давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Forever_autumn »

в результаті безуспішного пошуку в Інтернеті інфи про луцький андерграунд та й луцьку музику загалом
виникла ідея -- а чому б не створити трібьют тому, що було (тобто корінню, джерелам нашої музики - Діфото!!! це Ваше),
не зібрати всю можливу інформацію, графічні та аудіо файли, статті etc. і не помістити це все в інтернет, поповнюючи новими знахідками чи навіть історіями самИх музичних та культурних першопроходців Луцька.
я, як людина-спостерігач, цього зробити не можу сама. тому цікавлюсь, чи збереться для такої мети хороша команда.

образливо буде, якщо всі ці надбання пройдуть просто отак і кануть в Лету.
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Black »

Нема пристойних груп. Їхнє основне джерело - це Львів, ну, а потім звісно більшість переїздить в Київ...
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Forever_autumn »

є. просто про них мало хто знає.
це все зародки та початки.
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Black »

Це буде любітєльській молодняк, який ще толком і грати і співати то не вміє. Та й тексти заставляють бажати кращого... Я не бачу тут пристойних груп, які варті уваги, достойні великої сцени та ротацій кліпів по телебаченню. Як правило це підвальні варіанти, які пограють рік-два і пропадають взагалі.
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Forever_autumn »

пардон, але це є наша історія і наші двіжняки. і серед них було і є дуже багато талановитої молоді. а систематизувати це все варто. головне зібрати хорошу команду і ресурси))

я раніше схожу думку малао до твоєї..але..повір, ця думка помінялась в кращу сторону. якщо люди творили і творять -- чому ж не віддати цьому належну шану?)
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Black »

Я слухав Мертвий півень "Ето", Плач Єремії "Двері, котрі насправді є", Океан Ельзи "Будинок зі скла", Брати Гадюкіни "Всьо чотко", Кому Вниз і ВВ в шкільному віці (більше 10 років тому). Тоді це був як андеграунд, записи дістати було важко, але ці команди були варті уваги (принаймі моєї). А в Луцьку команд по якості як ці не бачу...
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Forever_autumn »

а це буде в більшості (первинна ідея) про тих, котрі БУЛИ. і це треба цінувати, оскільки це є частина нашої культури (Луцької), то її треба цінувати.
мені теж не все подобається все, що гралося чи грається. просто повинно бути якесь відчуття приналежності до того всього. це не обмежуватиметься лише музикою. це буде Луцька субкультура, котра зародилась, жила, занепадала і трансформувалась у сучасність.
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Black »

А за піар хто буде платити? Це ж безкоштовна реклама ледарам. Вони не концерт не можуть організувати, ні веб-сайт склєпати про себе. Чи спробувати на радіо місцевому крутитись. :D
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Belamor »

А що Вам заважає то робити? Он форевер отамн же ж свою сторінку якось наваяла? Думаю може взятися і за цікавіші речі - дизайн і ідею такого порталу. Спочатку сісти і продумати все. Бо то тільки гарана ідея. Як дійде до реалізації - побачите кіко виниrне ньансів і чи дійсно буде цікаво.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Forever_autumn »

black писав:А за піар хто буде платити? Це ж безкоштовна реклама ледарам. Вони не концерт не можуть організувати, ні веб-сайт склєпати про себе. Чи спробувати на радіо місцевому крутитись. :D
про себе веб сайти ж якось клепають. а тут просто об*єднуєтсья інфа (більш неформальна) і додається в хронологінчому порядку.
Он форевер отамн же ж свою сторінку якось наваяла?
ога. укоз+шаблон. дааа.дізаайнер. з мене такий дизайнер, як з зайця стоп-сигнал.
але людина ніби погодилась помагати.
щодо ідеї-- знаю. тому шукаю зацікавлених для оффлайн зборів і обговорень. брейнстормінг рулить
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення SunSeth »

Тільки зараз згадав, що недавно відніс у підвал разом з різним ностальгічним мотлохом кілька майже рукописних афіш, інтрев"ю у Віче і тп фігні з мітолістичних концертів, що відбувались у Луцьку-Волині десь на поч.-середині 90-х....
Продам через рік-два за шалені бабки на e-bay, як раритет і антикваріат :D

Forever_autumn ну, шо ти давайте-давайте.. в кого ти те це все хочеш випитати і взнати ? в тих кому зараз 25 ? ти хоч одного з колишніх "динозаврів" зловила за х.. хвіст ? розпитала ? а кого ти з них, хто вижив взагалі знаєш-чула ? тут роботи ого-го ! одного створення тем на купі форумів не те що замало, воно взагалі в пустоту ! тому що, ті про кого ти хочеш створювати сайт чи сторінку чи що там, вони про інтернет, в більшості випадків, чули, хіба що, по радіо... не відриваючи дупу від компа нічого не буде.
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Forever_autumn »

Sunseth,
те, що від тебе окрім саркастичних повідомлень більш нічого неварто очікувати -- це ясно. але ж не всі такі.
роблю те, що можу. а в процес будуть посвячені ті, кому це треба і хто цим займатиметься, а не ті, хто лише знають, що валити своєю критикою :)
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення manover »

SunSeth писав:Тільки зараз згадав, що недавно відніс у підвал разом з різним ностальгічним мотлохом кілька майже рукописних афіш, інтрев"ю у Віче і тп фігні з мітолістичних концертів, що відбувались у Луцьку-Волині десь на поч.-середині 90-х....
Продам через рік-два за шалені бабки на e-bay, як раритет і антикваріат :D

Forever_autumn ну, шо ти давайте-давайте.. в кого ти те це все хочеш випитати і взнати ? в тих кому зараз 25 ? ти хоч одного з колишніх "динозаврів" зловила за х.. хвіст ? розпитала ? а кого ти з них, хто вижив взагалі знаєш-чула ? тут роботи ого-го ! одного створення тем на купі форумів не те що замало, воно взагалі в пустоту ! тому що, ті про кого ти хочеш створювати сайт чи сторінку чи що там, вони про інтернет, в більшості випадків, чули, хіба що, по радіо... не відриваючи дупу від компа нічого не буде.
Все вірно і вивірено, як в аптеці. І ні слова більше. Респект!
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Аватар користувача
Forever_autumn
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 131
З нами з: Сер 19 вересня 2007 р. 18:10
Стать: жіноча
Звідки: Лучеськ

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Forever_autumn »

вітаю.
саме через таких як ви (дорослих, серйозних людей, в яких є насущні проблеми, а не якась там нікому не потрібна романтика чи волонтерство), всі ідеї й зазнавали аборту.
аплодисменти. :fuck:
можете цим гордитися
Положительное настроение появляется тогда, когда на все положить.
http://www.forever-autumn.at.ua
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: давайте створимо портал луцької музики та культури разом

Повідомлення Black »

Та якби були гурти нормальні, варті уваги. А то збируться любітєлі, шо толком грати не вміють, ні тексти писати, ні співати. Якби вони робили це більш професійно, а не на пр. А то ні іміджу, ні вміння навіть вести себе на сцені. Нема оригінальності... Причому зовсім. Зараз багато з'явились, які тупо косять під Korn, а самі навіть мізинця не варті того корну... Я як дивлюсь на британську музику, то там основна ставка на оригінальність. Хоча теж зявляються закоси... Люблю The Killers, Editors, Cold War Kids, Coldplay, My Chemical Romance... Є і в них закоси під ці гурти...
Що в нас є аналогічне? Грають якусь херню, нікому не потрібну... І ще сайти про них робити??? Безкоштовно рекламувати... Самі хоч би щось зробили...
Відповісти