Підприємства харчової промисловості в Луцьку

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: Підприємства харчової промисловості в Луцьку

Повідомлення Gannusya »

жах. от бройлерна курочка росте 42 дні :) скільки років треба якійсь бабусі в селі кормити своїх "домашніх улюбленців", щоб вони стали таких же розмірів? звідси, взагалі-то і такі справи. цю всю гадость виробляють тільки через те, що темп життя значно збільшується. по великому рахунку люди спішать жити, їм ніколи самим пожарити ті ж котлетки чи відбивні, а простіше купити напівфабрикат, які тільки розігріти. в них навіть смак якийсь неправильний %)

Rich, а я хочу свій кондитерський цех :oops: тоже щоб все з екологічно чистих продуктів і по оригінальних рецептах
так що можу я розраховувати на поличку у Вашому магазині? ;-)
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: Підприємства харчової промисловості в Луцьку

Повідомлення Gannusya »

ой, а ще вчора побачила сюжетик, де тьотя купила торт в магазині, а коли відкрила його, то побачила, що він вкритий цвіллю :D не знаю, але мені чогось весело стало :unknown: шматочки апельсинок, ківі і зелена мохната цвіль. причому навіть термін придатності не вийшов. ну згідно з зазначеним на упаковці
так що уважно читайте і дивіться.
о, пропозиція. хай це буде не в цілях реклами, а така собі книга порад. будемо тут писати які продукти хто купляв, де, задоволені чи не дуже якістю, кількістю і т.д. ;-)
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Відповісти