Коли краще придбати нову техніку?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
1111111
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 333
З нами з: Сер 02 листопада 2011 р. 19:32

Коли краще придбати нову техніку?

Повідомлення 1111111 »

Доброго дня, мені потрібно докупити деяку техніку до дому, що можете мені підказати, та коли краще придбати техніку? Мені казали, що бувають якісь дуже добрі знижки.
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 583
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Коли краще придбати нову техніку?

Повідомлення shuminator »

Так, бувають, мені розповідали про деякі розпродажі, то щось зв’язано з чорною п’ятницею, то ще щось, я вот так і не пам’ятаю, треба дивитись інші теми, котрі дуже старі.
SHUMINATOR
Аватар користувача
1111111
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 333
З нами з: Сер 02 листопада 2011 р. 19:32

Re: Коли краще придбати нову техніку?

Повідомлення 1111111 »

Якщо ви не хочете, не потрібно шукати, та дивитись, сама якось знайду, ви мені вже чорною п’ятницею кажись то допомогли, вона буде дуже дуже скоро, треба подивитись що це взагалі таке.
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 583
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Коли краще придбати нову техніку?

Повідомлення shuminator »

1111111 писав: Чет 27 жовтня 2022 р. 22:57 Доброго дня, мені потрібно докупити деяку техніку до дому, що можете мені підказати, та коли краще придбати техніку? Мені казали, що бувають якісь дуже добрі знижки.
Це дуже добрий розпродаж товарів, в цей день дуже добрі скидки, не можу гарантувати взагалі скидки більше ніж 60 відсотків, але все це на будь які товари, тобто це не як стандартний розпродаж коли деякі товари по скидках.

На чорну п’ятницу https://comfy.ua/ua/black-friday.html вже взагалі все по іншому, наприклад у інтернет магазині “Комфі” є на все що тільки ви захочете, можете замовити собі нову плиту до кухні, або морозильну камеру, чи можете придбати собі новий смартфон Айфон, на все це буде знижки котрі будуть взагалі не такими малими як вони були раніше, тому я вам раджу завітати до магазинів на момент старту цієї роспродажи!
SHUMINATOR
Відповісти