Не будь байдужим !!!

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Поки написала відповідь, тут постів появилось... Ну і народ.....
Не знаю що ще написати, насамперед треба в собі щось змінити  в кращу сторону, а потім і Україну міняти.... Патріоти....
Все, більше не пишу, а то розстроюсь.....
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Золушка писав: В нас на форумі також є такі що пишуть на російській мові, от цікаво що вони про це все думають, а то я вже задовбалась, вас багато а я одна.


Banzai в студію. Правда він на албанському говорить. Але от Banzai в тебе хіба були проблеми в Луцьку з тим, що ти говориш російською?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

http://blackforum.net.ua/forum/viewtopi ... 1&start=45
Banzai писав: я вот я как "русско-говорящий елемент" могу сказать со своей стороны что мне больно и абидно наблюдать как вопрос национального языка разыгрывают всякия сволочи как янек и его пидорская компашка - суки они все вон у ахмета вычислили что он хапнул 11.6 миллиардов баксов - и ему еще мало....
конечно объективноа реальность состоит в том что на востоке народ в подавляющем качестве русский и русско-говорящий.. его очень легко настроить на революционный лад - покуда учить то ридну мову им крайне обломно - а всякие пидоры очень популярно объяснить им что их пытаются "ущемить" - кароче манипулируют сознанием толпы в собственных интересах - и никакие "национальные " интересы в расчет не берутся... я бы таких пиздюков на березках вешал... к сожалению ето не возможно

и с нац идеей на вкраїні слабо - вон франция там хоть негры иммигранты лютуют - но каждый из них знает что он француз!!!! знает что в много национальной среде , чтобы чёта добится нада всеже ботать ридну французьку
а сами лягушатники даже словечки компьютерного сленга пытаются заменить франц. аналогами!!! - типа е-мейл и прочее... и попробывал бы нигер какой сказать что ему пох французька - типа "даеш ригиональный албанский и арибский!"
а мы.... :evil:  стыдно товарищи очень стыдно
важно понимать что дело не в кацапах а в национальной политике и в тех блядях которых мы себе избрали....
каждый народ имеет то правительство - которое его имеет :(  :cry:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Золушка, ну, не знаю....Старшим людям, якщо вони прожили весь час в Україні та й не розмовляти мовою країни , в якій живеш.....  принизливо?  Дружина Путіна добре казала на рахунок мови...   Зовсім інакша справа,що держава на престижність рідної мови забила...  А гадості ми ж можемо всілякими мовами говорити. Ми, як спілкувалися з естонцями, латишами, узбеками, вірменами найперш не питали, як по-їхньому мир чи любов; все таки питали для прикола як буде х  чи п.  :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Повідомлення DD »

Російська мова і культура та інше російське т.д. до нас прийшло із зброєю в руках. Завжи себе намагаюсь вгамувати, щоб не вішати подібний ярличок на простих людей, щоб не образити, бо не мій метод.
Але російська експансія триває вже більше 300 літ і з цим потрібно боротись. Це не та глобалізація, над якою переживаються на Заході, це добре організоване російсько-азіатське іго, яке нищить все українське. Візьміть "Газпром"! Контролює пів Європи. Загарбник в повному сенсі слова. А нещодавно з рук Московського провославного патріарха Міллер, керівник "газпрому", отримав відзнаку за зміцнення дружби між слов'янськими народами. Це що? Дитячий конкурс? Чому Московський патріархат зубами тримається за українську землю? Канонізовані? А загравання зі Сталіним в 40-х роках це за канонами віри?
Українці і росіяни ніякі не брати!
Читаймо історію. Батько історії Геродот ще в 5 столітті до н.е. писав, що на місці теперішньої Московщини жило племя так званих андрофагів, тобто людожерів. Нестор Літописець також відділяв окремо словян від тодішніх москалів. Подоляни, дуліби, сіверяни і інші окремо, а чудь, вісь, перм, мурома і др. в іншу сторону. (шкільний курс історії)...
Ще досі в російській глибинці залишились традиції, які беруть коріння з тих часів - йде дєрєвня на дєрєвню стєнкою, хто з кілком, хто з заточкою. Гамселять крєстіанє один одного немилосердно, а потім сідають і п'ють тиждень - перемир'я обмивають.
Півтори тисячі років назад такі розваги мали цілком практичний зміст - очищались від слабких соплемінників та ... заготовляли їжу на зиму. Трупи убієнних закопували в мерзлу землю і так проживали важкі зими. Холодильник Ariston відпочиває!..
Якщо хоч кому цікаві мої аргументи, можу продовжити... 8)
Борімось - поборемо!
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

DD, складно говориш, я не сильний в історії, але імхо правильно - "іго" це, а не експансія... :x
Продовжуй!
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Та навіть не потрібно так далеко в історію кидатись. Щоб побачити русифікацію достатньо глянути на мову банерів, які ведуть до ніби-то українських сайтів.
Ще дивніше читати сайт ніби-то української компанії написаний російською мовою (ще й з прапорцем російським, видно для підкреслення яка ж та компанія українська). Ще є англійський варіант... будь-який, тільки не український...

Я вже не говорю про сайти газет чи журналів, які по замовчування російською мовою. Доводиться щоразу шукати як же перейти на мову держави, в якій та газета видається. І за щастя вважаю, якщо знайду такий лінк.

Це вже навіть не сумно, і не прикро. Це страшно... :o бо нашу мову винищують.

А тим часом Партія Регіонів зареєструвала законопроект про регіональні мови...
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Повідомлення DD »

А тим часом Партія Регіонів зареєструвала законопроект про регіональні мови...


В Україні офіційно зареєстровано близько 40 общин різних національних меншин, які хотіли би претендувати на визнання їх мови третьої, п'ятої, десятої держаною. Мабуть, справедливо було б їм в цьому посприяти. : ) Але з російською особлива ситуація. Адже приблизно до XVI -XVII ст. російська мова мала приналежність до країни із центром в Києві. А вже згодом Петро І перегріб на себе право на неї. І знову ж таки - вогнем і мечем. Після того справжня українська мова розвивалась, як "могучій російскій язик". А насправді, той час, коли в Києві вже набувало масовості християнство та писемнійсть, на Московщині ще користувались кам'яними сокирами. Дякуючи проповідникам християнства із Києва, півдня та заходу Європи кацапські бойові вигуки стали наповнюватись руськими, староболгарськими, німецькими, французькими, грецькими та іншими словами. Так почала формуватись їхня мова.
А дякуючи Леніну, Сталіну and other український та московський народ став планомірно змішуватись та набувати єдиної радянської нації. Методами не перебирали. Недарма багато наших опинились в Сибіру, а їхніх - на наших багодатних землях. Наглість та віроломство завжди допомагали москалям добиватись свого. Це можна спостерігати і сьогодні. Через що в корінних українців розвинувся комлекс меншовартості. Це необхідно виправляти. Які пропозиції?.. :x
Борімось - поборемо!
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

DD писав: Через що в корінних українців розвинувся комлекс меншовартості. Це необхідно виправляти.

А як на мене, свідомі домішки до української слів будь-якої іншої мови якраз свідчать про той комплекс меншовартості (за винятком цитат мовою оригіналу, наприклад, з фільму чи книжки і т.д.)
DD писав: А дякуючи Леніну, Сталіну and other

Без образ... але як на мене, додати and other - це не показник знання іншої мови. А якраз прояв тієї самої вищезгаданої меншовартості. Але тепер уже перед (зараз так популярною через всесвітню глобалізацію) англійською.

Давайте почнемо з себе і будемо"чистити" свою мову. Не потрібно шукати замінників українським словам без потреби. Її потрібно збагачувати новою сучасною термінологією, вона повинна жити і розвиватись, але аж ніяк не замінюватись. І не важливо - російська її замінить чи англійська чи будь-яка інша.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Слушна думка. Дійсно, варто почати з себе. Потім це передасться дітям, оточуючим. Швидкого результату не буде, але те, що він буде вже повинно надихати.
Перед тим, як збагачувати нову чимось новим, потрібно для початку її вивчити.
DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Повідомлення DD »

Давайте почнемо з себе і будемо"чистити" свою мову.

Абсолютно згоден. Давайте почнемо із себе і присвятимо цьому все своє життя. Як сказав Сашко, на швидкий результат розраховувати не варто, а за той час "Газпром" захопить нашу газотранспортну систему, інші остаточно матимуть контроль над обленерго, промисловість, землю і, вреші-решт, Росія почне вирішувати за наш рахунок свої проблеми. Наприклад:
1. Нема кому служити в армії РФ. Цю проблему вони вирішать за рахунок "діаспори" з Білорусі та України.
2. Китайське населення масово витісняє росіян з Далекого Сходу. Динаміки заселення цього регіону Російської Федерації нелегалами з Китаю не знають навіть у Москві. Люди звідти втікають поближче до столиці.
Хтось заперечить - а чого я попхаюсь до Росії, якщо мене і тут кормлять?!
Відповідь. Російська політика і заключається в тому, щоб енергетичний ринок, промисловість та українські землі зібрати в один міцний кулак, затиснути та створити такі умови, щоб пересічним українцям не було ні бажання, ні змоги залишатись на Україні. Поскільки в об'єднану Європу не пускають то "радості просім" - тут вам і безкоштовний квиток на літак десь в Забайкальськ. Відвойовувати у китайців Росію... Там будуть кінотеатри, басейни, фітнес-центри та інше, аби там залишались. Дозволять, навіть, гордо називатись українською діаспорою і вивчати рідну мову... Потім це передасться дітям, оточуючим. Швидкого результату не буде, але те, що він буде вже повинно надихати.
Перед тим, як збагачувати мову чимось новим, потрібно для початку її вивчити.
[/quote]
Це аткож без образи... :)
Борімось - поборемо!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

DD, а можна окрему тему створити наприклад "Майбутнє москалів і роль українського народу в історетворенні РАСЕЇ" ??? В цій темі обговорюється акція "Не будь байдужим".
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Почати то можна, але продовжувати.....  Це я до того, що вдома, наприклад, дитина розмовляє  з батьками українською, я ще й виправляю, якщо закидає російською щось, але от приходить  вона зі школи, вмикає муз. центр чи телевізор.....  ну не буде воно дивитися україномовні новини чи слухати першу програму радіо, а що  в нашому ефірі крутиться ???  Запитання риторичне...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

VictorZ!, а щоб такого не було, треба вже ввести жорстку політику і не зважати на воплі недалеких, що бач їх притісняють і шо тре почекати, щоб пройшли роки. НІ. Треба діяти вже і негайно.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти