Який у тебе мобільний телефон?

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

Відповісти

Яка у тебе мобільний телефон?

Nokia
36
42%
Samsung
9
10%
Siemens
16
19%
SonyEricsson
16
19%
Motorola
9
10%
Alcatel
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 86

Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Який у тебе мобільний телефон?

Повідомлення PashaZT »

Пропоную вказувати також і модель.
В мене смартфон Моторола МПХ200. Раніше був Семен А50, працював 2 роки день у день, простий і надійний апарат, подарував його тещі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Наразі Siemens M50. Купив 2 місяці тому, поки користуюсь, а взагалі думаю щось веселіше собі купити незабаром.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я зараз використовую Siemens S55. Хороший апарат. Поки мене влаштовує. Із зауважень - нікудишній по сьогоднішнім міркам екран і досить мало пам'яті. Були деякі проблеми з пропаданням мережі, але після того, як Блек його розібрав..... Мені прийшлося ще раз розбирати і зробити все нормально :-). Зараз працює все класно. Поки була халява но Мобі на ньому викачав десь 2,5 Гектари трафіку :-). Телефон працював цілими ночами на закачці. Це трохи підпортило акумулятор, але не дуже відчутно. Днів 5 ще тримає.
Раніше був С35і. Взагалі подобаються мені Siemens'и :-). Лише С62 підкачав :-( (але ж там начинка еріксона)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ага передатчікі від Еріксона мощні, але дохнуть найбільше. А С62 - то взагалі рахіт рєдкій, залізо еріксона, прошивка Сіменса, ніхто робити їх не хоче. Для прошивки ще +12 В подавай, афігєть.
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

В мене Mitsubisi Trium Eclipse. Досить старенька модель, але мене влаштовує повністю. Якщо й поміняю то хіба на якусь іншу Мітсу. І НІКОЛИ на сіменс (не дружу я з ними було 3 телефони і всі глючили безбожно)
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Самий перший в мене був сіменс С45 потім Mitsubisi Trium Eclipse в якому поміняв прошивку для оптимізації букв і пропадання мережі,СоніЕріксон Т300 з причіпною камерою ,Mitsubisi М320 дуже хороший телефон проходив з ним 2 роки і продав другу він довольний. Зараз маю Моторолу Е398 білу з 512Мв флешкою яка йшла в комплекті цілком довольний апаратом.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Перший телефон в мене з'явився в травні 2002 року, це був Alcatel One Touch Easy, але довго він в мене не пробув, я продав його і купив собі Siemens M35. От на ньому я і проводив опити, перепрошивав, відкривав ним пиво. Він в мене був, поки не здохла батарея. Нову вирішив не купувати, а просто продати телефон. Після цього купив собі Panasonic GD96. Потім в мене був С100, правда не довго, в мене його поцупили через 2 тижні після купівлі. А після того я мав багато різних телефонів, певно зо 2 десятки. Зараз поки маю М50, хотілось би купити Nokia 3230.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Зараз маю SE k500i, до нього були Samsung R210, Fly S288, Motorola c310
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

to Black той Siemens M35 я добре пам'ятаю :-). Жовтенький такий місцями. І один курсорчик на екрані - Блек вчився прошивати телефони. Перші "опити" - не зовсім вдалі. Але потім все вдалося. Класний телефончик був по тим часам. Тільки кришка задня погано трималася.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Re: Який у тебе мобільний телефон?

Повідомлення xXx »

PashaZT писав: Пропоную вказувати також і модель.
В мене смартфон Моторола МПХ200. Раніше був Семен А50, працював 2 роки день у день, простий і надійний апарат, подарував його тещі.



Тобі твій новий мотор подобаеться? Що про нього можеш написати?
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

to xXx:
Цілком нормальний апарат. Якщо не важко можеж проглянути пости про смартфони, я вже трошки розказував. В п’ятницю їздив у відрядження, слухав мп3 протягом 2 годин, акум сів всього на 20%.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Раніше були Nokia 2100, Erikson. Зараз маю Philips Xenium 9@9c. Модель не популярна, але мене влаштовує повністю. Термін роботи в режимі очікування 14 днів. 8)
Зображення
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

Лічно в мене Siemens С65. Непоганий телефон. Мене він влаштовує,є 10Mb памяті, нормальний екран і обше толковий телефон.Інколи буває що заглючить, але це рідко.Як на мене Siemens нормальний телефон.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Одню фігню помітив для Семенів це кришка батарейного відсіку.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Як в якій моделі... Старі Нокії всі скрипіли і кришки шатались теж. Причому частенько навіть в нових. А самсунг,лижі панасонік робить батарею інтегровану в кришку. Херово...
Відповісти