шкідливі звички у дівчат

Романтика, флірт, кохання, секс... Все про відносини між чоловіком і жінкою.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
ossa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Сер 14 вересня 2005 р. 22:03
Звідки: Луцьк

шкідливі звички у дівчат

Повідомлення ossa »

цікаво почути думки хлопців,що до того,що дівчина має шкідливі звички(курить,випиває,вживає ненормативну лексику,гризе нігті,і.т.д.і.т.п)
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

ооо цікава тема, я офігєваю як деякі наші дєвушкі хлопають горілку, прожив за кордоном пів життя і там такого якось не помічав. в основному там пють якісь коктейлі, вино, але горілку стопарями :shock: !!! ніколи! мабуть в наших дівчат ментальність якась інша! на рахунок курева, то палять мабуть усі однаково, хоча краще щоб жіноцтво не палило бо ж дітей не чоловікам народжувати.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Найбільше нервує те, що курять. Це просто жах. Стоїть гарна дівчина і табачить - ПРОТИВНО дивитися. :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
planirovschik
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 26
З нами з: П'ят 14 жовтня 2005 р. 10:07

Повідомлення planirovschik »

Belamor писав: Найбільше нервує те, що курять. Це просто жах. Стоїть гарна дівчина і табачить - ПРОТИВНО дивитися. :evil:


Цілком з тобою погоджуюсь, я таких називаю "паравозами". Чоловіки починають кидати курити, а жінки навпаки тіко починають.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Belamor писав: Найбільше нервує те, що курять. Це просто жах. Стоїть гарна дівчина і табачить - ПРОТИВНО дивитися. :evil:


А цілуватися з ними потім - :bad:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ставлюсь негативно не тільки до дівчат, а й до хлопців, які мають шкідливі звички. Хоча можу їх зрозуміти (сам колись курив).
Коли матюжаться наліво і направо, або ті самі ногті жують, то це просто некрасиво і, впринципі, всеодно, хто це робить.
А нарахунок пиятики і курева - хай курять і п"ють, аби їм не заважало. Якщо вона курить і прицьому може пішки вийти на 9 поверх, а з рота не тхне табаком, то яка мені справа?? :) Друге діло, коли навпаки.

2 ossa:
А як ти ставишся до шкідливих звичок хлопців?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Шкідливі звички є одаково шкідливими для всіх. Нема особливо чого розділяти на чоловічі та жіночі. Так, чоловікам дітей не народжувати. Але ж нам їх "робити". Здоров'я дитини залежить від обох батьків.
Сам не палю і мені не подобається коли дівчата палять.
Аватар користувача
ossa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Сер 14 вересня 2005 р. 22:03
Звідки: Луцьк

Повідомлення ossa »

keepo писав: Ставлюсь негативно не тільки до дівчат, а й до хлопців, які мають шкідливі звички. Хоча можу їх зрозуміти (сам колись курив).
Коли матюжаться наліво і направо, або ті самі ногті жують, то це просто некрасиво і, впринципі, всеодно, хто це робить.
А нарахунок пиятики і курева - хай курять і п"ють, аби їм не заважало. Якщо вона курить і прицьому може пішки вийти на 9 поверх, а з рота не тхне табаком, то яка мені справа?? :) Друге діло, коли навпаки.

2 ossa:
А як ти ставишся до шкідливих звичок хлопців?

мені дуже не подобається коли хлопець на підпитку з цибаком в зубах починає знайомитись з тобою і ще й до того через слово мат перемат.мені від такого хочеться :bad:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

:oops: Да буває шо по пяні пробиває знайомитися з дівчатами таким чином. Результат канешна НУЛЬОВИЙ по тій же причині шо ossa сказала.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

А бажання піти по магазинах і накупити всього і побільше це шкідливо?
Так деколи хочеться зробити приємне собі рідній :wink:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Це шкідливо для гаманця. :P
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Але так приємно для душі :lol:
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Інколи себе потрібно порадувати.
Але витрати планувати потрібно. Якщо похід по магазинам завершиться зубами на полиці, то варто подумати чи воно того варте :).
В справах покупок у чолвіків більш прагматичний підхід. Ми не готові платити навіть невеликі гроші за "бєздєлушкі", однак готові викласти інколи досить крупні суми на ті речі, що нам потрібні (щось там до компа, машини, на якусь побутову техніку :D ).
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Це не цікаво :P
Я не зовсім про покупки кажу, сама властивість робити необдумані вчинки це що шкідлива риса (бо ж інколи виходить що всякі наслідки трапляються) чи це вміння насолоджуватися життям (воно ж одне).

А от про такі як пити/курити то всі кричать що для дівчат не припустимо, ну а кожен хлопець повинен спробувати.
Хіба ж це нормально?
Хоч як люди курять я ще досі не пойму, по-перше так і не навчилася, а по-друге така гидота, і ніякого кайфу (ФУ-Фу-ФУ) :P
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Робити необдумані, ризиковані вчинки інколи варто. Це прибавляє пожвавлення в життя. Краще щось зробити і пожалкувати, ніж не зробити і пожаліти ще більше. Так і на старість буде що згадати.

А на рахунок пити/курити, то на мою думку краще коли-неколи перехилити 100гр., ніж кожен день палити. І так, зайдеш в бар, посидиш трохи, приходиш додому - весь одяг штиняє. А хто постійно палить... звикають.
Відповісти