Не будь байдужим !!!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

А що ви зробили для підтримки рідної мови?
P.S. Машинки малому дійсно на дового не вистачить. Дзеркала заднього огляду вже повідламував. Але поки що на ходу :-)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Саня, підтримую тебе. Я часом ходжу з 0грн на рахунку мобільного, бо поряд з будинком картку поповнення можна купити тільки в Евросети, а туди я ні ногою.
Терпіти не можу, коли на український ринок приходять товари з етикетками написаними російською мовою. Бо вважаю, що таким чином просто ігноруються мої права споживача. Вони прийшли в мою країну, і настільки мене нехтують, що не вважають за потрібне надрукувати етикетку моєю мовою.
А вивіски нормальні магазини мають українською мовою, а не вішають те, що десь вдалось знайти, чи у когось взяти. Така ламінована вивіска коштує копійки, можуть собі дозволити купити нову.
Та й зрештою, ви бачили в Росії вивіски українською? Чи в Німеччині французькою? І т.д.

Золушка, боротися за свої права необхідно. Навіть якщо кожен з нас не зайде в магазин з російськомовною вивіскою - це вже боротьба за рідну мову. Це вже дія, а не бездіяльність. Не розуміти цього може тільки людина, якій байдуже, якою мовою буде розмовляти наше майбутнє покоління.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Зато куплена в продавця, який поважає той край де працює. А не в москальні.


Я думаю, що не відкрию велику таємницю, якшо напишу, шо продавцю, по великому рахунку пофіг на "той край де працює", його цікавить зовсім інше, а саме $$$. А табличка "Открито" чи "Відчинено" - просто перша, яка  йому під руку підвернулась. Будьте реалістами.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

SunSeth, прошу йди в Москві найди вивіску "відчинено". А я і є реалістом. Розвелося дебілів - які не можуть мову вивчити. І вся біда. А потім прикриваються - нема вивісок і т.д і т.п. Якщо хватило бабла магазин відкрити купи і вивіску українською. Ато заходиш і думаєш - а чи то продають тільки москальні чи українською мовою також можна замовити.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Отак ми себе поважаємо. Що завгодно можемо повісити "open", "открито" - тільки не наше рідне українське "відчинено". Ганьба нам. Москалі того нас і принизливо звуть хохлами. Бо ми і маємо таку психологію раба.

Той же єврей, якого цікавлять тільки $$$ як сказав SunSeth, повісить і французькою мовою в Парижі, і іспанською в Мадриді - ЛИШ БИ ДО НЬОГО ЙШЛО КОРІННЕ НАСЕЛЕННЯ. Бо він знає, що вивіска коштує мало а клієнт то святе. Якшо іспанець в Мадриді побачить вивіску "открито" то він туди просто не зайде, бо вважатимеме то магазином для емігрантів. А ми запросто - можемо оправдати ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

SunSeth, прошу йди в Москві найди вивіску "відчинено".


то ти не реаліст, ти приколіст !  :D ти б ще попросив найти в мацкві українську школу чи газету.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Замість того, щоб дискутувати, краще кожному зробити по одному маленькому крокові. Тоді й толк якийсь буде. А то розмовляти можна багато.
Проминув вчора два магазинчика, зайшов в третій. Щось маю велкі сумніви в тому, що в них сильно товар відрізняється. Як за асортиментом, так і за ціною та якістю. Але я купив там, де написано українською, рідною для мене мовою.
Сьогодні написав про це на форумі. Декому така ідея довподоби.
Завтра може ще щось зроблю, може хтось повторить мій вчинок. І вже справа на місці стояти не буде.
Пропуную на річниці форуму куштувати українські страви :-)
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Belamor писав: Отак ми себе поважаємо. Що завгодно можемо повісити "open", "открито" - тільки не наше рідне українське "відчинено". Ганьба нам. Москалі того нас і принизливо звуть хохлами. Бо ми і маємо таку психологію раба.

Той же єврей, якого цікавлять тільки $$$ як сказав SunSeth, повісить і французькою мовою в Парижі, і іспанською в Мадриді - ЛИШ БИ ДО НЬОГО ЙШЛО КОРІННЕ НАСЕЛЕННЯ. Бо він знає, що вивіска коштує мало а клієнт то святе. Якшо іспанець в Мадриді побачить вивіску "открито" то він туди просто не зайде, бо вважатимеме то магазином для емігрантів. А ми запросто - можемо оправдати ...


Брєд... Розумний єврей повісить на всіх мовах, а в деяких туристичних місцях повісять табличку на 5 мовах, але корінної між ними не буде.
Так, я далеко від того аби якось переживала якою мовою говорять на Україні, мої діти української не знають, дома розмовляємо на чешській мові, дочка ще знає і російську і турецьку. Не знаю чи люди будуть добріші і вихованіші від того що почнуть розмовляти на українській мові... Націоналісти ви якісь, чесне слово... І нема з ким вас зрівняти... :shock:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, Ви обіцяли сюди не писати. Ото не треба нас ображати. Самі подалі втікли до кращого життя там і живіть. Вчіть своїх діток чеської і радійте. А тут не тре вказувати як жити.

Дійсно еврей повісить на багатьох мовах. Я просто мав на увазі, що мовою країни де його магазин він в першу чергу повісить. А не москальською в україні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: [

мої діти української не знають, дома розмовляємо на чешській мові, дочка ще знає і російську і турецьку. Не знаю чи люди будуть добріші і вихованіші від того що почнуть розмовляти на українській мові... Націоналісти ви якісь, чесне слово... І нема з ким вас зрівняти... :shock:


Ганьба тим батькам, що не вчать свою дитину рідної мови. Ото ми і є (с) Золушка.

Знаємо головне москальску чи іншу тільки - не українську.
Ваш чоловік турок - турецької навчив. Тільки не Ви ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Проминув вчора два магазинчика, зайшов в третій. Щось маю велкі сумніви в тому, що в них сильно товар відрізняється. Як за асортиментом, так і за ціною та якістю. Але я купив там, де написано українською, рідною для мене мовою.


А ти хоч продавцю натякнув про те, чого саме в них покупку зробив ? Може вони подумали, що у них товар, продавщиця, оформлення кращі ?
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Ще пару літ тому і цінників не було - везли з Польщі такі, як були - CENA , MENU  і т.д. Від цього  ми поляками не стали. Хоча, як на мене,  краще вже поляками...  З  Донеччини люди в гості приїжджають - ті, до яких ми на вибори їздили і в них жили- то в нас таки ближче до Європи, - самі кажуть....
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Belamor писав:
Золушка писав:[

мої діти української не знають, дома розмовляємо на чешській мові, дочка ще знає і російську і турецьку. Не знаю чи люди будуть добріші і вихованіші від того що почнуть розмовляти на українській мові... Націоналісти ви якісь, чесне слово... І нема з ким вас зрівняти... :shock:


Ганьба тим батькам, що не вчать свою дитину рідної мови. Ото ми і є (с) Золушка.

Знаємо головне москальску чи іншу тільки - не українську.
Ваш чоловік турок - турецької навчив. Тільки не Ви ...


Дорогенький, пишу де хочу,якщо пишу по темі .
Мої діти знають свою рідну мову, тому що вони мають чешське громадянство, і те що знають російську також добре, я переконана що в житті більше пригодиться чим українська. А ГАНЬБА, це зовсім не в мою сторону, подивись по сторонам , в якому моральному середовищі живуть діти на Україні. Їх треба спочатку відучити матюкатись, курити і пити, а потім і за мову можна поговорити.

І чоловік мій не турок.
Навіщо писати щось чого не знаємо???
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка, якби говорили українською не матюкалися б. Бо мова матів - російська.
А от з того і починається вимирання нації швиденько виїхали і рідної культури вже вчити не треба.  А нащо - російська пригодиться більше. втратили Ви  все українське а може ніколи і не мали. Видно по постам. Навчили багатьом мовам. Тільки не української. А тепер ще націоналістами звете тих, хто хоче зробити нормальну країну для українців, щоб їм не прийшлося їхати в Італію, Чехію тощо.

P.S.Золушка,  А Ви не дотрималися свого слова більше сюди не писати.
Якшо ваш чоловік не турок - тим більше. Турецька для Вас важливіша української ... Я не знаю, що Ви за людина ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Ще пару літ тому і цінників не було - везли з Польщі такі, як були - CENA , MENU  і т.д.


повісь те саме в Брукліні, цікаво чи чорно.... почнуть на польській пшекати ? Думаю, відповідь очевидна... а то ще й пару куль в такого продавця всадять. Так що, цінники, таблички це лише метестази минулого, кацапство не на табличках, а в наших умах зас@аних за ті майже 80 років 20-го століття, а можна копати глибше і до 17 ст.
Відповісти