шкідливі звички у дівчат

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Dr_Phoenix
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 151
З нами з: П'ят 15 липня 2005 р. 16:40
Звідки: Луцьк

Повідомлення Dr_Phoenix »

1)коли бачиш що дівчина курить то це означає що в неї або складнощі в житті, або вона працює на якійсь фізично чи інтелектуально виснажливій роботі, або просто хоче бути схожою на когось іншого, бути крутою :o Курить тому що це трішки розслабляє, але вона не бере до уваги те які можуть бути наслідки.
2)коли дівчина хапає стопку за стопкою то це означає що вона не є скромною, рідко обдумує свої вчинки, соромиться бути самою собою, не має своєї чітко визначеної позиції і думки. А коли дівчина випила так що вже дрова, то комменти тут лишні. :!:
3)коли бачиш що дівчина говорить щось подібне на Ху#$#@, бл#@$@$!#564$%#$32$#4524уй! можна зробити висновок про те яка в неї сімя і її оточення, які колективи її приваблюють. Мата можна десь сказати, паро раз якщо втему розмови і то не з категорії суперпошлих, а щоб материтись при кожному слові.......гріш цін такій баришні.
4)Багато висновків можна зробити з того як наша прикрасна стать одягається. Якщо дівчина ходить в коротенькій юпочці, накрашена неначе нею чистили старий комен в якомусь будинку, то що тут говорити проя якусь серйозність і пристойність. А якщо дівчина слідить за собою, вміру накрашена, має свій певний стиль, а не кидається від середньовіччя до чогось марсіанського не маючи поняття про якийсь смак, то зразу видно що вона чогось стоїть.

Ще можна писати багато, але чи потрібно, це все повинен зрозуміти кожен і сам. Я не претендую на звання гранд мастера по жіночій логіці, але певні якісь враження складаються. Якщо я в чомусь неправий - сильно не копати.

P.S. Баришні, не дивіться на інших, будьте собою, майте свою думку, свій стиль, трішки скромності не завадить, будьте серйозними і ми всі будем без розуму від вас!!! (ги, ото сказанув :D )
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Да :super: :respekt:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Ну блін і компанія зібралась...... :o
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Для початку поясніть мені шо є "шкідоливою звичкою".
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ладно не хочете пояснювати , спробую розібратися сам. І так. Шкідлива звичка-це така яка шкодить здоров"ю тобі або іншим. (думаю шо це так). Сама постановка питання є дуже цікавою. Чому саме у дівчат? Шкідливі звички присутні у всіх, або майже у всіх. Але це особиста справа кожного-пити чи не пити (або вживати) і так само курити чи ні. Все визначається культурою споживання тих чи інших продуктів. Якщо глушити самогон і заїдати салом - то алкаш, якщо глишити віскі і заїдати червоною ікрою- то нормальна людина???? :wink: Якщо на те вже пішло, то у чоловічої половини населення шкідливих звичок набагато більше ніж в жіночої. :) А щодо того подобається та людина (шо має звички) чи ні то це приватна справа кожного... Не подобається - допобачення... Ніхто силою нікого не заставляє. Живіть так як вважаєте за потрібне. Не треба бути такими категоричними у відносинах і висновках. :roll:
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

До куріння жінок ставлюсь негативно. А випівать можно ізрєдка в міру. До речі в Україні вводиться в дію закон про заборону куріння в громадських місцях.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Ага, закон ввели, а толку з нього? В нас як курили, так і курять. При введені такого закону ще треба обладнати спеціальні місця для паління. А тих, хто палить поза їх межами - штрафувати. Може, щось і вийде, якщо покишені вдарити :-).
Палять в нас багато, як хлопці, так і дівчата :-(.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

До одного МЄСТА той закон. Поки не настане загальнонаціональне усвідомлення - пиши хоч 1000 законів.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

ya sho ta ne panimayu... sho tut v Blacka na forumi za pragon takiy? what a fuck?
SIGARETY MARLBORO, STOLY i GIRLZZZ - stuff ZAEBIS. Ya upotreblyayu i drugim savetuyu. I ni pro sho ne zhaliyu.
Hto ne hoche kedi v ugol postavit ranshe vremeni - tochno dvine scuko ne vovremya vid takoi zhizni.
taka fishka tut na forumi pishla - vsi starayutsya poddevat temu NEpravilnosti nashih devchonok. PATSANY, da z devchonkamy shos druge treba robyty, tada vse bude OK 8)
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

to americansky:

Заєбісь заліпив!!! :D
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Не знаю чи шкідлива ця звичка, але погана однозначно--БАГАТО ОБІЦЯТИ І НІЧОГО НЕ РОБИТИ. Я таких панянок "ОБЄЩАЛКАМИ" називаю.
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

:lol: хахаха малаток Блек з мене пиво за ці фотки
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Повідомлення Irakez »

searcher писав: ооо цікава тема, я офігєваю як деякі наші дєвушкі хлопають горілку, прожив за кордоном пів життя і там такого якось не помічав. в основному там пють якісь коктейлі, вино, але горілку стопарями :shock: !!! ніколи! мабуть в наших дівчат ментальність якась інша! на рахунок курева, то палять мабуть усі однаково, хоча краще щоб жіноцтво не палило бо ж дітей не чоловікам народжувати.


Друже я теж бував за кордоном і у мене була наречена Датчанка Сенді Марія - Берта Хансен, так от пють і курять вони дуже багато а перепихнутись з незнайомим у них чихнути
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Шкідливі звички та боротьба з ними є справою кожною. Кожен сам вправі вирішувати і сам має відповідати за свої рішення. Все добре, якщо воно в міру.
Відповісти