Луцький національний технічний університет

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
iceman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Вів 03 червня 2008 р. 02:02
Стать: чоловіча

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення iceman »

Кажете "хочеш здати без грошей - здаси "? Сьогодні третій раз підходив здавати монтажну схему щита керування. Перший раз сказав виправити все, я виправив. Другий раз сказав виправити все назад так як було перший раз. Сьогодні на третій раз сказав виправляти зовсім інше. Так що ж він хоче? Щоб я вивчив? На захист сказали приносити поляну: три пляшки дорогого коньяку, три по 0,7 VIP-Хортиці, дві пляшки хорошого вина(ще якби колекційного, то взагалі було б ...), ну і закусочки хорошої і фруктів на десерт. Це з одного дипломника 150-200 грн. А подарунок на кафедру замовили багатофункціональний пристрій(хотіли взагалі ксерокс за 6000, і це на 20 дипломників). А потім мені скажуть "вивчиш - здаси без грошей"!!!
Перші тривожні симптоми порушення психіки: в понеділок тягне працювати зі страшною силою
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Black »

Обнагліли до того, що замовляють собі меню і подарунки...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Саня »

А починалось з чого? Лінь вчитись - краще заплатити. От і поприучували.
Ось і тут замість того, щоб вчитися, шукають варіянти як здати.
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Azazello »

iceman, ти би брав хабарі, якби викладав у ВУЗі?
Аватар користувача
iceman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Вів 03 червня 2008 р. 02:02
Стать: чоловіча

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення iceman »

Azazello писав:iceman, ти би брав хабарі, якби викладав у ВУЗі?
Якби пропонували - то брав би, але не заганяв студентів в таке становище, щоб вони самі бігом несли гроші.Я працював би за таким принципом: вивчив - здавай, не вивчив - іди вчи, а хочеш домовитись - будь ласка.
Перші тривожні симптоми порушення психіки: в понеділок тягне працювати зі страшною силою
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Kima »

http://www.prosto.lutsk.ua/sluh/natsionalnii-video

Це відео миші в буфеті цього університету. Афігеть!!! Здається це навіть не мишка а щурик, бо в мишок хвіст маленький, а в цього довгий хвіст. Щурі ж переносять небезпечні хвороби.
Аватар користувача
Gannusya
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 58
З нами з: Вів 13 січня 2009 р. 23:22
Стать: жіноча

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Gannusya »

iceman писав:На рахунок "полян" - це точно. Сьогодні прийшов на кафедру отримувати допуск до захисту дипломного проекту, так вони всі приймали держіспит в 4-го курсу, а потім так нализались!!! Він - кандидат сільсько-господарських наук, викладає на кафедрі автоматизації, тобто не за фахом, доказує мені, що в мене неправильний вибір засобів автоматизації, а до захисту 4 дні. Перегар за 3 метра, язик заплітається і всі інші викладачі кафедри в такому ж стані. І так - цілий червень., поки не приймуть всі держіспити і дипломні. Це купа алкоголіків, які люблять брати хабарі. А їм ще національний дали! Для мене диплом - це папірець, мені всеодно чи державний, чи національний, а їм знову ж таки зарплату підвищили, кажуть з наступного року плата за навчання зросте в 2-3 рази і я не уявляю які будуть хабарі, якщо зараз екзамен "коштує" 100-150 грн, залік вдвічі менше. А на кожній сесії - 5 езаменів, до 8 заліків, а ще є курсові ... Це взагалі по двійному тарифу!
попрошу так не гнати :? ну хто ж тобі винен, що ти тільки за 4 дня до захисту прийшов на перевірку? а пан С. - досить своєрідний дядько. чого ж іще ти від нього чекав?
я зараз там навчаюсь і можу чесно сказати, що ні за що не платила і не збираюсь. викладачі самі прекрасно розуміють, що нам треба, а що так - ще один рядочок в додатку до диплома. і я не зовсім згідна, що вся програма застаріла. ми йдемо по новій - предмети по спеціалізації мені подобаються, хоча й деякі викладачі не зовсім розуміють, що від них вимагається. диплом писати буду зі Смолянкіним Олегом Олексійовичем і Решетилом Олександром Миколайовичем. Думаю ніхто з тих, хто вчився на цій же кафедрі, не скаже, що вони погані знавці своєї справи. Таких суперових викладачів ще пошукати треба! така собі вийшла маленька рекламка :)
Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель
Відповісти