Луцький національний технічний університет

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
iceman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Вів 03 червня 2008 р. 02:02
Стать: чоловіча

Луцький національний технічний університет

Повідомлення iceman »

Нещодавно луцькому політеху надали статус національного. Мені цікаво за що: за зростання хабарництва та корупції серед викладачів? Хтось має іншу думку?
Перші тривожні симптоми порушення психіки: в понеділок тягне працювати зі страшною силою
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Black »

Щоб за навчання у ВУЗі брати більше грошей зі студентів, ну і собі в карман також...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Belamor »

При всій повазі до випускників цього ВУЗУ - це смішно. Далеко йому до рівня національного ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Black »

Згоден. Я там вчився... Програми навчання застарілі, викладачі недостатньо кваліфіковані, багато викладачів ставлять спеціально студентів в такі умови, щоб вони приносили гроші, щоб щось здати. Крім того вимагають поляни на державні іспити, подарунки кафедрам... Типа така традиція... кароче національний для цього ВУЗу явно завищено дали... багато працівників, ті ж випускники ВУЗу. Думаю, що просто тепер підвищиться вартість навчання і зарплати викладачів, а якість освіти не зміниться аж ніяк.
Аватар користувача
iceman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Вів 03 червня 2008 р. 02:02
Стать: чоловіча

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення iceman »

На рахунок "полян" - це точно. Сьогодні прийшов на кафедру отримувати допуск до захисту дипломного проекту, так вони всі приймали держіспит в 4-го курсу, а потім так нализались!!! Він - кандидат сільсько-господарських наук, викладає на кафедрі автоматизації, тобто не за фахом, доказує мені, що в мене неправильний вибір засобів автоматизації, а до захисту 4 дні. Перегар за 3 метра, язик заплітається і всі інші викладачі кафедри в такому ж стані. І так - цілий червень., поки не приймуть всі держіспити і дипломні. Це купа алкоголіків, які люблять брати хабарі. А їм ще національний дали! Для мене диплом - це папірець, мені всеодно чи державний, чи національний, а їм знову ж таки зарплату підвищили, кажуть з наступного року плата за навчання зросте в 2-3 рази і я не уявляю які будуть хабарі, якщо зараз екзамен "коштує" 100-150 грн, залік вдвічі менше. А на кожній сесії - 5 езаменів, до 8 заліків, а ще є курсові ... Це взагалі по двійному тарифу!
Перші тривожні симптоми порушення психіки: в понеділок тягне працювати зі страшною силою
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Azazello »

Давайте говорити так, як воно є насправді. Я вчився в ЛДТУ 5 років на стаціонарі. Так, платили і за екзамени, і за заліки. Але хто дійсно ВЧИТЬСЯ - повірте, той не платить. В моїй групі було 3 студенти, які за всі роки навчання не заплатили навіть за курсову, не кажучи вже про залік або екзамен. Як на мене, є право вибору - або вчи сам і здавай, або плати і отримуй запис в залікову. А фуршет на випускний екзамен чи захист диплому ми організовували самі - так було заведено навіть з шкільних років.
Заочники - аналогічна ситуація. Якби вчили - то б і здали. А так робота, в багатьох діти, а та сесія вже ну ніяк не в тему(((
Студенти викладачів самі привчили брати гроші. І в ВДУ аналогічна ситуація.
На рахунок присвоєння статусу національного - ставлюся негативно. Був 2 роки на воєнній кафедрі в національному університеті водного господарства в Рівному - там дійсно національний. А в нас вже збільшили плату по всіх факультетах в 2 рази - знаю точно, брат поступає в цьому році. Якість навчання я думаю така ж сама...
Одним словом, Україна - країна чудес...
P.S. До речі, на цьому тижні були вибори ректора. Божидарніка обрали на наступний термін...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Black »

Azazello, але деякі викладачі приходять на пару читають газети, а не лекції, або ти на парі був, а не писав конспект, можуть тебе заставити його писати, хоча я можу скористатись наприклад диктофоном. Коротше, деякі викладачі створюють такі умови, тим що не виконують свої прямі обовязки або трактують на свій лад все, тим самим ставляючи студентів в ситуацію, коли тобі треба дуже набігатись напаритись, щоб здати іспит, а ніж просто дати гроші. Таких небагато, але все ж таки є. А ізмором можна взяти кого хочеш. Можу сказати високий рівень вищої математики в цьому ВУЗі, про інші предмети навіть нічого сказати не можу...
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Azazello »

Мене просто дратує те, що багато людей асоціюють саме наш політех із страшенним хабарництвом... Корупція всюди - від сільської лікарні до престижного ВУЗу... Всі ми хочемо бути схожими на країни заходу - так там по-перше треба мати знання, щоб поступити, а по-друге, мати знання, щоб успішно закінчити і отримати нормальний диплом. Бо з поганим дипломом тебе компанія не прийме на високооплачувану роботу... А в нас... Бабло за нормальний шкільний атестат, бабло за вступ, бабло за кожну сесію, і бабло за "тепле" робоче місце... Країна чудес. І не буде тут порядку ще довго.
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Azazello »

iceman писав:Для мене диплом - це папірець
Поки так будуть думати - буде корупція!!!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Belamor »

Корупція є скірзь. Але чомусь в решті ВУЗІВ України це не так явно видно як в Технічому університеті. Тут хтось говорив, що в групі було 3 людей, що здали все без грошей.
Це смішно. В мене в групі таких була більшість. Напевно лишень і 3 башляли ( ну може 5) за кожен екзамен. Корупційний Технічий ВУЗ. Тут немає навіть про шо говорити.
Рівень хорошого технікуму. А жаль ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Black »

Беламор з деяких предметів так і було. Це свідчить, що викладач не може навчити і його треба погнати звідти.
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Azazello »

Belamor писав:Корупція є скірзь. Але чомусь в решті ВУЗІВ України це не так явно видно як в Технічому університеті.
Шо ти розумієш під висловлюванням "явно видно"? Ти просто лучанин, і знаєш більш-менш те, що відбувається в луцькому ВУЗі. Я просто хочу сказати, шо беруть всі і у всіх ВНЗ, а дають ті, яким впадло вивчити. І не треба клеїти на ЛДТУ ярлик найкорумпованішого ВУЗУ.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Belamor »

Я суджу по розмовах самих студентів. Я ще жодного студента не бачив, який би не жалівся на корупцію в цьому вузі. Також суджу по розмовах студентів мого.
Рівень розмов абсолютно інший. В нас башляв той, хто не хотів вчитися. З полян в нас за всю історію була одна - після отримання диплому і то дуже символічно.
Я як закінчив 11 клас мав вступати до Технічого. На той момент я взагалі був вихований думками, що все продано і за все тре башляти. Скільки викладачів напряму говорили, що тре дати на лапу. В результаті я вступив до зовсім іншого національного вузу. Кожної сесії я чекав - коли почнеться. Так і не дочекався. Здати можна було без бабла, нормально. А зараз я зустрів знайомого, який чорно працює щоб заробити на сесію в Технічному. А хлопака з башковитих.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Саня »

Belamor, я закінчував ЛДТУ, я не жаліюся на корупцію і мене ти бачив :-)
Так, корупція, хабарі - це має місце. І я не тішу себе надією, що за останні 5 років стало краще. Але в мій час можна було спокійно собі здавати сесії не сильно напрягаючись і без хабарів. Інколи помотають трохи нервів, стратиш купу часу так що думаєш, що краще заплатити, але то все хєрня. Особливо, коли вже все позаду :-)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Луцький національний технічний університет

Повідомлення Black »

Azazello писав:
Belamor писав:Корупція є скірзь. Але чомусь в решті ВУЗІВ України це не так явно видно як в Технічому університеті.
Шо ти розумієш під висловлюванням "явно видно"? Ти просто лучанин, і знаєш більш-менш те, що відбувається в луцькому ВУЗі. Я просто хочу сказати, шо беруть всі і у всіх ВНЗ, а дають ті, яким впадло вивчити. І не треба клеїти на ЛДТУ ярлик найкорумпованішого ВУЗУ.
Багато з того, що вчать - непотріб, і застосування тим знанням не буде. Наприклад, предмет "принципи інженерної творчості". Якийсь радянський дебіл написав напевно книжку чи роботу таку ні про що і запропонував ввести його. А предмет реально ні про що... Де його застосувати??? Чи програмування на тому сраному паскалі? принцип самого програмування зрозумів ще в школі, навіщо вчити це застаріле лайно? Те, що справді було б потрібно не вчать. Викладачі самі не кваліфіковані достатньо, щоб навчати. Багато хто хоче тебе принизити, ще багато пенсіонерів-маразматиків тримають. Жалію, що не вчився десь в столиці, просто не було можливості такої... Мій диплом ЛДТУ - це просто шматок пластику, без якого не влаштуєшся на нормальну роботу, знань я не отримав таких, щоб міг би їх зараз застосувати в роботі. Якби не навчався, то міг би робити те саме і без освіти. Наші ВУЗи штампують тисячі непотрібних недостатньонавчених випускників.
Відповісти