Не будь байдужим !!!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Отакої. Золушка приїхала в Чехію і таки говорить в сімї чеською, і дітей своїх вчить чеської мови. І вважає це нормальним - що саме її діти мають говорити державною мовою.
Так чому, коли сюди приїхали москалі для них проблема вивчити українську мову?
Золушка, Ви ж самі собі суперечите.

А ніхто не закликає ходити по містах з  Українізатором УТ-15 і стріляти на відгук російською мовою. Ніхто не бігає за москалями з томиком Лесі Українки і не заставляє вчити вірші на завтра. А поодинокі випадки грубості і елементарного хулігантсва - так ніхто їх не виправдовує. Ви напевно давно в Україні не були. Це після розвалу СРСР ходили слухи, що Рухівці будуть ходити містами і тих, хто говорить на язике радних берьоз вішати на кожному подвірї.

Всього навсього закликається пропагувати мову і культуру. А якщо ми будемо ігнорувати російські магазини - вони адаптуються під наші умови. Приклад - салони Евросеть.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

SunSeth писав:
Я ПРОТИ того аби змушували розмовляти українською мовою тих, хто того не хоче, або не може. Є різниця?


Я не пойняв навіщо в Анкарі чеська мова ? Не може той, хто не хоче, або...

Золушка, іслам вже прийняла ? паранджа не тисне ?  :D


По-перше в Турції паранджу не носять. По-друге віру міняти не збираюсь. Дурні питання.
А навіщо в Анкарі чешська мова? Тому що ми з Чехії, а в Анкарі ми в командировці. Ще питання?

А нарахунок того як дитина яка живе в Німеччині розмовляє українською, так я б також так зробила але так як моя говорить на 4 мовах українську до неї товкти не збираюсь.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, а в такому віці і 10 мов можна навчити без особливих проблем. Було б бажання. Ніхто Вас не буде вчити життя. Робіть і виховуйте дітей так як вважаєте за потрібне.

Тільки українці можуть отак прогінатися під інші культури, вважаючи свою недостойною. Вітаю - справа Москви вдалася. Українська мова - діалект, яким соромно розмовляти, а ми меншовартісні селюки.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

10 мов? Це не серйозно що ви написали. І хто щось казав що соромно розмовляти, чи меншовартністі селюки? В мене взагалі привичка відповідати на мові якою до мене звертаються (якщо таку знаю), тому що я поважаю різні культури. Як бачу українська гордість на висоті, ми то себе поважаємо, то може нам потрібно навчитись інших поважати? Тоді і нас будуть. :)

А українкою я залишусь, якою мовою я б не розмовляла...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, несерйозно  навчити дитину 4-ох мов і не навчити батьківської.
А я від Вас почув найгнилішу відмазку, яку коли міг би почути. Вона вже й так знає 4 мови навіщо їй українська ...  :o
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Це не отмазка, це життя. Якби було по моєму, вона б знала українську. Чеська це перша мова, народилась вона в Бейруті, де вже з дитинства чула арабську і французьку, вже все починалось путатись. Зараз ми тут, знайшли їй єдиний в Анкарі садочок, часний, де хазяйка Українка, але там розмовляють на російській і турецькій, але я і за це вдячна. з школою трудніше, там буде тільки англійська. Будемо частіше приїзжати на Україну, почне і на Українській розмовляти. получається що відчитуюсь, але вже надоїло читати ті наєзди, а тут ще хтось писав за особистості.

Всьо, вижали як лімон. Побільше звертайте увагу на себе, а не на інших, і все буде гаразд!  Бай-бай!(вибачте що не на українській)
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

ой мамо шикидим... я б того павліка півметрового на двометрову палю насадив би урода !..
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ага.в тебе тільки на це б розуму хватило... 8) тато шикидим...
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

По-перше в Турції паранджу не носять. По-друге віру міняти не збираюсь. Дурні питання.
А навіщо в Анкарі чешська мова? Тому що ми з Чехії, а в Анкарі ми в командировці. Ще питання?


я так тихенько сповзаю під стіл... шо ця чесько-турецька леді робить у цій темі ?
а скажіть мені вельмиповажна, Золушка, невже в Україні на Вас не знайшлося достойних чоловіків, шо Вас занесло туди, куди, як правило (!) з України заносить дівчаток не зовсім важкої поведінки, тобто Чехія і Туреччина ? Далі змовчу....
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Ооо! Давай  я тобі ще всю біографію розкажу! От в яку сторону в деяких мозок повернутий! Кому що!
Народ,пишіть по темі. Ящо хочете писати про мене створіть нову тему.
Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

Тю, вибачте, що так пізно приєдналася, але пане SunSeth, я з вами не згідна! не знаєте людину, а вже говорите! ну хіба ж можна судити всіх по собі? і  потім ми ще будемо жалітися, що світ про нас негативної думки, що казати, коли ми самі себе так майстерно втоптуємо в бруд і ще й зверху поливаємо, як морозиво шоколадом..
А стосовно теми, то я за українську мову, та не слід нав'язувати її тим, хто цього не хоче! а діти коли підростуть і захочуть, то самі вивчать мову, то буде їх вибір, який не варто осуджквати чи нав'язувати!!!
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Hirosima Nagasaki,
я з вами не згідна! не знаєте людину, а вже говорите! ну хіба ж можна судити всіх по собі?


ну, звичайно ! це ж ми хохли-чоловіки шукаємо кращої долі на прикордонних трасах чехії, польщі, німеччини, це ж ми одружуємось з поляками-чехами-турками-італійцями...

ми такі $$$$ -  :shock:  :D
nata-wewtyznrf
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 23 січня 2007 р. 00:05

Повідомлення nata-wewtyznrf »

я так тихенько сповзаю під стіл... шо ця чесько-турецька леді робить у цій темі ?
а скажіть мені вельмиповажна, Золушка, невже в Україні на Вас не знайшлося достойних чоловіків, шо Вас занесло туди, куди, як правило (!) з України заносить дівчаток не зовсім важкої поведінки, тобто Чехія і Туреччина ? Далі змовчу....[/quote]

Добрий вечір! Знаєте, шановні громадянини україни, я шокована тим, що Ви кажучи про те:
1) що ми нація, яка має мову і цю мову варто не лише відроджувати але і оберігати;
2) говорите про те, що нас, українців несприймають належно за кордоном тощо
Ви ображаєте людину, яка знаходячись поза межами батьківщити душею тут. Мені соромно за нас всіх. Знаєте чому? Бо ми не навчилися поважати навіть себе, то що говорити про повагу до інших. Тому, шановні, навчіться поважати, а не принижувати інших і себе, такого роду повідомленнями, у тому числі. Як на мене, ми лишній раз доводимо, що ми, нація, яка має багату культуру, є тим, чим нас вважають. Можна скільки завгодно кричати про нашу унікальність, але це буде брехнею. Мені за нас всіх соромно. Знаєте, спочатку варто навчитися цінувати, а потім повчати. Так моя думка. Дякую всім і добраніч.
Аватар користувача
Hirosima Nagasaki
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: П'ят 25 серпня 2006 р. 13:26
Звідки: Луцьк

Повідомлення Hirosima Nagasaki »

SunSeth писав: Hirosima Nagasaki,
я з вами не згідна! не знаєте людину, а вже говорите! ну хіба ж можна судити всіх по собі?


ну, звичайно ! це ж ми хохли-чоловіки шукаємо кращої долі на прикордонних трасах чехії, польщі, німеччини, це ж ми одружуємось з поляками-чехами-турками-італійцями...

ми такі $$$$ -  :shock:  :D
Тю, ти , ну а хто ж змушує їхати жінок на заробітки, коли чоловіки сидять без роботи і нема чим годувати сім'ю.? не скажете? та чому, якщо їдеш за кордон, то обов'язково ти - повія? чому якщо ти там знаходиш своє щастя, то це означає те, що ти "ведешся " на гроші? кожен бачить лише, що хоче бачити!!!
чоловіки розумні, а жінки мудрі!
nata-wewtyznrf
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 23 січня 2007 р. 00:05

Повідомлення nata-wewtyznrf »

ну, звичайно ! це ж ми хохли-чоловіки шукаємо кращої долі на прикордонних трасах чехії, польщі, німеччини, це ж ми одружуємось з поляками-чехами-турками-італійцями...

ми такі $$$$ -  :shock:  :D[/quote]

Дивлюся, що невдасться мені поспати, та нічого... Знаєте, я з Вас дивуюся. Звідки стільки злоби та агресії. Чи Ви вважаєте, що всі жінки повії і продаються за гроші. Шановні! Я не феменістка, але зважаючи на реальність скажу так: чоловіки теж продаються за гроші! Скажіть, що це неправда? Тому давайте не будемо ображати людей, яких незнаємо, бо це нас не красить, а принижує.
Відповісти