Євро 2012!!!

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Ну а чого одразу СВИНЯ? От вам всім подобається, що українців весь час з салом і свинею повязують? Я дуже люблю сало, їм його з цибулькою і часником з великим задоволенням. Ну але чого тіко така асоціація? Як на мене свиня - товста, хоч кажуть, що в природі вони дуже швидкі, але в мене вона асоціюється з неповороткістю. Ну ніяк до футболу. Хоч би мультик позирили "Як козаки в футбол грали".
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Я б талісманом зробив Кварцяного. Ото жжот не падецкі. Малаток. :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Viktor »

Belamor писав:Я б талісманом зробив Кварцяного. Ото жжот не падецкі. Малаток. :D
Оце вже точно, що маразм!
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Matviyuk »

я можливо не дуже ясно написав, чому ставлюсь так до цього "талісмана" і чому написав, що він не має ніякого відношення до футболу. Мені здається, що талісман - це символ, і він повинен символізувати щось позитивне, а якщо це спортивний талісман, то він має нести в собі якості, які стосуються сили, спритності, мужності, швидкості, або подібного. А порося асоціюється, як казали, з достатком. В мене особисто він викликає перш за все думку про харч. І, я вважаю, що цей звязок: українець-сало-свиня, не відповідає духу головного європейського футбольного форуму чотириріччя.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Взагалі дизайном таких речей мають займатися профі. Гляньте як це діло поставлене на Заході. На логотипи і музику тієї ж Ліги Чемпіонів дивишся - і відчувається наскільки професійно і якісно зроблено. ВІдчувається шось вічне і потужне.

А в нас? Нормального оформлення Чемпіонату України не можуть зробити. Чудом виграли тендер - і на тобі - фантазії на на нац символ хватило - свиню.

Талісман має бути повязаний з футболом. А не відображати нацсимволи країни-хазяйки. Гляньте на Лігу Чемпіонів. нема нічого зайвого, нічого щоб повязувало тіко з однією країною. З такими темпами мо б поля футбольні замість трави льоном і засівали б і лінії розмітки червоними маками а мяча в гарбуза розмалювали б.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Black »

Тендер в такий справі - дебілізм 100%.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Viktor »

Кабмін затвердив програму підготовки до Євро-2012
http://ua.korrespondent.net/main/87645/

Хочеться вірити, що ці кошти підуть за призначенням.
Аватар користувача
Barto
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 31
З нами з: П'ят 02 травня 2008 р. 21:21
Стать: чоловіча
Звідки: Киев Украина

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Barto »

Хотілося б вірить... по КІЕВУ вже такі застройки (кладуть нову трамвайну лінію, реконструірують Олімпійський, строять дороги в связі з чим дофіга затичок на дарогахх, почали будувать увсяку туФту шо покі не поймеш шо то таке.)Кароче походу все буде очкі ліж би во время вложилися :)
Я...шКарпедКо..!!.))
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Все одно бардак з підготовкою. Щось мені страшно стає -що таки відберуть вінд на Евро. Ото позор на весь світ буде.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Black »

Беламор, ти що не знаєш, як в нас робиться все завжди. До останнього можуть нічого не робити, а потім - хлоп і за короткий термін все зробити... :)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Belamor »

Та то не той масштаб. Тут тре пахати і пахати. Дороги, готелі, залізниця. На всіх рівнях пахати. Роботи дофіга. Я не вірю, що то робиться за раз.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення Black »

Украина стремится до 2012 года договориться об отмене визового режима с ЕС для украинских граждан.

Об этом сообщил Президент Украины Виктор Ющенко во время совместной пресс-конференции с Президентом Республики Мальта Эдвардом Фенех Адами в Киеве, сообщает УНИАН.

Глава Украинского государства выразил убеждение, что достижение такой договоренности будет достойным ответом к проведению в Украине финальной части чемпионата Европы по футболу 2012 года. Ющенко поблагодарил Президента Мальты за общую точку зрения относительно того, что общение людей "через визы" значительно осложняется.
lop_po
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Суб 28 березня 2009 р. 13:39
Стать: жіноча

Re: Євро 2012!!!

Повідомлення lop_po »

шось тема занепали. ви шо. скоро футбол, а всым начхати. я щодня стыльки новип про 2012 перечитую.

3 дні тому остаточно повідомили, що Евро 2012 пройде в Україні та Польщі.
перенесення чемпіонату вже не розглядається. виконком УЕФА схвально оцінив підготовку України та Польщі до Евро 2012

ще вони дотепно підмітили, що в облаштуванні доріг Польша пішла далі)
Зображення
http://turnir.com.ua/futbol/euro_1012/
Відповісти