Ну шо тим дівкам в житті потрібно?...

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

А навпроти сидять дві цілком однакові дівахи, чи то пак, дєвчьонкі або, краще сказати, тьолкі. Так, я сказав однакові, хоч одна з них фарбована брунетка, інша - така ж блондинка. Ні, їхня однаковість - аж ніяк не близнючого роду, вони насправді різні, та все ж однакові. Ця однаковість із тих, що робить фактично нерозрізнюваними всіх на світі поп-зірок, сучок, модельок, старшокласниць, петеушниць, словом, усіх наших сучасниць, бо її, цю однаковість, створили для них усіх телевізія, журнальні обкладинки й наш радянський спосіб життя.


Чиста правда. Як жалко тих людей які попадають під жорстку обробку массмедійних проектів.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Всі ми піддаємося впливу оточуючого середевища. Хтось більше, хтось - менше, але все-таки... Залишатися самим собою складно. Тим білше, що хочеться розвиватися, шукати щось нове. І напрямок розвитку нам підказує оте телебачення, модні журнали і т.д. Потрібно обирати що дивитися, слухати. Більше думати власною головою, а не тупо довіряти рекламі. Це однаково стосується всіх, як хлопців, так і дівчат.
Свої вимоги один до одного ми ставимо вже з врахуванням отого побаченого. І часто не враховуємо реальне життя. Воно ж не є таким, як на картинці. Розумію, що хочеться щоб хлопець був багатим, не жадним ще й вродливим. Приділяв більше уваги дівчині, а не роботі. Нам також цього хочеться. Але щоб щось мати - треба працювати, треба цього добиватися. Саме якщо й приходить, то не скоро і не всім.
Inna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Вів 29 листопада 2005 р. 17:13

Повідомлення Inna »

Малчики а може ви просто боїтеся серйозних стосунків от і шукаєте отмазки що всі дівчата ліцька тупі дурні і взагалі не такі як треба!!!!!! а гляньте спочатку що ви можете запропонувати такій дівчині , яка буду відповідати всім вашим вимогам чи справді ви її достойні!!!!!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ніхто отмазки не шукає. Суть хочу зрозуміти. Я не боюся серйозних стосунків.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Для серйозних стосунків треба підібрати ще когось спочатку. А шо робити коли ніхто не канає? Зменшити вимоги? Теж не варіант... Потім в процесі випливе то.
Inna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Вів 29 листопада 2005 р. 17:13

Повідомлення Inna »

Можливо ви будь яких відносин боїтеся. а зменшувати вимоги не треба треба просто зустріти людину така яка до вподоби при цьому умови мають бути реальні а не " шо небудь"
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Перепрошую, будь-яких - то яких мається на увазі?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Так я не хочу будь-яких. Вони нікуди не ведуть. ПРинцип Буду зустрічатися бо всі так роблять хоч будь-кого виберу не по мені.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Inna писав: Малчики а може ви просто боїтеся серйозних стосунків от і шукаєте отмазки що всі дівчата ліцька тупі дурні і взагалі не такі як треба!!!!!! а гляньте спочатку що ви можете запропонувати такій дівчині , яка буду відповідати всім вашим вимогам чи справді ви її достойні!!!!!


Дійсно, нас є в чому звинувачувати. Ми не ідеальні. Але ця тема створювалося з метою вияснити що Ви від нас чекаєте, якими Ви б нас хотіли бачити, з'ясувати чого Ви чекаєте від життя. Якщо ми обмежимося взаємними обвинуваченнями, то до кращого нічого не зміниться. Справа з місця не зрушиться.
Inna, ми достойні. Ми достойні багато чого. Але, все-таки, цікаво було б почути від Вас відповідь на питання, яке стоїть в темі: "Ну шо тим дівкам в житті потрібно?..."
Особисто я не відчуваю симпатіїї до людей, які бояться висловити свою думку, які не міють її обгрунтувати, відстоювати. Сформулюйте Ваші вимоги, щоб ми могли порівняти їх з тим, що ми дійсно можемо Вам запропонувати. А тоді будемо робити висновки.
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

Zhyvuchy za kordon,ya dovgo pryglyaduvavsya riznym lyudynam,i yakshcho tema pro divchat,to mayzhe vsyudy vony taki sami,ya bachyv,chorni,zhovti, zeleni itd,ale naygarnishi tse v nas!!!Mozhe vony y vyglyadayut i vdyagayutsya jak poviji,ale tse takyj popsovyj styl zhyttya.Suchasni lyudy v krainach kolyshnyogo radyanskogo bloku ne bachyly nichogo,zaraz tipa v nas svoboda,svoboda chogo?Tak, mozhna robyty vse,ale kolys shob zhinka kuryla,chy v mini tse bulo stydno,bo todi komunistychna propaganda i cenzura zaboronyala pokazuvaty jak naspravdi zhyva zahid.Na syogodnishnij den nashi divchata mayut sho pokazaty ale roblyat tse duzhe vyzyvayuchy,kidayutsya v ochi,kozhna hoche buty naykrashchoyu.Tse vse robyt dekilka zahidyh i amerykanskih korporatsij massmedia,jaki propumyut styl zirok,tobto blondinka,bili zuby,kolorovi shmotki itd,abo zahidnyj styl karyera spochatku,tipa biznes lady,a potim dyvlyatsya sho ne mayut zhyttya spravzhnyogo.Takozh usi tsi ruhy feministychni,tse povna lazha,sami ne znayut chogo bazhayut,vsi prava rivni dla vsih!A v nas tse vse glotayut jak ryba prymanku,bo tse vse modne,vono na chasi,a na tsyomu htos bablo kosyt ne serpom,a gazonokosilkoyu.Ya pogodzhuyus,sho ne kozhen mozhe tam sobi pozvolyty tipa na Versace,bo China vona sperdolyla vse,a pop tse dlya lyudey,krashche buty soboyu,a yak v nas vse na bazari odynakove,a firmene doroge,to yak tut buty?A sho v bagatyoh viter i tarakany v golovi tse dokazuye te shcho sydyat v barah duzhe chasto i pyut za vechir 2 pyva,a mini taki,sho koroche mojix simejnyxh trusiv vdvichi.Nadijus sho tse pominjajetsya i kozhen znajde svoju baryshnyu v zhytti.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Молодець, student! Правильно написав. Але свідомість наших людей (нас самих) ще не скоро зміниться. Поки прийде усвідомлення того, як саме потрібно себе поводитися, вже пора буде нашим же дітям в школу йти :-). Років через 5 я не зможу собі дозволити робити те, що роблую зараз. Запити зміняться. Можливості - також. Сподіваюся, що буде краще, ніж зараз. Але ТАК вже не буде! Жити потрібно тепер. Жити так, як хочеться.
За 5-10 років зміняться сьогоднішні дівчата. Стануть вони молодими жіночками, мамами. Будуть виховувати своїх синів, дочок. Будуть вчити їх. Вдягатимутся вони вже інакше. Інакше себе будуть поводити і т.д.
Однак ми живемо сьогодні. І сьогодні нам треба шукати спільну мову, спільні інтереси, зустрічатися, разом проводити час, кохатися і бути коханими. Якщо ми цього не робитимемо, то що ж нас чекає?
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

У нас є багато чудових дівчат. Але серед них я ще не зустрів тієї єдиної, неповторної, тієї, заради якої готовий на все, ладен зірочку з неба дістати, на край світу бігти...
Знайти свою половинку, ось головне. Суть не в тому, щоб ображати один одного, щоб говорити всякі гадості. Головне розібратися, розібратися передусім в собі, в своїх бажаннях, в своїх потребах, в своїх можливостях. Гідно оцінивши себе можна більш об'єктивно оцінювати інших. В нас є хороші дівчата. Вони не завжди на виду, не завжди охоче висловлюють свою думку, але вони є. І я це знаю.
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

Tak povynno buty,ale my vzhe 14 rokiv zhyvemo v nezalezhnij derzhavi a v nas malo sho pominjalos,molodo mamy tse te same sho i molodi divchata,s zadi pionerka s peredu pensionerka, v suchasnomu sviti duzhe malo zvertajut uvagu na moralni tsinnosti lyudyny,bo tse skladne,buty pravylnym,vse ohoplyuye materialism.Treba zaglyanuty v serce svoye a potim prydyvytys dovkola nas.Ale jak tut buty jak tsi vsi napysy na zhopah i majkah tipa Sexy,Naugty boy,nomera 69 itd,tse galima prymanka i vsi hodjat jak inkubator,vidomo z divchynoyu tsikavishe provodyty chas,des shodyty ale z hloptsyamy tezh duzhe tsikavo,vyvod takij,treba dostojno prozhyty zhyttya i staratys zninyuvaty vse ne pravylne syogodni,buty kims a ne v stadi "bydla",ale jaksho ja ne takij jak vsi inshi to ja ne pidhozhu.Prorvemsya!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зараз нова струя на майкі, кофти "Rich". Хахаха. Багатшим не станеш, якщо почнеш носити таку кофту. А я б собі хотів футболку з написом "Mainstream_OFF" сірими буквами, а під ним "Underground_ON" білими. Бачив в когось таку по теліку. :)

Бо ці D&G, Versace, Prado, Armani і т.д. невідомого походження вже замусолили очі. Це все одно шо їздити на "Зайзері", прицепивши значок "Мерса" спереду. :lol:
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

GET RICH OR DYE TRYING! :o
Відповісти