Телефони Nokia

Обговорюємо мобільні телефони, новинки, ціни, виробників, аксесуари...

Модератор: Саня

як ви ставитесь до телефонів нокіа

Круті телефони
6
46%
Наромальні
6
46%
Тупі
1
8%
 
Всього голосів: 13

Аватар користувача
worm
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення worm »

Black писав:Що це таке Nokia.ovi ?

Нокіа пропонує нові послуги, зібрані під назвою ові. А саме ові-пошта, ові-магазин, ові-файли та інші. За допомогою них ви зможете не тільки заощаджувати свій час, але й легко і швидко, а головне безкоштовно, обмінюватися інформацією, а ще матимете вільний доступ з телефона до інформації на своєму компютері.
likuwa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 19:16
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення likuwa »

До речі, серед інших сервісів, які не озвучила попередня "дописувачка" є ові-шер - можливість обміну інформації та зберігання її на порталі ові розміром до 10 гб і можливість синхронізації вашого телефона з вашим же компом. принаймні, так пишуть. сама не пробувала. і все це "безвозмєздно"
краса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 20:30
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення краса »

а в мене - 5800. просто щаслива. не телефон, а казка. Всі раджу.
а щодо ові - то різні послуги, що безплатно пропонує власникам своїх телефонів нокіа.
я, наприклад, з їх магахину скачала собі ліхтарик )) там ще було багато всього, але не було часу розбиратись ))
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення TORRY »

ось тут вся інформація по ОВІ http://www.ovi.com/services/, а ще найшов ось цікавий конкурс, для знатаків цієї новинки від нокіа проводиться, навіть приз хороший можна виграти http://forum.technoportal.ua/topic944.html
Аватар користувача
worm
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення worm »

Я уже давно взяла участь в конкурсі, там умови зовсім прості. Треба гарно описати одну з ові послуг. Переможець отримає новенький телефон.
краса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 20:30
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення краса »

всі вихідні гралася з ові сервісами, накачала багато ігр, навідсилала кучу фоток, ще влізла в ові меп, буду розбиратись :razz:
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Телефони нокіа

Повідомлення SunSeth »

worm писав:
Black писав:Що це таке Nokia.ovi ?
За допомогою них ви зможете не тільки заощаджувати свій час, але й легко і швидко, а головне безкоштовно, обмінюватися інформацією, а ще матимете вільний доступ з телефона до інформації на своєму компютері.
А що трафік у наших в операторів вже безкоштовний? А сайтів, де можна скачати все, що потібно в інеті - вагон, без всяких ові-шмові.
п.с. А тема так нормально повонює рекламою... :bad:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Телефони нокіа

Повідомлення Black »

SunSeth, я теж це помітив. Цікаво, що такі компанії як Нокіа і МТС займаються таким на форумах... Новий спосіб просування товарів та послуг через соціалки?
likuwa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 19:16
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення likuwa »

а шо правда так рекламують через форуми? прикол... і шо успішно? до речі, про рекламу )) найшла тут ше одну інфу про ові і конкурс http://gagadget.com/contest/ovi це то саме чи ні?
краса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 20:30
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення краса »

а я до реклами ставлюся спокійно, пора вже звикнути, в нас все рекламують від білизни, ліків від геморою до банків). я маючі смарфтон нокіа навіть не підозрювала що існують ові сервіси, мені немае часу копатися в мобільці, тепер цілу кучу программ скачала для зручності, наприклад ові меп, дійсно класна штука.
Аватар користувача
worm
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення worm »

я, до речі, також цілком випадково про ові дізналася. прочитала на одному з форумі розмову між учасниками і зацікавилася.
TORRY
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 152
З нами з: Вів 19 лютого 2008 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення TORRY »

Ось, найшов цікавий конкурс, якраз для тих хто користується ови, требе лише заповнити анкету, а далі переможця виберуть методом лотереї, головний приз Нокія Н97 :twisted: , може варто спробувати...
http://www.nokiatrendslab.com.ua/ovi/pages/competition
Аватар користувача
worm
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення worm »

Гм, цікаво. Раніше мені доводилося чути про конкурси, в яких треба щось робити, наприклад, описувати ові-сервіси. А тепер виходить все набагато простіше - зареєструвався і все. Така собі лотерея.
likuwa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 19:16
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення likuwa »

напевно небагато талановитих письменників-фанатів ові взяли участь в попередньому конкурсі, от вони й вирішили спростити. чи то два різних конкурси, хто знає? я взагалі-то в лотереї не вірю, але зареєструвалась про всяк випадок. проба грошей не коштує...
краса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 20:30
Стать: жіноча

Re: Телефони нокіа

Повідомлення краса »

я теж вже подивилася цю ссилку і зареєструвалася, нема нічого складного а телефончик дуже хочеться. тепер треба просити фортуну про перемогу, читати кожного дня гороскоп, зранку вставати з лівої ноги, і щоб чорний кіт не перейшов дорогу з пустим відром :razz: ;-) тьфу тьфу тьфу
Відповісти