Sirena писав: Пон 29 квітня 2024 р. 11:12 Такі процедури варто проводити систематично
Правду ви кажете. І використовувати лише якісні складники
Аватар користувача
Тарас Возний
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 116
З нами з: Пон 26 жовтня 2020 р. 00:49
Стать: чоловіча

Re: Очищення води в басейні

Повідомлення Тарас Возний »

Мария Прокопенко писав: Суб 04 травня 2024 р. 08:01
Sirena писав: Пон 29 квітня 2024 р. 11:12 Такі процедури варто проводити систематично
Правду ви кажете. І використовувати лише якісні складники
От, до речі, на склад таких очищувальних засобів реально варто увагу звертати. Він не лише має чинити гарну очищувальну дію, але й бути безпечним для здоров'я людини. Я для басейну лише через waterstore.ua замовляю усе необхідне. Там гарний асортимент і широко представлені лише перевірені виробники
Відповісти